pravda o Harousovi

Netechnický debatní kroužek o všem, co vás napadne...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8394
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: pravda o Harousovi

#1291 Příspěvek od Harous 239 »

No však si tím Spiderem jezdit denně můžeš když Ti to bude vyhovovat. :lol: S tím jak využíváme auta v rodině my to prostě nejde a byť se mi líbí, tak by se dostal do pozice motorky. Motorky na kterou nemám čas, nutno dodat. A co bohužel Spidera distancuje nejvíc, jsou jen dvě místa. To pak ani člověk nemůže vyrazit na výlet s rodinou.
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

Re: pravda o Harousovi

#1292 Příspěvek od black_sheep 666 »

to by mě jako zajímalo, v čem se na denní použití liší 124 od MX-5 :lol: nepatrně měkkčím podvozkem? nevím kolik si s Miatama nebo 124 najezdil, ale opravdu jsem si tam žádného významného rozdílu v denní použitelnosti nevšiml.

že je postavený Abarth proti RT je sice pěkný, ale když koupím půl roku starou RT za cenu obyč 124ky, tak je mi jedno co proti čemu má stát. vím, že jsou na něj možný obří slevy a u mazdy by na novou neslevili ani pětník, ale furt je ta Fiata prostě drahá.
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: pravda o Harousovi

#1293 Příspěvek od Vítek 4 »

Si o tom taky neco precti,kdyz je srovnavali. Nerikam,ze Mazda je spatna,ale na denni pouzivani ma naladeni 124ka lepsi. s novou mx5 mam ale problem s designem zadni casti, ta je teda hrozna podle me.
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: pravda o Harousovi

#1294 Příspěvek od Vítek 4 »

Harous 239 píše: úte lis 06, 2018 14:27 No však si tím Spiderem jezdit denně můžeš když Ti to bude vyhovovat. :lol: S tím jak využíváme auta v rodině my to prostě nejde a byť se mi líbí, tak by se dostal do pozice motorky. Motorky na kterou nemám čas, nutno dodat. A co bohužel Spidera distancuje nejvíc, jsou jen dvě místa. To pak ani člověk nemůže vyrazit na výlet s rodinou.
Mam pro tebe reseni, kup 2 spidery a muzete vyrazit cela rodina :lol: Das je do 2 garazi co mas a ty tvoje pekace postavis pred barak :)
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8394
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: pravda o Harousovi

#1295 Příspěvek od Harous 239 »

To radši počkat až bude mít holka vlastní auto a pak si nějakýho roadstera pořídit na "starý" kolena... :lol:
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

Re: pravda o Harousovi

#1296 Příspěvek od black_sheep 666 »

Vítek 4 píše: úte lis 06, 2018 20:25 Si o tom taky neco precti,kdyz je srovnavali. Nerikam,ze Mazda je spatna,ale na denni pouzivani ma naladeni 124ka lepsi. s novou mx5 mam ale problem s designem zadni casti, ta je teda hrozna podle me.
já v obou docela dost najezdil krátce po sobě :) u daily se na zadní část naštěstí tolik dívat nemusíš :lol:
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: pravda o Harousovi

#1297 Příspěvek od Vítek 4 »

Na stara kolena uz se do toho nenasoukas :lol: To se tam polames maximalne pri nasedani :lol: A co kdyz ona bude chtet zrovna toho roadstera? :lol:
Naposledy upravil(a) Vítek 4 dne stř lis 07, 2018 05:33, celkem upraveno 1 x.
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: pravda o Harousovi

#1298 Příspěvek od Vítek 4 »

To sice ne, ale kdyz se to nelibi,tak se to nelibi :lol: A rozdil 400 tisic klasicke 124ky a Abartha je ujety priplatek. Takovou hodnotu to nema. Kdyby tam byl rozil 100 tisic to nereknu ani slovo. Tam to vyzniva jednoznacne pro MX5 revolution top s 2,0 184 konmi.
Naposledy upravil(a) Vítek 4 dne stř lis 07, 2018 07:49, celkem upraveno 1 x.
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

Re: pravda o Harousovi

#1299 Příspěvek od black_sheep 666 »

Wow! V pekle asi sněží, ale já se po letech na něčem shodnul s Vítkem! :wink:

btw. docela rozumně levně bychom dokázali 124 Spider zařadit do programu na dlouhodobý pronájem, jen se bojíme, že to auto bude půl roku stát a nikdo to nebude chtít :) Kolik byste byly ochotný za něj dát v létě/v zimě měsíční splátku, jako druhý-třetí auto v rodině pro zábavu? Poplatek je vč. servisu, vč. gum, pojištění, dálníční známky, silniční daně. Prostě komplet měsíční FA s možností odečtu DPH. Je to teda pronájem, nikoliv auto na splátky. Oproti operáku velká výhoda, že máte auto do tří dnů a můžete ho kdykoliv vrátit :)

Dík za názory. vycházíme z toho, že ho lidé chtějí spíš vlastnit, ale třeba mě někdo překvapí :lol: hrozně ho do klubu chci, moc rád bych si ho tu a tam půjčil když bude volný 8-)
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8394
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: pravda o Harousovi

#1300 Příspěvek od Harous 239 »

Za mě absolutní nesmysl. To auto je vyloženě sezónní záležitost. Platit za to, že se na něj v zimě/dešti můžu chodit dívat do garáže mě neláká. :lol:
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

Re: pravda o Harousovi

#1301 Příspěvek od black_sheep 666 »

však ho můžeš na podzim vrátit, to jsem tam psal. :lol:

docela mě láká že bych na tom rajtoval v zimě :)
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8394
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: pravda o Harousovi

#1302 Příspěvek od Harous 239 »

Jo. A pak celý léto proprší... :lol:

Nějakou zajímavou cenu na vrtuli by si neuměl? :twisted:
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: pravda o Harousovi

#1303 Příspěvek od Vítek 4 »

Sak s tim muzes jezdit i v zime, to je nic proti nicemu :)
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

Re: pravda o Harousovi

#1304 Příspěvek od black_sheep 666 »

ani déšť nevadí, když jedeš, neprší ti dovnitř :lol:
ty auta topí, maj vyřešený proudění vzduchu, takže je to použitelnější, než by se mohlo zdát :lol: však na tom poslední srazu jste se divili, že nám není kosa a nám bylo naopak horko, protože jsem to trošku přetopil :)
v zimě se střechou to lze používat a naopak je to moc srandovní :lol: ale člověk musí být trošku autíčkář no :)

Jo a Harousi, na ně jsme měli famózní ceny, ale bohužel to nešlo prodávat veřejně. vůbec mimo firmu. ofiko nechtějí o slevách ani slyšet, hlídají si ceny no. prodali jsme to mimo firmu pár přátelům a pak z toho byl průser :( takže to neseženeš; a když, tak ten prodejce si fakt koleduje o průšvih a dřív nebo později mu to zatrhnou, tak spěchej :lol:
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8394
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: pravda o Harousovi

#1305 Příspěvek od Harous 239 »

Nespěchám, spíš se pomalu začínám rozhlížet. :lol: Momentálně mám v hlavě tolik variant, že sám netuším co bude dál... :lol:
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Odpovědět