klíče na Deltu

Netechnický debatní kroužek o všem, co vás napadne...
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#16 Příspěvek od Honza 2 »

No nevím jak u Kappy, ale senzor u levýho zrcátka, resp. na jeho spodní straně je u Dedry senzor venkovní teploty.. A myslím že u Kappy to bude stejný..
Jinak dát 350 Kč za přidělání obyčejnýho klíče mi přijde teda sakra dost. Za normální klíč jsem platil kolem stovky.. Že by byl příplatek 200 za přidělávání ulomenýho? :twisted:

Milan 41

#17 Příspěvek od Milan 41 »

Myslel jsem zpětné zrcátko uvnitř, zevnitř na střeše, kousek za ním je vnitřní světlo a před ním jsou dvě malé dírky - ty by měly být právě přijímač signálu na alarm... Ale nevím, jestli i na dálkáč :?:

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

tak sem se koukal a ja tam nemam zadny dve dirky takze je jasny ze v aute nic z toho nemam.mam jen central :cry:
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Jindra 49

Re: klíče

#19 Příspěvek od Jindra 49 »

Známé Murphyho zákony říkají, selže-li vše ostatní, koukni se do manuálu.
Takže, pro starší typy aut jsou dodávány 2 typy klíčů, rozumy o klíčích jsou v první části manuálu pro Dedru na webu, str. 9. - bez dálkového ovládání.
Pro novější typy aut jsou dodávany s autem celkem 4 typy klíčů, popis mám v manuálu pro Dedru na 8 stranách, ale je v italštině, oskenuju a pošlu Danovi, aby to vyvěsil na webu. Třeba to někdo přeloží.
Pro ještě novější vozy jsou dodávány 3 typy klíčů ( celkem 4 klíče ), popis je v první příručce pro Kappu ( český ) na webu, str. 17 až 34.
Funkce klíčů se liší podle toho jestli má vůz imobilizér a nebo i dálkové ovládání a nebo ještě navíc i alarm.
Teď jen lituju, že jsem se italsky nenaučil když jsme před 10 lety obchodovali s Italama. Teď by se to hodilo.

Odpovědět