Náhradní díly

Vše, co nepatří do předchozích kategorií
Odpovědět
Zpráva
Autor
Luk

Náhradní díly

#1 Příspěvek od Luk »

Poradí mi nekdo kde se dají v Brne nebo nekde v okolí sehnat levně díly na lancie?. Zrovna schaním třmeny zadních brzd na deltu 1,6 i.e. Dájí se použít brzdy z jinýho modelu třeba dedry?.
Doporucíte mi tady nejakej levnej a dobrej servis? Uz mi dlouho svití kontrojka na S.P.I. a nevim proc.

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Pavel 3 »

kontrolka SPI svítí ráda a často ale mně svítila a auto jezdilo bez problémů tak jsem to neřešil potom jsem měnil svíčky a filtr a celkově jsem to všechno vyčistil a poutahoval a svítit přestala zadní třmeny pasujou i z fiatů myslím že z ritma nebo s tipa. Jedinou dobrou prodejnu co znám je Italcar v Praze můžeš tam zavolat a pokud vím tak posílají věci na dobírku někde v odkazech je na ně kontakt

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

zkus v brne reckovicich azzurra,delaji jen italsky dily, jinak se daji sehnat skoro vsude.
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Martin z Blanska 79

#4 Příspěvek od Martin z Blanska 79 »

Vrakac a servis Fiat lancia Alfa je na Lipuvce - ADS


Dobra prodejna na Fiat, lanc, Alfa je na Cejlu naproti Motor Tecu ve dvoře - Auto Körner

Pak je v Soběšicich autodilna a Prodejna Fiat, Lanc, Alfa (Myslim ze Automedia)

Na zacatku (50m) Krenove (od Nadrazi) je taky prodejna na Italy - myslim je to pobocka tech ze Sobesic

No a ten Motor Tec je ofic. zastoupeni Fiat

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

jo na ten cejl jsem zapomel,pak mas jeste na dukelske driv to byl fiat adalbertman a ted si rikaj autoeurodily.jinak v tech sobesicich mi vubec neporadily kdyz sem tam neco shanel.jinak ja nakupuji v kurimi u auto petr a dostanu se vzdy pod cenu tady zminovanych prodejen.
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Jindra 49

#6 Příspěvek od Jindra 49 »

Protože je to můj zákazník, tak si dovoluji upřesnit Martinovu informaci :

Není to Automedia ( Ti prodávají hlavně škodovky dole na Okružní na Lesné ) ale FIAT-CENTRUM, majitel je Robert Faltus, centrála a servis je na Útěchovské 1 v Brně, Soběšicích, tel. 54121 2879,54123 8071 ( bacha pokud telefon do 4 zazvonění nikdo nevezme, tak to polož, jinak ten hovor padá do faxu ), ještě někde mám mobil na majitele, ale nemůžu ho teď odnikud vydolovat

prodejna náhradních dílů je na Křenová 14, BRNO, tel.: 54325 5064 ( je tam taková malá obchodní pasáž )

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

tak pokud jeste to cislo bude platit tak jsem nasel vizitku na ty dily v sobesicich a na krenove 603 410 683 :lol:
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Odpovědět