Kappa SW

Vše o podvozku, kolech...
Odpovědět
Zpráva
Autor
binar
Příspěvky: 2
Registrován: úte dub 07, 2020 11:30

Kappa SW

#1 Příspěvek od binar »

Ciao lancisti! jen takový dotaz, vím, že se to tady řešilo, ale stejná vlákna jsou již poněkud zastaralá jako 2016 a hlavně 2009. Jde mi o nivomaty na zadek. Je to vůbec ještě sehnatelné, má s tím v nynější době někdo z Vás zkušenost? :shock: Dle katalogů sachs a boge se již nevyrábí, ale co se mi nepodařilo dohledat, jestli náhodou neexistuje nějaká firma co je ev. umí repasovat, jde-li to. Nepředpokládám, že je má někdo zbytečné nové pod ponkem :D :D :D :D Díky za aspoň nějakou odpověď.

Aleš 292
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 824
Registrován: sob pro 08, 2007 20:12
Bydliště: Tanvald

Re: Kappa SW

#2 Příspěvek od Aleš 292 »

Řekl bych jedině nahodit tlumiče i s pružinami že sedana. Repas netuším, zatím jsem nezjišťoval.
Chrysler 300C 5,7 Hemi John Varvatos
Alfa 159 sw Ti 2,4 jtd 154 kw
Kappa sw 2,0 20v turbo- EX
Alfa 166 2,4 jtd 110 kw - EX
Kappa 2,4 20v - Ex
Lybra sw 2,4 jtd 99 kw - Ex
Lybra sw 2,4 jtd 110 kw - Ex

Uživatelský avatar
Michal 236
Administrator
Administrator
Příspěvky: 1603
Registrován: úte črc 10, 2007 08:14
Bydliště: kolem Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Kappa SW

#3 Příspěvek od Michal 236 »

Nové se nevyrábějí, skladové zásoby už nejspíš došly (vzhledem k tomu, že jedny z posledních v Evropě jsem kupoval před 6-7 lety) a vyšly na cca 15tis / kus.
Repas jsem zjištoval tenkrát než jsem koupil nové a nenašel jsem nikoho, kdo by byl schopen ho udělat.

Z hlediska další udržitelnosti je asi jediná cesta přestavba na sedana (pružiny, tlumiče a uložení).

Ale zkus repas poptat, čas pokročil a třeba někdo bude schopen ho udělat...
Předseda Lanciaklub.cz
predseda@lanciaklub.cz
________________________
Lancia Ypsilon 1.2 8V (843)
Lancia Musa 1.9 JTD Platino
Lancia kC 2.4

binar
Příspěvky: 2
Registrován: úte dub 07, 2020 11:30

Re: Kappa SW

#4 Příspěvek od binar »

Pánové, díky za reakci resp. odpověď. Asi to vážně už bude mimo mísu, snad kdyby někde v I na burze, což mám též v plánu poptat, už se mi tam povedlo sehnat dost věcí na ještě starší auta, ale....repas budu shánět dál... Mrzí mě, že jsem si je před léty nekoupil, je už to tedy hodně let :lol: tehdy byly skutečně k.o.a nejen ty....ted mám sw, kde ještě fungujou, právě si říkám, kdyby zadek kleknul, pak už nepůjde třeba ani repas. Jsou tam ještě origo a najeto 300tis, ale ježděno jedním člověkem bez nákladu resp. s minimem. Co se týká přestavby, není to můj šálek kávy, mám rád originál, nakonec ty jízdní vlastnosti sw to "trochu" změní, hlavně s nákladem :( , ale taky pak ještě světla, resp. regulace výšky.... :? :?

Uživatelský avatar
bras
Příspěvky: 690
Registrován: sob zář 12, 2009 22:20
Bydliště: city Olomouc a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Kappa SW

#5 Příspěvek od bras »


Odpovědět