Kappa: Nefunkcni elektricke sklapeni zrcatek

Vše o karosérii, interiéru...
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Standa mladší 5
Příspěvky: 1855
Registrován: pát bře 25, 2005 21:44
Bydliště: Praha 9

#16 Příspěvek od Standa mladší 5 »

to dresik: :lol: :lol:

Krtek

Zrcátka

#17 Příspěvek od Krtek »

Taky mám problém, že se mi nesklápí pravé zrcátko. Začalo to tak, že při rychlejší jízdě se mi třepalo, proto jsem našel zespodu šroubek, trochu jsem ho dotáhl ,ale pak se přestalo sklápět, tak jsem ho povolil, ale zrcátko se pořád nesklápělo. Rozhodl jsem se, že ho rozeberu až na jednotlivé díly, zase jsem ho složil a pořád to samé - rozebrat,složit, a tak pořád dokola, až začalo fungovat. Měl jsem z toho velkou radost, vždyť jsem to rozebíral a skládal snad 10 krát, ale radost netrvala věčně. Asi po týdnu jsem to zase zkusil a opět pravé zrcátko nešlo, tak jsem to už tak nechal.

Krtek

#18 Příspěvek od Krtek »

No a dneska zase fungovali tak ja nevim jestli to není počasím :lol: :lol: :lol:

jay-v

oprava sklapeni

#19 Příspěvek od jay-v »

koupil jsem si kappu a taky mela rozbity sklapeni ,ale zrcatko jsem dostal k tomu.Tak to stary mam doma a delalo to co jste rikali jakoby v nem cvakalo a nesklopilo se,rozebral jem ho a v tom samotnym mechanizmu
jsou asi jenom 2 nebo 3 plastovy ozubeny kolecka a to jedno kolecko ma velky prumer ozubeni a maly prumer ozubeni a jedna strana toho malyho ozubeni je sjeta bez zubu tak tu sjetou nozem na koberce uriznete nasadte to kolecko na hridelku na ktery bylo a ten urizlej kousek dejte na tu hridelku za to kolecko ,aby se vymezila pozice toho kolecka nad nim.Pak jsem to smontoval a zkousel na baterce a funguje!!!

Zdenál 80

zrcátko

#20 Příspěvek od Zdenál 80 »

kupoval jsem auto u Plesla. Řekl mi, dem to projet a začal odjíždět s autama co zavazela. No a mě nic jineho nenapadlo než narovnat sklopený zrcátka, aby jsme se pak nezdržovali, ovšem rukou. Ten když to viděl, tak mě málem sežral. Prostě jsem to netušil. Měl jsem před kappou dedru kombi a themu a tuto vymoženost jsem tam neměl. Naštěstí jsem je naporouchal, ale Plesl byl jedlej. Manželka hned chtěla odjet, že s takovým arogantním blbem nebude ani mluvit, natož od něj kupovat auto. To jsem koupil a jsem spokojený.

pz

#21 Příspěvek od pz »

zdenale, thema druhe generace (ta s blinkrama mezi naraznikem a svetlem) elektricke sklapeni zrcatek ma, respektive zrcatka jsou identice s kappou / a pokud ti plesl nadal, tak bych se zachoval jako tvoje zena / konstrukce kazdeho elektrickeho sklapeni totiz umoznuje "manulani" rezim a tudiz pri tlaku v horizontale nemuze dojit k poskozeni, leda ze by ten mechanizmus byl uz nacaty... :)

Zdenál 80

zrcátko

#22 Příspěvek od Zdenál 80 »

tak to jsem měl vědět, že jsem tomu nemohl ublížit. Asi bych se zachoval jinak, než se omlouvat jak malý Jarda a ještě se cítit jak ten největší blb. Dík za důležitou informaci

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od Richie 10 »

to Zdenal
tak to jsme se tam potkali...ty jsi tam kupoval tu Kappu SW a ja jsem tam s kamosem prolejzal tu Kappu co stala vedle te tve....
jak rikam Plesl je brokot....
Mazda 6 GH 2.5i Dynamic (Sport)
EX - Lancia Dedra SW 1.6 16v, EX - Lancia Dedra 1.6 ie
EX - Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v, Alfa Romeo 156 2.4 JTD, Alfa Romeo 33 1.5 4x4, Alfa Romeo Alfetta GTV 2.0

Zdenál 80

setkání

#24 Příspěvek od Zdenál 80 »

jak je ten svět malej.

Odpovědět