sedačky thema

Vše o karosérii, interiéru...
Zpráva
Autor
máca

sedačky thema

#1 Příspěvek od máca »

Zdravím všechny. Nevíte náhodou někdo o pěkných kožených sedačkách na themu? Mám kombika, ale myslím, že tam jdou i ze sedana. Díky za tipy 8)

dj Levi

#2 Příspěvek od dj Levi »

Hele zkus tohle cislo,jsou to bobici co lancie tahaj a specializujou se na themy.606120776-p.Kubík.Jestli ti to nebude brat,tak bude asi mimo republiku.

dj Levi

#3 Příspěvek od dj Levi »

Jinak ve sklepe mam zadni sedacky na themu,takova ta cesana jelenice.Akorat nejsou sklapeci-myslim.Kdyby jsi mel zajem,jsou k dispozici,jen zabiraj misto :)

máca

#4 Příspěvek od máca »

Díky za tip. Dám vědět, jak sem dopad. Já tam mám teď sedačky s potahem alcantar ( to bude asi ta jelenice) v elektrice s vyhřejvánim. V zadu sou skoro jak nový, ale vepředu holt už maj něco za sebou. Vím, že si vymejšlím, vyřešil by to potah, ale chci mít to auto pěkný a jak dělaly tu tmavou kůži, tak to se mi fakt moc líbí :D

máca

#5 Příspěvek od máca »

A přihlaš se do klubu, ať nejsem sám s Themou :lol:

máca

#6 Příspěvek od máca »

Ještě dotaz na dj Leviho. Nemáš náhodou na těch zadních sedačkách pod středovou loketní opěrkou takovej kus, do kterýho se dávaj dávaj pásy? Mělo by to být z umělý hmoty. Asi

dj Levi

#7 Příspěvek od dj Levi »

Tak ted jsi mne dostal covece :o To ani nevim ze tam neco takovyho je.Musim se doma hned podivat.Co vim je ze zadni sedacky mam zamikatelny na zamek,aby se tam nedalo dostat z kufru.Jo jeste ohledne tech cernych sedacek z themy,tak si myslim ze na 90 procent jsou to sedacky s alfy.Tady jeden clovicek kde bydlim si je tam daval,i komplet cely v elektrice a s pameti.Pasujou tam uplne presne.Zkousel jsem to,ale ty themacky jsou vic takovy kreslo a pohodlnejsi.Nez shanet nove sedacky a pokud je mas v poradku(vyhrivani,servomotory)tak se zeptej nejakyho sikovnyho calounika,urcite ti je nove pocalouni materialem co si vyberes ze vzorkovniku.Ja to taky tak budu resit.A vyjde to urcite levneji nez nove sedacky.Mne uz tam taky trci nite,jak se furt naliza a vyliza :)

dj Levi

#8 Příspěvek od dj Levi »

Tak jsem se dival pod tu zadni stredovou operku a zadnej plast pod ni neni teda ja ho tam nemam.Je tam teda misto na ty pasy,ale zadna prihradka :(

máca

#9 Příspěvek od máca »

A jak se tam ty pásy dávaj? Já tam mám taky místo, ale přijde mi, že tam chybí nějakej výlesek(nebo co), do kterýho se daj zacvaknout. Možná si vymejšlim 8)

dj Levi

#10 Příspěvek od dj Levi »

Ty pasy se tam myslim proste jenom tak daj,aby se na nich nesedelo.Pripada mi to takovy nejlogictejsi :)

máca

#11 Příspěvek od máca »

Když já tam mám kus suchýho zipu, jako že tam něco bylo. A zacvaknout tam nejdou. Nevim. Teď mě ale trápí jiná věc. Sháním plastovou palivovou lištu. Rupla mi a teče. Nevíš o tom? Má číslo 0280151015

dj Levi

#12 Příspěvek od dj Levi »

Ty hele to je spis ana lyze.Byla tam takova hadrova krytka na suchac,ktera se oddelavala,kdyz sisi chtel dat lyze do kufru,aby jsi nemusel skladat sedacky.Ta lista nevim co je,ale doma mam kompletni celou nadrz z toho auta co mas ty.Jestli ti to pomuze,je k mani.

máca

#13 Příspěvek od máca »

Tak sem ten prostor pod opěrkou vyfotil, ale bohužel nevím, jak se sem přikládaj fotky :cry:

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#14 Příspěvek od Dan 1 »

Když píšeš zprávu, tak nad ní je devět ikonek. Druhá zprava je "Img". Klikneš na ní dvakrát a objeví se ti . Vložíš link na ten obrázek tímhle způsobem: [img]link[/img]. Pokud to nemáš kam na net umístit, tak mi tu fotku pošli a já jí sem dám.

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#15 Příspěvek od Dan 1 »

Foto od Mácy
Obrázek

Odpovědět