Výměna žárovky Lybra

Vše, co nepatří do předchozích kategorií
Zpráva
Autor
tomi6677
Příspěvky: 214
Registrován: stř kvě 18, 2011 19:53

Re: Výměna žárovky Lybra

#31 Příspěvek od tomi6677 »


Uživatelský avatar
David-SK
Příspěvky: 448
Registrován: úte lis 22, 2011 17:01

Re: Výměna žárovky Lybra

#32 Příspěvek od David-SK »

Pepazdepa 408 píše:Já jsem nejdřív kupoval ty halogenky... A zkončil jsem u obyč. žárofky 12V/4W, akorát jí musíš upilovat jeden ten čuplík na objímce, páč jí do tý původní jinak nedostaneš (halogeny maj každej ten čudl v jiný vejšce) :wink:
Na ledky bys tam musel dát odpor, jinak by to řvalo, takže to jsem ani neřešil.
No ja by som tam chcel práve tie LED-ky dať. Len zatial som na nete ani nenasiel take ledky co by mi tam pasovali. Aha takže ked to signalizuje vypalenu ziarovku tak potom tam treba tie drahsie s odporom a tie uz potom nehlasia chybu. Teda tak viem ja.
A premyslal som aj nad halogenom co su sfarbene do modra tie parkovačky no uvidime.
Lebo ked tam dam klasicku ziarovku ta mi bude svietit spatne zo zlta a stretavacie a mu budu svietit pekne do biela to mi bude kaziť dojem.
To sa mi nebude pacit.
Jo to viem že ved tam dam tu s inou päticou tak treba odpilnikovat jednu nozičku. :D To som sa uz dneska poobede docital cez google na nejakom alfáckom fóre či čo to bolo. :D
A LED-ky tam teda nemáte nikto??? :roll: :D
Lancia Lybra SW Executive 2.4JTD, 110kW, r.v. 2002

ex. Lancia Lybra wagon 1,9JTD 77kW, r.v. 2000

Uživatelský avatar
David-SK
Příspěvky: 448
Registrován: úte lis 22, 2011 17:01

Re: Výměna žárovky Lybra

#33 Příspěvek od David-SK »

Zdravím Vás. Včera som si zasa kúpil led parkovačky do svetiel lebo sa mi hnusia tie špatné halogénové parkovačky. Kúpil som CANBUS s odporom nech to nehlási chybu. Dneska som si ich namontoval. Namontoval som na spolujazdcovu stranu ledku, zapnem svetla v pohode nehlasi chybu. Tak som sa tesil ze konecne je to ok. vymenil som na vodičovej strane na ledku. zapnem svetla a zasa sa objavila hlaška že je vypálená parkovačka. :( Ako to je možné? Všetko som prezrel, parkovačky svietia pekne ale hlási hybu že je vypálená. A pritom je to CANBUS ledka. Dal som nas5 halogenku na vodičovu stranu a na spolujazdcovej ostala ledka, chybová hláška sa stratila.
teraz tam mam znova tie halogenky škaredé. Ako by sa to dalo spraviť tak nech to nehlási chybu?
Toto sú tie ledky.
Obrázek Obrázek
Lancia Lybra SW Executive 2.4JTD, 110kW, r.v. 2002

ex. Lancia Lybra wagon 1,9JTD 77kW, r.v. 2000

Uživatelský avatar
E-čertík 92
Příspěvky: 1786
Registrován: úte pro 13, 2005 10:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna žárovky Lybra

#34 Příspěvek od E-čertík 92 »

Jestli to nebude tim, ze ty "hnusne" halogenky jsou H6W? tedy mas o 2W mensi odber s tema LEDkama, a pocitac to vyhodnoti jako chybu :-) Budes si tam muset dat jeste nejakej pridavnej odpor. Nebo zmensit ten, co tam je ;-)
Ex: Fiat Croma 2.0I-E Turbo
Ex: Lancia Thema 2.0I-E 16V
Ex. Lancia Lybra 2,4 JTD
Ex. Lancia THESIS Emblema 2,4 JTD-M

Odpovědět