Servis Brno?

Vše, co nepatří do předchozích kategorií
Zpráva
Autor
jezdec.1

Re: Servis Brno?

#46 Příspěvek od jezdec.1 »

Rozvasnovat me zacinas ty nesmyslnyma kecama ktery tady pises a resis. Napisu ti SZ,ju.

bras: opravdu to tak je :wink:

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8393
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Servis Brno?

#47 Příspěvek od Harous 239 »

Dýzl 209 píše:Harousy na tvé trefné poznámky reagovat ani nebudu [-o< [-o< [-o<
Však Tě nikdo nenutí, alespoň nebudu skřípat zubama u těch pravopisných hrubek... :lol:
Já chápu, že bráníte svýho kamaráda a je to přirozený, ideální by podle mě bylo kdyby se k tomu pan Sedlák vyjádřil sám a tím by tu bylo vyjádření obou stran. Ale začít někoho napadat z pojišťovacího podvodu nebo jinejch leváren kvůli tomu, že měl problém v kamarádovým servisu? To už je trochu moc..... [-(
Naposledy upravil(a) Harous 239 dne ned úno 27, 2011 21:02, celkem upraveno 1 x.
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
bras
Příspěvky: 690
Registrován: sob zář 12, 2009 22:20
Bydliště: city Olomouc a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Brno?

#48 Příspěvek od bras »

Dýzl 209 píše:
Jaromír 592 píše:Uz toho mam dost.Co to je doprcic za jednani.Ze si nekdo postezuje na jinak oblibeny servis a hleda jiny,no booze.Tak se mu tam proste nelibilo no.Ale cist prispevky typu"neco mi na tom smrdi" a "mam se rozepsat vic?" Tak bud to doprcic napiste ferove nebo Si to vyrikejte pres SZ.
Tohle je technicky forum.

Když toho máš dost, tak si to nečti! Pokud někdo napíše solidní kritiku na servis se kterým nebyl spokojený a bude to kritika objektivní, pravdivá a podložená neřeknu ani popel. Sedlák sem nechodí, příspěvky, které o něm někdo napíše nečte, tudíž na ně nemůže reagovat, tak jsem to udělal já. A není to o kamarádství, kdybych neviděl že se na autě dělalo nenapíšu sem ani slovo. Tolik k obhajobě servisu - končím!!
TO Jezdec.1: Co se těch pohádek s exekuci týče (když už tu o ní píšeš), podle mě auto zpojízdníš, uděláš technickou, možná přepíšeš a rozstřelíš (necháš šikovně rozstřelit). Něco z pojistky zbytek na díly a je to doma, co? Propadlý STK ti v tom zatím brání. No nechám se překvapit závěrem tohoto příběhu. :wink:
dýzle,při této úvaze zde uveď ,kolikže by mohl ještě dostat za takto stárou káru po havárce,když
ceny těchto ojetin se na trhu pohybujou od 10ti do 40ti tis. a n e j s o u prodejný :-k

Uživatelský avatar
bras
Příspěvky: 690
Registrován: sob zář 12, 2009 22:20
Bydliště: city Olomouc a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Brno?

#49 Příspěvek od bras »

jezdec.1 píše:Rozvasnovat me zacinas ty nesmyslnyma kecama ktery tady pises a resis. Napisu ti SZ,ju.

bras: opravdu to tak je :wink:
nevím , zda je to směrováno přímo na mne, nicméně s tímto mám určité zkušenosti,
a to konkrétně u nemovitostí, ale nebudu tě tímto zatěžovat , každý si to musí vyzkoušet sám
a o to je pak víc krotší :D

jezdec.1

Re: Servis Brno?

#50 Příspěvek od jezdec.1 »

bras: ne ne :-) tobe bylo smerovano jen ze to tak je. To vasneni bylo pro pana dyzla :-)

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Brno?

#51 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

zajimavy jak sem dnes mluvil s trexem a rek sem mu ze vime co s autem planujes, tak hned bylo aby sme se nikde o tom nezminovali. Rek sem mu ze jen ty porad do toho rejpes. chces to tedy resit verejne? asi jo, tak aby to pak ten znamej advokat vybornej pomohl :lol:
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Uživatelský avatar
Dýzl 209
Příspěvky: 599
Registrován: úte bře 21, 2006 21:17
Bydliště: Brno

Re: Servis Brno?

#52 Příspěvek od Dýzl 209 »

Harous píše:...ale začít někoho napadat z pojišťovacího podvodu nebo jinejch leváren kvůli tomu, že měl problém v kamarádovým servisu? To už je trochu moc..... [-(
Někdo někoho napadá? Jsem si ani nevšiml. Jenom ty využiješ každé možnosti jak se do mě navézt a to i za situace, že víš k tématu naprostý kulový. Hravně že to Harous nandá Dýzlovi, co? Ále nenandá :lol:
Fiat Multipla 1.9JTD, 85kW, r.v.2002

jezdec.1

Re: Servis Brno?

#53 Příspěvek od jezdec.1 »

S trexem jsem resil pouze to ze o tom premylsel kamarad jak to vyresit od kteryho auto je ale ja jsem mu rekl ze takove veci neresim. Moje slova byla a to jsem rekl i sedlakovi jen opravit a prodat jako pojizdny nebo neopravovat prodat nepojizdny a zlikvidovat na dily. To ze trex neco poplete a pochopi slovo likvidace jako rozstrelenim tak za to ja nemuzu. A kdyz uz jsem u toho trexe a vasi znamosti tak nechtej abych se rozepsal o tom proc jste spolu jeli pro druhou 166.
Naposledy upravil(a) jezdec.1 dne ned úno 27, 2011 21:34, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Dýzl 209
Příspěvky: 599
Registrován: úte bře 21, 2006 21:17
Bydliště: Brno

Re: Servis Brno?

#54 Příspěvek od Dýzl 209 »

Čas ukáže. Končím debatu. Mějte se klucíííí :lol:
Fiat Multipla 1.9JTD, 85kW, r.v.2002

Uživatelský avatar
Šušeň 463
Příspěvky: 1735
Registrován: úte bře 03, 2009 22:52
Bydliště: Zásmuky

Re: Servis Brno?

#55 Příspěvek od Šušeň 463 »

pánové,nechcete toho už nechat??jestli mezi sebou máte nějake rozepře,tak si je řešte po sz nebo z oci do oci jako chlapi a nezasírejte to tady vzájemnýma urážkama a napadáním jeden druhého!! :roll:
Lancia Delta II 1.6 16v "šmoula" v matu...

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Brno?

#56 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

jezdec.1 píše:. A kdyz uz jsem u toho trexe a vasi znamosti tak nechtej abych se rozepsal o tom proc jste spolu jeli pro druhou 166.
to se klidne rozepis. ja mu pouze prevazel auto. ktery mel na opravu.vozim to normalne kdyz nekdo potrebuje
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Uživatelský avatar
bras
Příspěvky: 690
Registrován: sob zář 12, 2009 22:20
Bydliště: city Olomouc a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Brno?

#57 Příspěvek od bras »

už se na to . . .
Přílohy
goodnight.gif
goodnight.gif (18.22 KiB) Zobrazeno 4369 x

jezdec.1

Re: Servis Brno?

#58 Příspěvek od jezdec.1 »

A zbytecne tim trexe poseru jen kvuli tobe ze resis neco o cem nic nevis a kvuli cemu nebylo tema ani zalozeno? Moc dobre vis o co slo pane poctivy. Ja jsem taky dal jen auto do servisu a dal to resit nebudu.

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Brno?

#59 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

ja vim o co slo,ale on se tady neohani nicim jako ty porad
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

jezdec.1

Re: Servis Brno?

#60 Příspěvek od jezdec.1 »

On se tady sice nicim neohani ale Trexe jsi sem vtahl ty a navic tema co bylo zalozeno vubec nesouviselo s tim co jsi opet vytahl ty a zacal resit ty ze: nechtej aby jsme se s dizlem rozepsali. Vubec se nemuselo resit koho kappa je,proc to tak je,atd. Stacilo se drzet tema a netahat sem jiny nesmyslny veci. Tecka,koncim rozhovor dal to nema smysl resit a pitvat se v tom.

ps. u Sedlaka jsem dneska byl hodne veci jsme poresili, vysvetlili si to,rikal ze je pravda ze se to protahlo,ale rikal ze nejaky forum neresi,ze kdyby mel vsechno resit co kde kdo nekde napise tak nedela nic jinyho.

Odpovědět