Blinkry do nárazníku na Evo!

Vše o karosérii, interiéru...
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Pavel 37
Příspěvky: 455
Registrován: čtv čer 16, 2005 22:23
Bydliště: Nové Hrady

#16 Příspěvek od Pavel 37 »

No to jo no ale kde vemeš tu formu na blinkr z EVA. Nebo kdo ti ho pujčí ten blinkr aby jsi ho odlil
Obrázek

Tomáš 184

#17 Příspěvek od Tomáš 184 »

Mám půjčené originály od jednoho známého, ten je koupil ještě když se daly koupit! Nevím ale jestli je budu nějak odlívat nebo něco na ten způsob!

Uživatelský avatar
Radek 188
Příspěvky: 804
Registrován: stř led 24, 2007 20:16
Bydliště: Hluboká nad Vltavou

#18 Příspěvek od Radek 188 »

Kdyš je budeš odlejvat, tak na mě prosim taky mysly, já je od tebe koupim.
Renault Clio Sport ph.2
Škoda Favorit 136 L/A
Fiat Ducato 2.0JTD


Něco s o nás: http://www.johnhistoricrallyteam.estranky.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Tomáš 184

Pavel 37

#19 Příspěvek od Tomáš 184 »

Čau Pavle, prosím tě když jsi vyřízl ten blikač ze zadního světla, není problém s tím, že to nemá ze zadu nějaký kryt?Má ten Rencek napojení na blinkr tam, kde ho potřebujeme (ze zadu)? Zepředu to vypadá stejně jako ty originály, akorát je to sklo trošku neprůhlednější, jinak vypadají podobně! Prosím tě ten nárazník jsi si dělal sám nebo jsi ho někde koupil? Já ho mám od těch slováků a ještě jsem je tam nezkoušel ty originály.

Uživatelský avatar
Pavel 37
Příspěvky: 455
Registrován: čtv čer 16, 2005 22:23
Bydliště: Nové Hrady

#20 Příspěvek od Pavel 37 »

No když to vyřízneš tak to je jako normální blinkr má to všechny boční stěny a i držák na žárovku =) mám to prostě vykoumané.Kdybych se dostal do dílny tak ti to nafotím ale tam jse dostanu až v pátek protože jsem teď pryč.No a nárazních jsem koupil od pana IRA z Krumlova
Obrázek

Tomáš 184

Pavel 37

#21 Příspěvek od Tomáš 184 »

Jo díky, to nějak nespěchá ty blinkry! Až budeš mít čas! Já stejně budu teď dělat na motoru a kitovat kastli atd.! Díky

Odpovědět