Zadní stěrač u Y

Vše o karosérii, interiéru...
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#16 Příspěvek od Honza 2 »

No upřímně já se v tom nešťoural. Akorát jsem ho vyndal a dal kámošovi. Jeho tatí ho uzdravil... Už nevím, ale myslim že vyčistil a přeuhlíkoval.. a makal jak "za mlada" :)

David

#17 Příspěvek od David »

Super je, že to jde. Pavle, díky, určitě se za tebou stavím a podíváme se na to, ještě ke všemu už mi častěji zlobí i ten tachometr. Teď nemám ale bohužel vůbec čas, ani o víkendu, ale v květnu to bude lepší. Dodelavam skolu a dopisuju prace, ucim se na zkousky a tak, takze az nad hlavu... A z jaké části Prahy jsi?

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od Pavel 3 »

já jsem z Újezda nad lesy je to úplnej okraj Prahy směrem na Kolín

David

#19 Příspěvek od David »

Vím, jezdí přes to vlak, kousek od Českého brodu. Fajn. Ozvu se ti. Dik!

geronimo_cz

sterac u Y

#20 Příspěvek od geronimo_cz »

taky mi to delalo.. zadny cidlo neni.. proste tim jak se stale otvira kufr, tak sou ty dratky uz polamany.. taky ti muze odchazet moturek.. u me to je moturkem.. v nejblizsi dobe si ho budu muset vymenit

David

#21 Příspěvek od David »

U mě to byly nakonec obě ty věci; motůrek mi vyčistili a kabely byly taky polámaný. Teď to fachá dobře. Ten motor zkus nejdřív vyčistit a kdyby to nepomohlo, tak ho maj někde na vrakovišti za 1000.

mychal

#22 Příspěvek od mychal »

Měl jsem stejné problémy na Ypsilonce z roku 98. Mě pořád praskala pojistka SERVICE a nakonec jsem zjistil, že se prošoupala izolace u kabelů v té průchodce do zadních dveří. Od té doby mi pořád svítí kontrolka airbagu a v servisu chtěj za vymazání chybové hlášky asi 900 Kč,-, takže na to seru. Ten stěrač je jen zaseklej, ta hřídelka která pohání stěrač na povrchu zkorodovala a pak se v té plastové průchodce zasekla. Rozeber to a tu hřídelku zbav koroze. Sice se divim že mi ten motůrek ještě funguje, pač jsem s tím zaseklym stěračem v půlce okna jezdil asi dva týdny a když jsem se na to vrhnul tak ten motorek byl docela nebezpečně horkej.

Odpovědět