Ukazatel paliva Lancia Lybra sw jtd 1.9 85kw

Vše, co se týká čidel, kabelů, baterky a veškeré elektroinstalace...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Chudimir
Příspěvky: 36
Registrován: sob pro 29, 2018 18:29
Bydliště: Liberec

Ukazatel paliva Lancia Lybra sw jtd 1.9 85kw

#1 Příspěvek od Chudimir »

Zdravím chtěl bych se zeptat na kolika se vám tak rozvicuje rezerva mě přijde že u mě to je nějaký poštrachany rezerva se mi rozsvítí přesně na první čáře co by měla ukazovat čtvrt nádrže jelikož mám auto chvily tak nevím jestli to je u Lančky normální nebo ne protože u Fiatu Marea tam to bylo jako opravdu když už ručička byla skoro dole a tady opravdu nevím a kolik se u jede tak přibližně km ani rozsvícení tak se omlouvám pro někoho nepochopitelnou otázku ale pro mě důležitou :wink:

Uživatelský avatar
casti
Příspěvky: 175
Registrován: pon črc 09, 2012 20:36

Re: Ukazatel paliva Lancia Lybra sw jtd 1.9 85kw

#2 Příspěvek od casti »

Ahoj, na čtvrtce nádrže to je divný, mně se rozsvicuje zhruba v jedný třetině prvního políčka, podle Tripu je to pravidelně dojezd kolem 160km, ale kolik skutečně na rezervu ujedu jsem nikdy netestoval.. mam ale 2,4jtd, takže v tom bude kapku rozdíl. V budíku přímo asi chyba nebude, spíš bych se podíval na snímač hladiny v nádrži, jestli tam není nějaká zrada na kontaktech, ale to jen hádám, chce to někoho znalého el. obvodů #-o :lol:
Lancia Lybra 2,4 jtd Intensa

Chudimir
Příspěvky: 36
Registrován: sob pro 29, 2018 18:29
Bydliště: Liberec

Re: Ukazatel paliva Lancia Lybra sw jtd 1.9 85kw

#3 Příspěvek od Chudimir »

Díky zkusím to rozdělat a mrknu se tam ....

Uživatelský avatar
Oskar 58
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 1488
Registrován: úte srp 22, 2006 12:34
Bydliště: Děčín

Re: Ukazatel paliva Lancia Lybra sw jtd 1.9 85kw

#4 Příspěvek od Oskar 58 »

Než budeš lézt do nádrže, tak se podívej kolik ti ukazuje ručička, když natankujes plnou nádrž. Jestli přesně o tolik víc než plnou nádrž o kolik si myslíš, že ti ukazuje víc rezervy, tak je hnuta ručička na budíku. Vyndej budiky a jednoduše ji posun. U jedné Lybry jsem to také dělal.
ex Lancia Lybra SW 1.8 VVT
ex Lancia Lybra SW 2,4 JTD Intensa
ex Lancia Delta 1.6 HF
ex Lancia Lybra SW 2,4 JTD Elegance
Lancia Delta 2,0 HF Integrale 16V
Lancia Thesis 2,0T

Chudimir
Příspěvky: 36
Registrován: sob pro 29, 2018 18:29
Bydliště: Liberec

Re: Ukazatel paliva Lancia Lybra sw jtd 1.9 85kw

#5 Příspěvek od Chudimir »

No je pravda že když natankuju plnou tak ručička je až za tou čárkou co ukazuje plnou nádrž ale nechápu jak by se to mohlo hnout ,a nemáte nějakej fígl jak se to rozdělává abych nemusel rozkuchat celou přístrojovou desku díky

Uživatelský avatar
Oskar 58
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 1488
Registrován: úte srp 22, 2006 12:34
Bydliště: Děčín

Re: Ukazatel paliva Lancia Lybra sw jtd 1.9 85kw

#6 Příspěvek od Oskar 58 »

Fígl nemám. Ale stačí povolit 4 šrouby. 2 jsou schované pod voličema intenzity osvetleni a naklapeni světel.
Rozebrani budíků je práce na půl hodiny. Pokud nejsi moc zrucny zkus se s někým domluvit z klubu v okolí.
ex Lancia Lybra SW 1.8 VVT
ex Lancia Lybra SW 2,4 JTD Intensa
ex Lancia Delta 1.6 HF
ex Lancia Lybra SW 2,4 JTD Elegance
Lancia Delta 2,0 HF Integrale 16V
Lancia Thesis 2,0T

Odpovědět