Servisovani Phedry - vymena vstrikovaciho cerpadla

Vše, co nepatří do předchozích kategorií
Odpovědět
Zpráva
Autor
arescz
Příspěvky: 41
Registrován: sob lis 13, 2010 14:56

Servisovani Phedry - vymena vstrikovaciho cerpadla

#1 Příspěvek od arescz »

hoj, potrebuji vymenit vstrikovaci cerpadlu (tece z nej nafta z vysokotlake casti) na mem autobusu, udelal jsem si maly pruzkum cen u nekolika servisu, se kterymi mam bud zkusenosti, jsou na ne pozitivni reference, nebo se jedna o servis, ktery ma souvislost s Lancii, potazmo Fiatem a Peugeotem.

Oslovil jsem:V Group Peugeot Kladno, Fiat Smazik Kladno, Imofa Praha, Autoservis Garant Praha, Autoservis Peugeot Skarda a pokousel jsem se dovolat i Strakimu007 z Chomutova a taktez jednomu mistnimu mechanikovi, ale ani jeden z nich mi po nekolik dnu nezveda telefon.

K vysledkum:
Nejlevneji Imofa, pouze vymena cerpadla 1800,- vc. dane, na dotaz, jestli je to opravdu realna cena, jsem byl ujisten, ze ano, ze to je presne dle normohodin od vyrobce. (Chapu, ze reference na Imofu nejsou zrovna kladne...)
Peugeot Kladno 3500,- vc. dane - uplne nechapu, proc 2x draz nez Imofa, mozna cena za hodinu prace je vyssi.
Autoservis Skarda - odpovedi bylo, jako za rozvody, coz jsem u nich absolvoval s udanymi 8 h prace a s tim, ze jelikoz jsem si dodal dily, budopu rozvody drazsi a bez zaruky, tedy cenovka cca 7000 pouze prace. Dotazal jsem se, jestli to neni trochu moc...
Fiat Smazik, nic s tim nechteji vubec mit, nemaji pristup k servisni dokumentaci a udajne nejsou schopni to resit ani pres Ulysse.
Autoservis Garant ani neodpovedel trhni si nohou.

Dokaze nekdo poradit servis v Praze nebo Stredoceskem kraji (Rakovnik, Kladno, Slany, Melnik) ke komu to dat udelat za nejakou rozumnou sumu? Pripadne je nejaka zaludnost pri vymene toho cerpadla, nejake programovani, nastavovani, nebo se namontuje a jedeeem :).

Odpovědět