Delta GT a rez

Vše o karosérii, interiéru...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Ari

Delta GT a rez

#1 Příspěvek od Ari »

čau, mám deltu GT bez TP pro volné chvíle a když jsem si tak poťukával kladívkem po některých částech podlahy byl jsem docela zaskočen.. Ta moje láska je docela shnilá. Potřeboval bych vědět jestli existují lidé, kteří by to dali do kupy za rozumný peníz.. Mám v ní rám a rád se rychleji projedu a chtěl bych pevné auto a ne zhnilou svini... [/b]

Uživatelský avatar
Dresik 28
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9943
Registrován: pát kvě 13, 2005 12:03
Bydliště: Praha-východ

#2 Příspěvek od Dresik 28 »

lidé určitě existují :D nemusíš se bát takhle shnilé to má většina z nás...je to holt jejich problém, ale pokud je někdo zručnej, není problém to vyvařit..ale to záleží, pokud říkáš, že jí máš jen na volné chvíle-vyplatí se ti dávat takové peníze za vyvaření????nebylo by jednodušší sehnat doklady a normálně s ní jezdit?
Lancia Delta HF Integrale 8v
Lancia Beta 1300
Alfa Romeo 75 1600 carb
Alfa Romeo MiTo 1.4TB QV
Iveco Daily bus
Iveco Daily I odtahový speciál
ITALMOTORI

Ari

#3 Příspěvek od Ari »

je v ní navařený rám, 10l nádrž také ve vnitř, dát to na papíry ok,ale pak technická (to by něco stálo) a kdyby mě stopli fízli tak by asi neměli radost..

Ari

#4 Příspěvek od Ari »

Auto na každodení používání mám. Deltu bych si chtěl udělat na amat. vrchy..

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Pavel 3 »

jestli chceš zdravou kastli tak mám jednu na zahradě

Honza 2.0 16v
Příspěvky: 470
Registrován: pon čer 13, 2005 21:17
Bydliště: lomnice nad popelkou

#6 Příspěvek od Honza 2.0 16v »

no pokud si na rám seženeš štempl (pokud si ho dělal sám na koleně tak to je utopie) tak na STK no problem a policení kontrola taky

kámoš má normálně vytrubkovaný favo a jezdí běžně- jen za homologovanej rám zapsanej v TP dal 15000,- ale nemá problém..
coupe 2.0 16v NA (>200PS/8000rpm)
tipo 2.0 8v -> 16v
Giulietta 125kW
156 SW 2.5 V6
feličita kit car
VW GII 2.0 16v
ex: stilo 2.0 16v, bravo HGT

Fráňa 78

#7 Příspěvek od Fráňa 78 »

Celkem by mi to s tím rámem zajímalo,protože kamarád si ho taky chtěl dát do auta,ale i když byl ochotnej zaplatit za homologovanej rám,bylo to do R.Megane 3.dvéř, něco kolem 37 000,- tak mu řekli že ne, že kdyby to do někoho praštil tak fo v tom autě zabije a nevim čim fšim ještě argumentovali když to chtěl zapsat do TP atd... :(
Pravda teda že to byl rám protaženej,dělanej až k čumáku auta i do motor. prostoru.

Karlos

Kastle na deltu GT

#8 Příspěvek od Karlos »

Taky asi budu shánět dobrou kastli protože je ta moje v katastrofálním stavu...tak kdyby někdo o něčem věděl...ještě mě napadlo jestli by nebylo výhodný přivízt něco ze zahraničí...ale nevím jestli by seděl motor z mí delty ( r.v. 87) do delty z roku např. 93

Tomáš 309

ram

#9 Příspěvek od Tomáš 309 »

nazdar.... ja by som potreboval do mojej delty nejaky ram... doma horobit urcite nebudem.... radsej keby bolo nieco s papierom.... neviete o niekom kto robi ramy? ?? dik moc

Uživatelský avatar
Radek 188
Příspěvky: 804
Registrován: stř led 24, 2007 20:16
Bydliště: Hluboká nad Vltavou

#10 Příspěvek od Radek 188 »

Dovolim si to sem napsat, jelikož se zabejvám již dlouhou dobu o stavbu soutěžních aut, tak pokud by někdo chtěl rám, tak neni problem vám auto vyrámovat, samozřejmě dle přílohy ,,J" prostě tak jak má bejt, ohybanej zastudena, svářenej svářečem s atestem (Já)

Jinak neni problem i vyvařit auto, sem autoklempíř i autolakýrník

Tuhle holku teť dělám já, zrovna taky de na rámovací proceduru.

V případě zájmu přes SZ
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Renault Clio Sport ph.2
Škoda Favorit 136 L/A
Fiat Ducato 2.0JTD


Něco s o nás: http://www.johnhistoricrallyteam.estranky.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět