Servis Brno?

Vše, co nepatří do předchozích kategorií
Zpráva
Autor
jezdec.1

Servis Brno?

#1 Příspěvek od jezdec.1 »

Nevím jestli je to správná sekce,když tak at to moderátor prosím přesune.

Ahoj,potřeboval bych poradit. Není s fora někdo z Brna, okolí, kdo rozumí italum,kdo ma diagnostiku a byl by schopen vyřešit problém mého kamaráda s Kappou?
Už jsem to psal na foru problém s code. Auto nestartuje,vyměněný kroužek spínačky za novy, prý nekomunikace s jednotkou. Udajně zlomený drát k ŘJ. Opraveno,auto stále nestartuje,prý asi vadná jednotka. AUto už je přes měsíc u Sedlaka v Brně a na to aby to tam stálo další měsíc bez výsledku opravdu nemám nervy. KATASTROFA SERVIS!!!!!!!!!!!!
Rád zaplatím a ocením někoho kdo by závadu vyřešil, opravil a hlavně se tomu věnoval a ne jak tam u něho, kde auto jenom leží pak tam na tom někdo pět minut něco dělá a pak to tam zase stoji.
Předem moc děkuji.

Uživatelský avatar
Alan 345
Příspěvky: 946
Registrován: čtv bře 22, 2007 18:21
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Brno?

#2 Příspěvek od Alan 345 »

Myslím že servis u Sedláka je OKi sice jsem daleko od Brna ale vím alespon z doslechu.Jinak co to je za Kappu Benzin či na Nafta a co to dělá ted po te opravě zlomeného drátu.Pochybují že jednotka je kaput.
Lancia Dedra 1.8 ie 77KW 105 koníku LPG v kůží
Fiat Tipo 1.9 TD
Lancia Kappa 2.4 TDS v kůží

jezdec.1

Re: Servis Brno?

#3 Příspěvek od jezdec.1 »

Taky jsem myslel ze z doslechu je to ok servis proto se to tam dalo. Auto uz tam stoji mesic a neni schopny to nejak vyresit, nebo se spis se tomu poradne venovat. Kappa je to 2.4JTD, napajeni jednotky je pry opraveny,tim padem jednotka komunikuje, je tam dany emulator na vyrazeni immo, novy krozek na spinacce, a auto porad nejde nastartovat,tak me bylo receno ze je ASI vadna jednotka a tim to opet zhaslo a auto tam stoji. Dneska tam opet po x te jdu.

klakson23
Příspěvky: 171
Registrován: pát dub 17, 2009 18:19
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Brno?

#4 Příspěvek od klakson23 »

já jezdím za Sedlákem a nemám menší problém. Vždy mi auta opravil :-k
Lancia Lybra 2.4JTD
modrá metal.

jezdec.1

Re: Servis Brno?

#5 Příspěvek od jezdec.1 »

klakson 23: Asi zalezi co to bylo zrovna za zavadu.
Ted jsem tam byl a domluvili jsme se ze ma tyden na to aby se to vyresilo. Pokud se to nevyresi beru auto zpet a budu shanet jiny servis. Jinak Auto uz ma aspon ve vnitr a je videt ze se neco deje. Jinak nove poznatky,jednotka je dobra, a na diagnostice to hlasi to chybu U1600 bez jakehokoliv popisu. Pri prvnim pokusu o start je pry maly tlak na liste railu,ale pri vice pokusech startovani je uz tlak ok.

Uživatelský avatar
Alan 345
Příspěvky: 946
Registrován: čtv bře 22, 2007 18:21
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Brno?

#6 Příspěvek od Alan 345 »

Podle checksum fora ta chyba U1600 chybí příjem kodu z immo.Z toho bych vyvodil že ten emulátor nedává správnéj kod pro start.Toto jsem našel na jiném foru a je to z fiata:poruchy:
P0322- snimac na klice -chybi signal
P0510- snimac zavrene skrtici klapky
P0254- rizeni mereni paliva cerpaneho vstrikovacim cerpadlem
P0340-snimac vackove hridele
P0188- snimac teploty paliva
P0010-obvod akcniho clenu polohy vackove hridele
P0256-rizeni mereni paliva cerpaneho vstrikovacim cerpadlem B
P0257-rizeni mereni paliva cerpaneho vstrikovacim cerpadlem B mimo rozsah/cinnost
U1600-chybny prijem kodu imobilizeru

At se fakt podiva po kabelazi a neodblokovava imo.
Lancia Dedra 1.8 ie 77KW 105 koníku LPG v kůží
Fiat Tipo 1.9 TD
Lancia Kappa 2.4 TDS v kůží

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Brno?

#7 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

no minulej tejden nez sem odjel pryc tak s tou kappou zapasil. zkousel vsechno mozny co rikal. vim ze by s tou jednotkou i za clovekem z fiatu. a mozna ze i on byl u auta, nevim jak se pak domluvili. tento tyden jsem byl mimo tak nevim jak to pokracovalo :wink: :?
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Uživatelský avatar
Honza.11
Příspěvky: 12
Registrován: čtv zář 09, 2010 20:48

Re: Servis Brno?

#8 Příspěvek od Honza.11 »

taky bych se pridal a zeptal na nejaky servis v Brne dobry na italy. Delsi dobu jsem mel teda porad mam hrozny zvuk vzadu od leveho zadniho kola. Auto bylo uz trochu klesle tak jsem menil tlumiče to nepomohlo. Tak kam radite zajet? diky

jezdec.1

Re: Servis Brno?

#9 Příspěvek od jezdec.1 »

Vcera jsem tam byl a byl tam i ten borec z Fiatu tak tam s tim bojovali,tak jsem zvedav. Stavim se tam zase v utery,pak dam info.
Alan 345, zkusim jim to rict,treba to nějak pomuze. Dekuju.

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Brno?

#10 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

ten manik z toho fiatu by umel immo odpojit, me to delal taky. umi to primo v jednotce :wink:
ja mam od nej chiplou jednotku na 2,4 td :D .
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

jezdec.1

Re: Servis Brno?

#11 Příspěvek od jezdec.1 »

Ten manik s fiatu rikal ze v tehle jednotce to odpojit nejde,tak ze se musi pouzit nejaky emulator za tri litry. Dal emulator a stejne to nefacha.

Uživatelský avatar
Štefan 368
Příspěvky: 833
Registrován: sob čer 07, 2008 22:24
Bydliště: Kuřim, Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Brno?

#12 Příspěvek od Štefan 368 »

Sedlak je v pohode, vzdy sa s nim dalo rozumne dohodnut. Tvoja zavada je skutocne blba, vo vacsine servisov by ta poslali do certa, nikto sa ti s tym nebude babrat. Na toto je lepsi nejaky taliansky saman :wink: Kludne to hod do Motortecu, najskor to spravia ale cena opravy bude inde :D
Lancia Delta 1.4 T-Jet 09'
Alfa Romeo 147 1.9JTDm 08'
Lexus GS 460 4.6 V8 09'
Ex:Lancia Thesis 2.4JTD 03'
Ex:Lancia Kappa 20V Turbo 99' 245PS/390Nm by PhoB
Ex:Lancia Kappa 16V Turbo 95'

Jura 197

Re: Servis Brno?

#13 Příspěvek od Jura 197 »

V Motortecu se s tím srát nebudou :lol:

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Brno?

#14 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

no to nebudou urcite, vim jakej maji nazor na to. ale ten kluk z motorteci je sikovnej co prijel do dilny :wink:
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

jezdec.1

Re: Servis Brno?

#15 Příspěvek od jezdec.1 »

Nevim proc by me meli poslat do certa? Opravuji to snad zadarmo? Proste je problem s autem a pokud ho neumi vyresit tak me to ma rict,ze nevi cim to je a ja si auto odvezu a budu hledat nekoho kdo to vyresi,viz muj prvni prispevek a rad toho cloveka ocenim a zaplatim! Motortec vyresi co? Ze bude preventivne menit vsechno za novy? O nich mam mineni svoje,driv jsem se tam ucil a byl tam dva roky na praxi a co se to prestehovalo vsechno ke globusu tak hotovo. Prijedu tam s Lybrou na vymazani zavady protoze borec kdyz menil vzduch. filtr odpojil vahu a zapomnel ji zapojit zpet,tim padem se rozla kontrolka motoru a za vymazani zavady,otazka 2minut chteli 1000Kč!! Tak s tim at jde celej motor tec do CENSORED. A moc dobre vime ze auto ktery ma hodnotu par korun (kappa) nema cenu dotovat motortecem a sponzorovat ty sasky co tam sedi za pultem kdyz tam clovek prijde. Navic v motortecu by to delal stejne Jenis a ten jezdi k tomu sedlakovi. A jak rikam,Sedlakovi jsem to dal na doporuceni zde s fora. Nerikam ze neni sikovny,nekdy je to opravdu o nervy hledat nejakou zavadu,ale sralo me ze to auto tam stoji uz pres mesic a nikdo to moc neresil. Az potom co jsem tam na neho najel ze bud se tomu bude venovat nebo auto odvazim jinam se tomu zacal venovat.

Odpovědět