pozor na opravare David Kusko Brno

Vše, co nepatří do předchozích kategorií
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Bonanza 270
Příspěvky: 4403
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:59
Bydliště: u Kyjova

pozor na opravare David Kusko Brno

#1 Příspěvek od Bonanza 270 »

chci jen upozornit na jednoho jakoze mechanika ktery sidli na adrese Palackeho trida 77 v kr.poli hned vedle autosklo Auris.
nejspis to tam provozuje na cerno.
Byl jsem u nej 2x poprve jsem byl spokojen nemel sem vyhrady bohuzel ted podruhe jsem k nemu jel na prezuti pneumatik rekl si o 500kc ale kola vubec nevyvazil. vysledek? nasledujici den kdyz sem najizdel na dalnici tak kolem 100km/h zacal silene vibrovat volant a jelikoz tento clovek odjel na chalupu musel jsem do jineho servisu a platil jsem 600kc a jeste jsem si vyslechl ze takto nevyvazena kola jeste nevideli konkretne na predni naprave to delalo 250gramu

drobnosti jako ze zrovna mel v dilne auto a to moje misto na zvedaku zvedal pomoci rucniho pojizdeho heveru stylem chytnu to za predek a zvednu to tak hodne aby se zvedla cela strana auta to se me moc take nelibilo a pri dotahovani sroubu to rucne dotahoval jeho pomocnik stylem klic+nasazena trubka - vysledek? nekde pichnout tak kolo nevymenim.....

jeste dodam ze kdyz jsem se mu po par dnech dovolal tak prej to vyvazoval a ze holt to chtelo jeste jednou vyvazit :lol: podotykam zavazi tam nedal zadne bylo tam jen to spinave co uz tam bylo predtim :roll:
Lybra SW 2.4JTD 140hp

Obrázek

Jakub D.
Příspěvky: 100
Registrován: stř úno 29, 2012 23:21
Bydliště: Olomouc

Re: pozor na opravare David Kusko Brno

#2 Příspěvek od Jakub D. »

Klasickej "garážmistr" od takových dál. A když nemáte šrouby, dejte tam třeba vruty a nebo nic...
Můžeš být rád, žes tu "opravu" přežil :shock:
Ex - Fiat Marea 1.6 -makrela
Ex - Lybra SW 2,4 jtd - modrá raketa
Ypsilon 1,4 - Platino - mestska kabelka
Thesis 2,4 jtd - Emblema

Uživatelský avatar
Pepazdepa 408
Příspěvky: 3795
Registrován: úte zář 16, 2008 17:36
Bydliště: Velvary
Kontaktovat uživatele:

Re: pozor na opravare David Kusko Brno

#3 Příspěvek od Pepazdepa 408 »

Hele Bony kuwa dyť blbě vyvážený kola (přední obzvlášť) snad poznáš i při menší rychlosti, než v kile. Když auto vyzvedávám, tak ho snad projedu ne?
Lancia Lybra SW 1,9JTD

Uživatelský avatar
Bonanza 270
Příspěvky: 4403
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:59
Bydliště: u Kyjova

Re: pozor na opravare David Kusko Brno

#4 Příspěvek od Bonanza 270 »

ver ze sem ten den jel cca 80 a nebylo nic poznat a aj kdyby on uz byl mimo brno priste holt radsi do normal servisu jsem se aspon poucil
Lybra SW 2.4JTD 140hp

Obrázek

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

Re: pozor na opravare David Kusko Brno

#5 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

ja kola nemam vyvazeny a na kappe mi rochu trepe volant az ve 120, na kii 100-120 pak je klid
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Odpovědět