Kappa a dřevo v interiéru

Vše o karosérii, interiéru...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

Kappa a dřevo v interiéru

#1 Příspěvek od Dan 1 »

Dávalo se do Kappy kromě imitace dřeva i dřevo samotné? Už několikrát jsem v inzerátech tu zmínku o dřevu četl, a když jsem na dvě Kappy koukal, tak tam nakonec byla jen imitace. Je to zase jen lákání lidí na "dražší" výbavu nebo se tam skutečně dávalo?

pz

#2 Příspěvek od pz »

tusim ze ne, ale byly verze s imitaci i ve dverich a ne jenom "klasika" na stredovem panelu

pz

#3 Příspěvek od pz »

i kdyz ted sem sem si vzpomel, ze themy zase byly taky divne udelane - ty mely pro zmenu drevo jen ve dverich a na konzole nebyla (asi)
kamos ma themu, a zajimave je, ze on ma ve dverich prave drevo (teda presneji dyhu) - hold asi stara dobra rucni prace :)

ps. stara dobra rucni prace je, teda spis byla, velmi zajimava post punkova skupina z prerova, kterou komunisti v roce tusim 86 zakazali a potom uz nejak neobnovili cinnost (az na par koncetiku...) :) (mala technicka)

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#4 Příspěvek od Dan 1 »

Já tu imitaci ve dveřích mám, a i když to vypadá dobře, tak to moc praktické není. Když vezmu za madlo, tak to trochu vrže.

pz

#5 Příspěvek od pz »

me to vrze taky... je to nestastne vymyslenym uchycenim celeho vnitriho plata dveri - srouby na boku jsou ok, ale v prostred je to uchycene do dveri pres dva sruby a ty jsou hned vedle sebe, navic ten plast u ridice hrozne rad praska, protoze ten jeden srub se porad povoluje....

spis me sere ze me drnci ten pytel spolujezdce :(

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

tak zacni vozit zensky :lol: tem ten pytel nevrze :lol:
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#7 Příspěvek od Dan 1 »

Hehe, Tomáši, tak z téhle poznámky jsem šel fakt do kolen :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Velys 44
Příspěvky: 325
Registrován: ned čer 19, 2005 21:40
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Velys 44 »

Dobře, dobře... :lol:
Lancia Prisma 1.9 Turbo ds
Lancia Kappa 2,4 TDs

pz

#9 Příspěvek od pz »

nevrze, ale zvuky stejne nejake vydava :) stejne jako jeho majitel a docasna spolumajiteka :) a pokud se protom navic opres o ten pytel spolujezdce, tak je to hotove harmonium a tester tlumicu soucasne....

Odpovědět