Autorizovaný servis v Praze

Vše, co nepatří do předchozích kategorií
Odpovědět
Zpráva
Autor
Návštěvník

Autorizovaný servis v Praze

#1 Příspěvek od Návštěvník »

Zdar lidi, nevíte, kde je v Praze autorizovaný servis? Mám zamluvenou Kappu 2,4 V5 a rád bych si ji nechal prohlídnout, než ji koupím... Našel jsem jen Auto Dojáček, ale ani to není autorizovaný servis, jen prodej (a to spíš Fiatů...)

Jestli to vyjde, tak budete mít dalšího člena :-)

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#2 Příspěvek od Dan 1 »

Ještě je v Praze IMOFA, ta je někde na Kavčích Horách, adresu na netu určitě najdeš. Dojáček je prodejce Fiatů a AR a má i servis, takže nemusíš mít strach, že by tě tam s Kappou nevzali. Já tam taky občas jezdím. Jsem s nimi celkem spokojený, i když mám dvě horší zkušenosti, jenže to se stane asi v každém servisu.
Ať ti to s tou Kappou vyjde.

Návštěvník

#3 Příspěvek od Návštěvník »

Imofa taky není autorizovaná nebo se tím aspoň nechlubí... U Dojáčka propagují pracovní dobu až do 8 večer, tak tam zítra cinknu a uvidím.. Jinak díky za radu a taky za manuál, už jsem ho stáhnul :)

Uživatelský avatar
Roman 9
Příspěvky: 444
Registrován: pát bře 25, 2005 22:11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Roman 9 »

Dojáček lancie normálně dělá autorizovanej bude, protože Lancie prodávaly. Manželka tam tento týden byla na vyhodnocení hlášení závady
(počítač našel žhavící svíčku) na počkání bez objednání- na servis je nutno se samozřejmně objednat a jinak Kappa je vpodstatě Alfa 166

Návštěvník

#5 Příspěvek od Návštěvník »

Díky za info :D

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#6 Příspěvek od Honza 2 »

Kdysi mě někdo odkazoval na AUTO VAVŘINEC, údajně v Praze, jako na oficiální zastoupení.. nechával jsem si tam (2roky zpět) prověřovat VIN mojí bejvalý lancie... Ale kontakt už nemám.. ... Bajo, ale nevím jak moc aktuální to číslo je - 606873221.

Návštěvník

#7 Příspěvek od Návštěvník »

Tak jsem byl u toho Dojáčka, zkontrolovali to a pohoda :)

Takže jsem nový majitel Kappy 2,4 :-)

No, a hnedka bych měl otázku: Pražáci, kam dávate auto do servisu, resp. kde dělají dobře (a pokud možno levně) Lancie? Popř, kde seženu náhradní díly (hodily by se mi silentbloky k přední nápravě a nechci kupovat celý rameno :? , dále by se mi hodily zadní tlumiče, popř. pneu...) Díval jsem a něco se dá sehnat v Auto Kelly, ale jestli víte o něčem lepším..

Návštěvník

#8 Příspěvek od Návštěvník »

Zkus JPH servis. Kontakt najdeš na netu

Odpovědět