LYBRA SW-zadni naraznik - demontaz

Vše, co nepatří do předchozích kategorií
Odpovědět
Zpráva
Autor
Návštěvník

LYBRA SW-zadni naraznik - demontaz

#1 Příspěvek od Návštěvník »

Cau,

potreboval bych sundat zadni naraznik z Lybry SW (ze spodu jsou 3 srouby), z vrchu (pod otevrenymi dvermi) jsou take 3 srouby, ale nevim jak je to pridelane od zadnich kol a jestli staci vsechny srouby povolit a pak to jde jednoduse sundat, nebo je na to potreba nejaky figl...

dikes ...


ALB

Uživatelský avatar
E-čertík 92
Příspěvky: 1786
Registrován: úte pro 13, 2005 10:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od E-čertík 92 »

Jeste je to uchycene jednim sroubem zespodu u kola na kazde strane a dvema srouby na kazde strane v bocich zevnitr auta. Aby ses tam dostal tak musis vyndat subwoofer vpravo a cd changer (celou tu konzoli) vlevo :-)
Ex: Fiat Croma 2.0I-E Turbo
Ex: Lancia Thema 2.0I-E 16V
Ex. Lancia Lybra 2,4 JTD
Ex. Lancia THESIS Emblema 2,4 JTD-M

Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

Re: LYBRA SW-zadni naraznik - demontaz

#3 Příspěvek od black_sheep 666 »

ahoj lancisti, zeptal bych se na to samé, ale s předním nárazníkem.

tedy jak sundat přední nárazník na lybře? včera jsem najel na obrubníček, zase sjel, pak zase najel, naložil 4 velmi najedené lidi (haha) a při druhém sjíždění jsem nárazník krapet odložil :lol:

je tam nějaká kovová jakobydržák věc pod nárazníkem, ale je to volný jen na jednom šroubu. navíc, poslední díra v nárazníku za přehybem u podběhu nejen že byla prasklá, ale ten plast byl tak kvalitní, že se mi ho podařilo totálně dorvat při rychloopravě stahovačkama. zatím to teda ultimátně drží na stahovačkách :lol:

o víkendu bych to teda rád sundal, ověřil jak to má být a vrátil ho tam pořádně. jak začít a co případně na to potřebuju za úchyty koupit? má je kdyžtak někdo v Praze "skladem"? :lol: případně někdo fanoušek do lancii co by mi to opravil za úplatu?

díky.
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Odpovědět