Servis Brno?

Vše, co nepatří do předchozích kategorií
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Brno?

#31 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

jezdec.1 píše:A co na tom smrdi? Ze se kappa proda na dily? Nebo zlikviduje - myšleno rozebere a prodaji se dily a doklady. To se jako nesmi nebo co? Bohuzel kamarad je na tom tak ze dluzi ne jen me,ale ve smes plno uverovym spolecnostem a bude brzo exekuce. Bohuzel auto musi byt napsane na me protoze i kdyz udelame kupni smlouvu tak by bylo na hodne dlouho to to pak od exetura uvolnit kdyz to zabavi. Znamy co dela prepis me rekl ze jelikoz uz je kamarad v odhlasce protoze si to tenkrat kdyz to odeme kupoval neprihlasil, nejde bez stk auto prihlasit na me jako na treti osobu. Proto pry je nutny auto protahnout technickou,coz samozrejme kdyz neni pojizdny tak asi moc legalne nejde. Tak porad nevim co na tom smrdi?
ja myslim ze my vime co na tom smrdi
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

jezdec.1

Re: Servis Brno?

#32 Příspěvek od jezdec.1 »

Ja porad nic necitim :lol:

Uživatelský avatar
Jan 69
Příspěvky: 2331
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:53
Bydliště: Praha 6

Re: Servis Brno?

#33 Příspěvek od Jan 69 »

odhláška se dá zrušit, na základě smlouvy o zrušení původní smlouvy.
Lancia Beta Coupe 1300,2000,VX
Alfa Romeo 75, Sprint, 159 SW
Fiat 127, Uno, 600D, 131

jezdec.1

Re: Servis Brno?

#34 Příspěvek od jezdec.1 »

Znamej co nam děla veci na magistrate tak rikal ze pry neda. Je to v odhlasce uz ten rok co to odeme tenkrat koupil. Tak nevim jestli to je tou dobou,treba by to slo kdyby to bylo mesic,atd.

Uživatelský avatar
Jaromír 592
Administrator
Administrator
Příspěvky: 1401
Registrován: pát říj 01, 2010 18:16
Bydliště: Brno Komín 728887525
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Brno?

#35 Příspěvek od Jaromír 592 »

Uz toho mam dost.Co to je doprcic za jednani.Ze si nekdo postezuje na jinak oblibeny servis a hleda jiny,no booze.Tak se mu tam proste nelibilo no.Ale cist prispevky typu"neco mi na tom smrdi" a "mam se rozepsat vic?" Tak bud to doprcic napiste ferove nebo Si to vyrikejte pres SZ.
Tohle je technicky forum.
Lybra 2.4 Jtd 135 koni - 100 ješte táhne.
Ducato 2,8jtd maxi 2005
Yamaha verisity 300

Uživatelský avatar
bras
Příspěvky: 690
Registrován: sob zář 12, 2009 22:20
Bydliště: city Olomouc a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Brno?

#36 Příspěvek od bras »

já ,pokud by auto bylo vhodné na díly a bylo u mne v garáži , tak bych díly prostě rozprodával, dle zájmu o ně a to ihned a bez čekání.stejně, kolik se těch dílů prodá, a pokud by auto šlo do exekuce a následně do dražby , tak kolik by tam byla vyvolávací cena ? :D směšná , dále za kolik se dnes prodávají 10 a víceleté kappy a to pojízdné a v dobrém stavu ??!! za babku a bude hůř, tak nechápu proč opravovat, vždyť je tu známé riziko,že cena opravy = cena prodeje starého vozu . . .
n e r o z u m í m této celkové anabázi
p.s. autu hrozící exekuce určitě neuškodí , jestli bude mít o pár dílu víc nebo míň, kdo to pozná??
exekutor? no tak prostě nebude pojízdné tečka , tak jako spousty jiného spotřebního harampádí,co se snaží exekuce nabídnout, a není to k ničemu leda tak pro . . . ledničky,mikrovlnky ,staré sesle aj.
vše totalně "vybydlené" .stačí si zadat do google dražby a podívat se co se nabízí.

jezdec.1

Re: Servis Brno?

#37 Příspěvek od jezdec.1 »

jaromir a bras: Souhlasim s Vámi. Ja tyto věci neresil,jen jsem napsal opravnenou kritiku co se mi tam nelibi a nekdo to proste nemuze prekousnout. To ze se to tady rozepsalo tak za to nemuzu,jen jsem se branil a vysvetloval i kdyz jsem nemusel, puvod kappy a tak, kdyz tu nekteri vytahuji neco co s tim vubec nesouvisi.

Co se tyka exekuce,tak to neni tak jednoduchy,byl jsem u pravnika,(mimochodem mam velice dobreho a vyhlaseneho v Brne, tak pokud by tady z mistnich clenu nekdy potreboval pomoct, muzu mu dat kontakt), a ten mi rekl ze pokud nastane exekuce,tak jede se po vsem,jak uz zde psal,vybaveni bytu,majetek,ale i to auto a i plat. Ale jelikoz nedluzi jen me,ale i statním institucim, jak uz jsem psal, tak ti maji prednost a ja prijdu na radu az po nich. Auto se da do drazby proda se treba za deset tisic, placnu. Tak je pro me lepsi kdyz si auto vezmu,napise se na me,tim padem bude moje a exekuce nehrozi. A budu se opakovat,tak to bylo mysleno ze auto se opravi a proda jako pojizdny. Pokud by oprava byla draha nebo zavada nezjistena tak se proda na dily,nebo jako nepojizdny celek. No a jsme zase na zacatku.

Ne borci,uz na to kaslem,nema smys si neco vycitat a dohadovat se.

Berte to jako vyresene,tema uzavreny a v zivote jsou dulezitejsi veci nez nejaka Kappa a servis :-)
jinak at to tu nezasirame,pokud by chtel dyzl nebo oaza neco resit,tak klidne pres SZ.

Uživatelský avatar
bras
Příspěvky: 690
Registrován: sob zář 12, 2009 22:20
Bydliště: city Olomouc a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Brno?

#38 Příspěvek od bras »

jeden detail,
pokud auto legálně koupíš a dotyčný prodejce ví,že je na něj exekuce /nebo se chystá/ , tak o auto a cokoliv jiného prostě přijdeš - ty jako nový majitel.
to si vem zrovna teď některé díly , jinak bohužel , tratíš 2x.

jezdec.1

Re: Servis Brno?

#39 Příspěvek od jezdec.1 »

Ne ne,neprijdu. To by muselo byt auto zabaveno, zastaveno uz pred prodejem. Auto je majetek jeho,je ve velkym technicaku. Tim padem,kdyz on me auto dal,napise se smlouva ze jakoby prodal,udela se prepis na me,tim padem auto je muj majetek a uz me ho nikdo nezabavi. To vse musi probehnout driv nez se poda navrh na zabaveni majetku.
Zatim exekuce neni,je to otazka nekolika mesicu kdy nekdo poda navrh protoze prestane platit splatky.

Uživatelský avatar
Dýzl 209
Příspěvky: 599
Registrován: úte bře 21, 2006 21:17
Bydliště: Brno

Re: Servis Brno?

#40 Příspěvek od Dýzl 209 »

Jaromír 592 píše:Uz toho mam dost.Co to je doprcic za jednani.Ze si nekdo postezuje na jinak oblibeny servis a hleda jiny,no booze.Tak se mu tam proste nelibilo no.Ale cist prispevky typu"neco mi na tom smrdi" a "mam se rozepsat vic?" Tak bud to doprcic napiste ferove nebo Si to vyrikejte pres SZ.
Tohle je technicky forum.

Když toho máš dost, tak si to nečti! Pokud někdo napíše solidní kritiku na servis se kterým nebyl spokojený a bude to kritika objektivní, pravdivá a podložená neřeknu ani popel. Sedlák sem nechodí, příspěvky, které o něm někdo napíše nečte, tudíž na ně nemůže reagovat, tak jsem to udělal já. A není to o kamarádství, kdybych neviděl že se na autě dělalo nenapíšu sem ani slovo. Tolik k obhajobě servisu - končím!!
TO Jezdec.1: Co se těch pohádek s exekuci týče (když už tu o ní píšeš), podle mě auto zpojízdníš, uděláš technickou, možná přepíšeš a rozstřelíš (necháš šikovně rozstřelit). Něco z pojistky zbytek na díly a je to doma, co? Propadlý STK ti v tom zatím brání. No nechám se překvapit závěrem tohoto příběhu. :wink:
Fiat Multipla 1.9JTD, 85kW, r.v.2002

jezdec.1

Re: Servis Brno?

#41 Příspěvek od jezdec.1 »

Dyzle nejsou to zadne pohadky, proste to tak je a co si o tom TY konkretne myslis je mi uplne u prde...
To co s kapou udelam je moje vec a jestli to prodam nebo hodim ze skaly, tak potom TI JE velky kulovy a rozhodne to s tebou resit nebudu.

A chtel bych videt kdo ti dneska pojisti deset let stary auto ktery ma dneska minimalni hodnotu. Kdyz bych auto spojizdnil tak to asi u sedlaka necham,at tam da cerpadlo kdyz uz to tam je a pak to prodam. Proc budu cpat penize do cerpadla,do stk,do pojistky a pak tu budu rozbijet? Prober se,tohle neni auto za xxx tis! Nez budes psat nesmysli tak si radsi over fakta, at ze sebe nedelas,vis co.


A to ze na aute ze zacatku nedelalo nebo se vytahla jen jednotka tak to mi potvrdil i jeden mistni clen se kterym jsem dneska mluvil, ktery za sedlakem chodil a vsechno tam videl! A proc by se mi asi sedlak pak omlouval ze se to tak protahlo? Jen tak bez duvodne?

Uživatelský avatar
Dýzl 209
Příspěvky: 599
Registrován: úte bře 21, 2006 21:17
Bydliště: Brno

Re: Servis Brno?

#42 Příspěvek od Dýzl 209 »

Klídek kemo, začínáš se rozvášňovat. Já nemluvil o havarijní pojistce, ale o povinném ručení. Uvidíme, která z pojišťoven bude řešit nehodu ve které budeš "poškozeným". :lol: :lol: :lol:
Fiat Multipla 1.9JTD, 85kW, r.v.2002

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8395
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Servis Brno?

#43 Příspěvek od Harous 239 »

Podle sebe soudím Tebe???
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
Dýzl 209
Příspěvky: 599
Registrován: úte bře 21, 2006 21:17
Bydliště: Brno

Re: Servis Brno?

#44 Příspěvek od Dýzl 209 »

Harous píše:Podle sebe soudím Tebe???
Harousy na tvé trefné poznámky reagovat ani nebudu [-o< [-o< [-o<
Fiat Multipla 1.9JTD, 85kW, r.v.2002

Uživatelský avatar
bras
Příspěvky: 690
Registrován: sob zář 12, 2009 22:20
Bydliště: city Olomouc a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Brno?

#45 Příspěvek od bras »

jezdec.1 píše:Ne ne,neprijdu. To by muselo byt auto zabaveno, zastaveno uz pred prodejem. Auto je majetek jeho,je ve velkym technicaku. Tim padem,kdyz on me auto dal,napise se smlouva ze jakoby prodal,udela se prepis na me,tim padem auto je muj majetek a uz me ho nikdo nezabavi. To vse musi probehnout driv nez se poda navrh na zabaveni majetku.
Zatim exekuce neni,je to otazka nekolika mesicu kdy nekdo poda navrh protoze prestane platit splatky.
no ,když myslíš . . . :D

Odpovědět