Inzeráty z internetu, z doslechu ...

Témata se mažou automaticky po 30 dnech od posledního příspěvku (po 60 dnech v případě, že inzerát vložil člen klubu).
Pravidla fóra
Sekce je určena pro prodej automobilů Lancia a náhraních dílů této značky.Přípustné jsou pneumatiky,kola i jiné vozy koncernu Fiat.Pro prodej ostatních věcí a značek je určena sekce Komerční a ostatní prodej.

Prodej automobilů:
1) Text tématu - Co nejvíce informací - Název(typ) vozu, motor, cena
2) Text inzerátu -
- Typ vozu ( Lancia Delta 2, pozor na určení generace a počtu dveří)
- Motorizace ( 2.0 16v Turbo)
- Výkon (kW nebo HP, často má jeden motor více výkonů !!)
- Rok výroby
- Stav tachometru
- Výbava vozu ( Ne označení plná výbava - rozepsat)
- Popis stavu vozu ( nové díly, poškozená místa, díly nutné na výměnu a podobně! Rozvody, olej a podobně)
- Fotografie (exteriér, interiér) Fotografie se mohou přikládat zde na fóru v okně odpovědi/nového tématu a nebo např. přes http://www.postimage.org
- Dopručujeme u inzerátu uvádět cenu.Zvyšujete tím pravděpodobnost úspěšného prodeje
- Lokalita, kde se nachází automobil
- Kontakt - SZ, ICQ, mail, telefon, ...
Při nesplnění alespoň záladnich pravidel bude upraven text inzerátu o následující "Prosím doplnit dle pravidel jinak bude inzerát smazán".Lhůta pro nápravu je 48 hodin.

UPOZORNĚNÍ: odkaz na inzerát na jiných stránkách nestačí.Musí být zadán plnohodnotný inzerát.

Ve vlastním zájmu o věci uvádějte co nejvíce informací.Jste prodejci co chtějí prodat.Bez fotografií ceny a alespoň základních informací pravděpodobnost prodeje velmi klesá.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Oskar 58
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 1488
Registrován: úte srp 22, 2006 12:34
Bydliště: Děčín

Re: Inzeráty z internetu, z doslechu ...

#4906 Příspěvek od Oskar 58 »

ex Lancia Lybra SW 1.8 VVT
ex Lancia Lybra SW 2,4 JTD Intensa
ex Lancia Delta 1.6 HF
ex Lancia Lybra SW 2,4 JTD Elegance
Lancia Delta 2,0 HF Integrale 16V
Lancia Thesis 2,0T

Uživatelský avatar
Oskar 58
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 1488
Registrován: úte srp 22, 2006 12:34
Bydliště: Děčín

Re: Inzeráty z internetu, z doslechu ...

#4907 Příspěvek od Oskar 58 »

Harous 239 píše: pát úno 12, 2021 12:56 Dvakrát ležák Thema 3.0 V6 za zajímavou cenu.
https://www.autoscout24.cz/nabidky/lanc ... =994545332
https://www.autoscout24.cz/nabidky/lanc ... 1778471461
Obě mají lehly motor. Jedná sociální výbavu a druhá bude shnila. Takže zas taková Super koupě to nebude.
ex Lancia Lybra SW 1.8 VVT
ex Lancia Lybra SW 2,4 JTD Intensa
ex Lancia Delta 1.6 HF
ex Lancia Lybra SW 2,4 JTD Elegance
Lancia Delta 2,0 HF Integrale 16V
Lancia Thesis 2,0T

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8395
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Inzeráty z internetu, z doslechu ...

#4908 Příspěvek od Harous 239 »

Však píšu, že ležák... :lol:
Jedna stála 2 roky a motor nenaskočí. Ta mi přijde jako vcelku zajímavá. Ta druhá stála 10 let a ta část za PZ dveřma nevypadá optimisticky. Jak moc bude shnilá je otázka. Ale jsou to Themy V6 Busso, těch moc není a lepší už to nebude. Další V6 tam je za 4.500 a ta stála 4 roky (https://www.autoscout24.cz/nabidky/lanc ... -659609637). Takže cena mi přijde odpovídající. Samozřejmě by to bylo jiný kdyby to auto stálo někde v ČR. Takhle s dovozem je to mnohem složitější.

Ta Delta je super, otázka je jestli bude adekvátní cena. Aby za to nechtěl jak za to zmíněné EVO... :lol:
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

Re: Inzeráty z internetu, z doslechu ...

#4909 Příspěvek od black_sheep 666 »

No, chce za ni 135.000, nemá k tomu italský doklady, je to po dovozu z IT. umí to prodat na Včkách, a chce někoho, kdo má vztah k italským autům :lol:

Je to o krapánek víc, než jsem si myslel, když jsem tam volal, ale dá se říct, že mě ukecal, že to tu cenu má, protože to auto je fakt jako z muzea. Problém je, že nevím, jestli chci až tak moc pěkný a původní auto, že by mě stačilo třeba trochu víc používaný, abych se nemusel tolik strachovat to někde zaparkovat, a ideálně alespoň s 1.6.

Např. ST220 nebo M3 jsem komplet přelakoval a vyvoněl do posledních detailů a vím, jak to pak tahá u srdce, když je vytáhnu někam na dovolenou do itálie, na okruh nebo na nákup, a něco se přihodí. A to ani nemusí být nic velkýho, stačí posekaný čumák od kamínků z Toskánska, nebo šrám na blatníku od idiota z parkoviště, a člověk má pak mrzení... :) Ale v těchto případech alespoň platí, že to v nejhorším holt nalakuju zase znovu. ikdyž další celolak už neplánuju, takže to pak jsou vždycky nervy, aby to trefil lakýrník, ale furt se to nějak dá.
No a tady je to navíc znásobeno tím, že to je ještě původní, a to už nikdy pak nebude. To bych se pak furt nervoval, ikdyž to je levný auto, tak to poškodit nechci. Vlastně bych skoro řekl, že to bude lepší někde zavřít a najet na něm tak 1000 km na srazy.

Já mám takový minimum, abych s autem najezdil něco mezi 5-10k za rok, jinak pro mě nedává smysl. Peníze to stojí skoro stejně, ale zážitků z vlastnění mám málo. Já mám auta v první řadě pro radost z jízdy, a v té druhé až pro potěšení dušičky z konkrétního modelu.

Tak co, mám pro ni zajet? Je to i celkem komfortní, že se nemusí nikam daleko :lol: Kdyžtak to pak zase prodám za rok, ikdyby s mírnou ztrátou, to je mi fuk. Já fakt nevím :-k
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8395
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Inzeráty z internetu, z doslechu ...

#4910 Příspěvek od Harous 239 »

Podle mě to tu cenu má. Akorát je samozřejmě problém to za tu cenu reálně v ČR prodat. Že je to 1.3 bych neřešil, není to auto na okruh. Trochu by mě znervóznilo, že k tomu nejsou originál doklady.
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
bobas1
Příspěvky: 230
Registrován: ned úno 05, 2012 14:05
Bydliště: MS kraj!

Re: Inzeráty z internetu, z doslechu ...

#4911 Příspěvek od bobas1 »

Já myslím, že kdo hledá pěknou deltu neprohloupi, to nejdůležitější je na tom autě ve velmi dobrém stavu a to je kastle, která je na deltu fakt krásná , ač má pár kosmetických nedostatků... Já to auto viděl a upřímně jsem takovou deltu viděl asi jen jednu v podobném stavu, samo práce na tom nějaká je, ale základ je fakt krásný :)

Jaroust
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 14, 2021 21:37

Re: Inzeráty z internetu, z doslechu ...

#4912 Příspěvek od Jaroust »

Podle fotek je fakt hezká, mě by vadila akorát ta prošroubobaná palubka v pravé části. Taky mě zarazila absence jakýchkoliv původních dokladů,ale pokud to umí přihlásit, tak asi OK. Ten základní motor z Ritma bude v pohodě, měl jsem ho kdysi v Regatě a jezdilo to hezky.

Uživatelský avatar
bobas1
Příspěvky: 230
Registrován: ned úno 05, 2012 14:05
Bydliště: MS kraj!

Re: Inzeráty z internetu, z doslechu ...

#4913 Příspěvek od bobas1 »

Jo, palubka je pozůstatek doby, nicméně, raději měnit palubku, kterých je ještě dost, než to celé vařit a lakovat...

Jaroust
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 14, 2021 21:37

Re: Inzeráty z internetu, z doslechu ...

#4914 Příspěvek od Jaroust »

black_sheep - jako jestli na mí máš peníze, místo, zajeď se mrknout a uvidíš, jaký z ní budeš mít dojem. Upřímně, kdyby neměla tu zničenou palubovku a byla o chlup levnější... :D

Uživatelský avatar
bobas1
Příspěvky: 230
Registrován: ned úno 05, 2012 14:05
Bydliště: MS kraj!

Re: Inzeráty z internetu, z doslechu ...

#4915 Příspěvek od bobas1 »

s tou cenu je to těžké, když si člověk pak vezme, že průměrně shnilý kus koupí za 50-60, 30 dá za klempíře, 45 za lak, další xy peněz do motoru ,náprav apod a furt bude mít dělané auto, které už do toho stavu spíš nedostane, tak to zas taková hrůza není...jinak mě ten stav těch náprav, motorového prostoru a pod mě celkem dost překvapil :)

Jaroust
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 14, 2021 21:37

Re: Inzeráty z internetu, z doslechu ...

#4916 Příspěvek od Jaroust »

Máš naprostou pravdu a pokud někdo shání vyloženě tento model s obyč. motorizací, tak určitě bude spokojen.
Upřímně já bych takový model s základním motorem ani nerestauroval, není to integrálka :).

Pro mě konkrétně už je moc drahá.

Uživatelský avatar
bobas1
Příspěvky: 230
Registrován: ned úno 05, 2012 14:05
Bydliště: MS kraj!

Re: Inzeráty z internetu, z doslechu ...

#4917 Příspěvek od bobas1 »

jasná to chápu, jen integrale v podobném stavu je celkem jednorožec a když už něco bude, tak to bude 6x + dražší že jo :D

Uživatelský avatar
jyrki.k 700
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 289
Registrován: pon pro 06, 2010 14:30
Bydliště: Prostějov

Re: Inzeráty z internetu, z doslechu ...

#4918 Příspěvek od jyrki.k 700 »

Huty píše: čtv úno 11, 2021 22:13 Ahojte, neví někdo něco o tomto?
https://auto.bazos.cz/inzerat/132150565 ... 20-16v.php
furt mám potřebu koupit nějakej nesmysl :oops:
neni zde nekdo s podvalem, kdo by mi ji mohl dovezt z Trince do Bedihoste?

Lancia: Lybra 1.8, Delta 1.6 16V HPE / 2.0 16V HPE, Dedra 1.6, 2000 Coupe HF, Kappa Coupe 2.0 20V, Gamma Coupe 2.0
Alfa Romeo: Spider 2.0 TS, 156 2.5 V6
Peugeot: 308 SW

Uživatelský avatar
uxo34 647
Příspěvky: 154
Registrován: úte črc 02, 2013 22:19

Re: Inzeráty z internetu, z doslechu ...

#4919 Příspěvek od uxo34 647 »

Chci zeptat, zda náhodou někdo neví, o benzínové Lybře na prodej ideálně 2.0 20v, SW ? Díky

popř. není někdo poblíž, že by se na tuhle kouknul https://auto.bazos.cz/inzerat/132762874 ... kw-lpg.php

mám to přes celou republiku, díky předem
Lancia Lybra 2.0 SW 110kw/ lpg
ex: citroen xantia 2.0 automatik
ex: lancia dedra SW 1.8 lpg
ex: citroen xantia 2.0 manuál
ex: ford mondeo kombi 1.6 16v

Uživatelský avatar
reproboy
Příspěvky: 297
Registrován: čtv bře 27, 2008 13:26
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeráty z internetu, z doslechu ...

#4920 Příspěvek od reproboy »

black_sheep 666 píše: sob úno 13, 2021 14:53 No, chce za ni 135.000, nemá k tomu italský doklady, je to po dovozu z IT. umí to prodat na Včkách, a chce někoho, kdo má vztah k italským autům :lol:

Je to o krapánek víc, než jsem si myslel, když jsem tam volal, ale dá se říct, že mě ukecal, že to tu cenu má, protože to auto je fakt jako z muzea. Problém je, že nevím, jestli chci až tak moc pěkný a původní auto, že by mě stačilo třeba trochu víc používaný, abych se nemusel tolik strachovat to někde zaparkovat, a ideálně alespoň s 1.6.

Např. ST220 nebo M3 jsem komplet přelakoval a vyvoněl do posledních detailů a vím, jak to pak tahá u srdce, když je vytáhnu někam na dovolenou do itálie, na okruh nebo na nákup, a něco se přihodí. A to ani nemusí být nic velkýho, stačí posekaný čumák od kamínků z Toskánska, nebo šrám na blatníku od idiota z parkoviště, a člověk má pak mrzení... :) Ale v těchto případech alespoň platí, že to v nejhorším holt nalakuju zase znovu. ikdyž další celolak už neplánuju, takže to pak jsou vždycky nervy, aby to trefil lakýrník, ale furt se to nějak dá.
No a tady je to navíc znásobeno tím, že to je ještě původní, a to už nikdy pak nebude. To bych se pak furt nervoval, ikdyž to je levný auto, tak to poškodit nechci. Vlastně bych skoro řekl, že to bude lepší někde zavřít a najet na něm tak 1000 km na srazy.

Já mám takový minimum, abych s autem najezdil něco mezi 5-10k za rok, jinak pro mě nedává smysl. Peníze to stojí skoro stejně, ale zážitků z vlastnění mám málo. Já mám auta v první řadě pro radost z jízdy, a v té druhé až pro potěšení dušičky z konkrétního modelu.

Tak co, mám pro ni zajet? Je to i celkem komfortní, že se nemusí nikam daleko :lol: Kdyžtak to pak zase prodám za rok, ikdyby s mírnou ztrátou, to je mi fuk. Já fakt nevím :-k
Vzdyt je to obyčejná 1,3 ... tím nikdo to auto nesráží, ale cena je tak 10x nižší, než integrale, takže pokud je za víc než 50tis, tak je to moc. Přecijen, na tom autě není kromě jména nic zajimavýho a jízní vlastnosti jsou horší, než Punto 1,1. Bohužel :(
http://www.horsepowers.in
Alfa 145 QV | renovace
Fiat Uno Turbo i.e. | racer


eX:
70++ Fiatů, Alf a Lancií

Odpovědět