NECO PRO ZASMANI...

Netechnický debatní kroužek o všem, co vás napadne...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

NECO PRO ZASMANI...

#1 Příspěvek od Richie 10 »

Tak poslouchejte.....jel jsem do servisu aby mi vymenili remeny a prehodily mi gumu z jednoho disku na druhej....kdyz jsem byl jeste doma tak jsem si rikal...musis jim rict kde je ten klic na ty bezpecnostni srouby co mas na kolech.....no a zbytek uz si asi domyslite.....prisel jsem do servisu a tam na me koukali jako na uplnyho...piiiip... :) :) :) :) :)

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#2 Příspěvek od Honza 2 »

Hmm, a to je v tom servisu nenapadlo Ti zavolat?? Pěkný.

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Richie 10 »

Ne jsou to telata....prej se tam koukali....no nic....tak na co jsem jim tam nechal to cislo na mobil?

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#4 Příspěvek od Honza 2 »

No třeba se báli že je to takový to číslo 48kč/min :D

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Richie 10 »

TO JAKO ZE PROVOZUJU EROTICKOU LINKU?? :oops:

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#6 Příspěvek od Honza 2 »

Tak abych taky přidal svůj "kousek" pro "zasmání" - v sobotu jsem jel se svou Lančií, krásný počásko atd, za mnou mě dojížděli nějací hošani se starou deltou a tak na ně koukám do zpětnýho zrcátka najednou šlupka, tak koukám co se děje a od nějakýho projíždějícího auta jsem dostal šutrem do čelního skla - paráda - mám přímo před očima cca 3cm kulatýho pavouka. Praskla horní vrstva skla.. Bohužel který auto to hodilo nevím, sklo pojištěný není a mě do smíchu taky ne.. :oops:

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Richie 10 »

Tak to je teda pech.....ja mam taky neco...ve ctvrtek jsem si kompletne umyl a nalestil auticko a vyjel jsem na chalupu.....samozrejme....muselo chc...prset jak svina a talk mam zase auto jako pijizdnou hromadu hnoje :(

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#8 Příspěvek od Honza 2 »

:D :?

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od Richie 10 »

A jeste jedna kapka.....nez jsem Lancii koupil od tatiky,tak mi na to koupil nove gumy...jenomze nedal udelat zbihavost a tak se mi ty predni sjely nejvic na okrajich....tak jsem si nechal udelat zbihavost a jel jsem domu....po ceste dom me zastavili "švestky" ...jen tak...nic jsem neprovedl.....koukli na gumy a rekli...."Mate spatnou zbihavost.....to bude dneska jen za 100kc"....no tak jestli by vas z toho uz netrefilo !!!!...dostanete flastr za spatnou zbihavost a na zadnim sedadle mate fakturu za zbihavost :)

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#10 Příspěvek od Honza 2 »

No jsi prostě lepší...

Jednou jsem takhle jel se sousedem, to jsem ještě měl Favorita, a vjíždíme do vesnice a protijedoucí na nás blikal... "švestky :) ". Poté co jsme minuli radar jsem zablikal na protijedoucí auto ale nevšiml jsem si, že dole stojí jeden a rovnou kasíruje... Tak nás zastavil a " pročpak jste pane řidiči blikal na protijedoucí vozidlo poté, co jste projel kolem našeho radaru??" A já dělal blbýho - "vy tu máte radar?? Já zavadil o páčku..." a už to šlo ... "tak si vystupte, ukažte motor, povinnou výbavu, atd.... Víte že za zneužití výstražného znamení je pokuta až 800kč.." Když jsem mu všechno ukázal, tak se mě snažil dostat na lékárničku - že jsou prošlý věci. Tak jsem se s ním hádal, že jsem to před půl rokem kupoval v lékárně... Ale uhádal... I když ten půlrok byl už asi před 3 roky :D ..

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Richie 10 »

:)
me ty potvory jednou pekne postrasili....to si to takle smazim na masine z Hradce do Pardubic...pro ty co neznaji...tak podotykam ze je to dvouproudovka siroka jako ctyrproudovka a je nova a pekelne rychla.....tak si tak jedu...tech svych obvyklych 120...zacalo se smrakat....a prede mnou vidim kolonu asi 8 aut.....tak si rikam.....proc ty trubky jedou 90km/h kdyz se tady bezne jezdi 120km/h....tak podrazuju z 6ky na 3ojku a vyrazim.....10 000 ot. a tachometr na 160 a stoupa....to bylo ale diveni...to prvni auto...ta "brzda"....byly samozrejme moji oblibeni "chlupati"....tak jsem jenom pustil plyn....zaradil se pre policajty a cekal co bude dal....tak jsem na prvnim sjezdu vzal roha....jedu do prava a oni za mnou...tak si rikam...hmm...to je jasny....zkousim znovu do prava a oni zase za mnou....tak si rikam...ted to vezmu rovne....a "svestky....do prava....ty potvory me chtelio jenom postrasit a nechali me jet dal...priznavam...mel jsem nahnano....preci jenom nejakjch 180 km/h na 90....to uz je peknej flstr :)

Uživatelský avatar
Jaroslav 11
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 132
Registrován: stř dub 20, 2005 19:43
Bydliště: Most

#12 Příspěvek od Jaroslav 11 »

Jestli mohu také bych přispěl s malou přihodou s lancií.Bylo to v době když jsem si koupil Deltu Integrale.To auto jsem tak strašně moc chtěl,že jsem ho koupil a ani jsem ho nevyzkoušel a přivezli mi jí rovnou do garáže.Druhý den natěšenej jsem se jel projet,abych věděl co dokáže.To jsem ale netušil co mě čeká. Jak jsem najel od garáže na hlavní,začíná dlouhá rovinka a končí táhlou levotočivou zatáčkou. Naštěstí je silnice dvouproudová a všude jsou svodidla. Jak jsem se blížil k zatáčce ubral jsem plyn, a když jsem byl asi tak v půlce zatáčky tak mě blesklo hlavou, že mám 4x4 a že auto je neutrální. Tak jsem šlápl prudce na plyn.Óóó to jsem neměl dělat, protože zadek auta mě začal předjíždět a já se tak nechtěně dostal do řízeného smyku. Vytřeštil jsem oči a stáhla se mi prd..,
když jsem viděl proti sobě svodidla. Tu zatáčku jsem projel smykem,ale ne proto,že bych byl nějakej machr, ale spíš při mě stálo štěstí začátečníka. A také jsem si včas vzpoměl, že Integrala má rozdělený hnací síly, a že je trošku přetáčivá. Teď už to nezapomenu. Řidiči co jely za mnou a pak mě předjely tak si klepaly na čelo (asi ňákej novej pozdrav). Dnes se tomu jenom směju, ale tenkrát jsem byl pěkně vyklepanej. Jarda :oops:

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#13 Příspěvek od Honza 2 »

Teda Jardo ty jsi divoch :shock: . No hlavně když vše dobře dopadlo a nesvedly tě svodidla... Hele ale Integrálka 8v má přeci 56:44 ne?? Ale holt lehkej zadek..

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

taky jedna historka

#14 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

vcera sem si v bazaru vyslechl zajimavej nazor na lancie.
staly tam dva kluci asi tak cerstvej ridicak a koukaly po autech,jeden z nich si prohlizel dedru sw jakou ma honza ale ten druhej mu ji rozmlouval zte jsou to italsky smejdy. :twisted:
tak jsem sel nenapadne za nima a poslouchal jsem jak sou dobry ostatni auta a hlavne vw. pak vasli ven a pred bazarem stala delta a mela italskou spz.
ti dva se na ni vrhli,prohlizeli a nahlas debatovali jak je to skveli auto kdyz to dojelo az z italie k nam.
a co z toho plyne? :lol: kdyz dojede lancie z italie k nam tak je to uz nejaka kara ne? :lol: :lol:
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#15 Příspěvek od Honza 2 »

..a ted si predstav jak musi bejt dobry kary korejsky auta :D :o

Odpovědět