redukce klima

Vše, co nepatří do předchozích kategorií
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
themič
Příspěvky: 80
Registrován: ned led 10, 2010 01:53

redukce klima

#1 Příspěvek od themič »

...nevíte někdo kde sehnat redukci na přípojky klimatizace na lancia thema 2, aby mi tam šly nacvaknout
klasický rychlospojky?
Mám tam na obou trubkách jen vývody se závitem, uvnitř ventilek a navrch kovová
čepička. V práci jsem bohužel v katalogách redukce nenašel. A druhej dotaz, zda můžu tenhle starej systém odsát klasickou mašinou která jede r134a? ..systém v
autě je s největší pravděpodobností prázdný, ale nejsem si jistej, co tam bylo předtím.
Díky za rady

Uživatelský avatar
Karel 6
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 4577
Registrován: pát lis 25, 2005 11:15
Bydliště: Soběslav tel:608853577

Re: redukce klima

#2 Příspěvek od Karel 6 »

I Themy už měly R134,a trochu nechápu na co rychlospojky?Koncovky na autě odpovídají běžným přístrojům na klima.
Lancia Delta HPE 1.9 JTD 6q
Lancia Delta 1.6 HF 16v
Lancia Delta HF Integrale 16V v přípravě
Lancia Stratos replika v přípravě

Uživatelský avatar
themič
Příspěvky: 80
Registrován: ned led 10, 2010 01:53

Re: redukce klima

#3 Příspěvek od themič »

díky, lze z něčeho vyčíst, třeba z vin, co se v mém voze s největší pravděpodobností nacházelo, nebo co tam patří? (dehydrátor, kompresor?) R.v. 1990 Štítek jsem na autě nikde nenašel. A rychlospojky, no mám v práci mašinu která má právě jen tyhle nacvakávací rychlospojky, tak mě zajímalo, jestli existuje mezikousek, kterej by se našrouboval na ty vývody co mám v autě. Můžu je kdyžtak v týdnu nafotit.

Uživatelský avatar
Karel 6
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 4577
Registrován: pát lis 25, 2005 11:15
Bydliště: Soběslav tel:608853577

Re: redukce klima

#4 Příspěvek od Karel 6 »

podle vinu zjistíš motor,potahy pořadový číslo auta,ale že by tam byly takovýhle podrobnosti jsem nikdy nezjistil.Rychlospojky-aha,to nevím jestli existují nějaké přechodky na něco jinýho,spíš to vidím ne nějaké samodomo.
Lancia Delta HPE 1.9 JTD 6q
Lancia Delta 1.6 HF 16v
Lancia Delta HF Integrale 16V v přípravě
Lancia Stratos replika v přípravě

Odpovědět