Barva-číslo

Vše o karosérii, interiéru...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Pepe

Barva-číslo

#1 Příspěvek od Pepe »

Nevíte náhodou jaké číslo má červená barva na Deltě?Teda jestli se ta červená stříkala jenom jedna,nebo bylo více odstínu?CHtěl bych to hodit do původního odstínu,ale nějak nemůžu dopasovat odstín podle českých barev.

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#2 Příspěvek od Dan 1 »

Moje má číslo 159.

pz

#3 Příspěvek od pz »

v kazdych barvach-lakach kde michaji barvy nebo v lakovne maji vzorkovniky barev podle vyrobce - podle fiatacke tabulky bys to mel i pres vyblednuti najit, nebo my kappysti mame v levo pod zadnim sloupkem na hornim lemu kufru primo cislo barvy :)

mam tmave modrou klasickou metalizu 429 (asi na kappach nejcastejsi barva....), jelikoz sem si nechla michat do sklenicky deci pro zapraveni oderky u vicka nadrze a obouchane hrany dveri, zrcatek a narazniku)

Milan 41

#4 Příspěvek od Milan 41 »

Nebo my kappisti máme číslo barvy zevnitř na krytu kapoty (PPG). A nenecháváme si moc často míchat klasickou metalízu 429, protože tahle barva není přesně ta, co máme na autě, ale zajdeme si nechat namíchat odstín přesně podle štítku (protože to je speciální metalický pododstín).

Stejně tak fiaťácké tabulky tuhle barvu neobsahují.

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

ja to michal na kridlo podle stitku,kterej mam v kufru,a podle vzroniku bylo k tomu cislo 3 odstiny,tak se vybral ten pravej
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Martin 4

Re: Barva-číslo

#6 Příspěvek od Martin 4 »

Pepe píše:Nevíte náhodou jaké číslo má červená barva na Deltě?Teda jestli se ta červená stříkala jenom jedna,nebo bylo více odstínu?CHtěl bych to hodit do původního odstínu,ale nějak nemůžu dopasovat odstín podle českých barev.

Zalezi na tom jakou Deltu mas na mysli, pokud obycejnou tak je cislo barvy 159, pokud myslis Deltu HF, tak je cislo barvy taky 159 ale odstin Rosso Monza. Obycejna 159 je narozdil od HF vyrazne svetlejsi, na HF-ko byl pouzit kvalitnejsi lak s vice vrstvami.

Pepe

#7 Příspěvek od Pepe »

A nějaký český ekvivalent k těm barvám?České barvy mají čtyřmístné číslo.

Pepe

#8 Příspěvek od Pepe »

Tak už to číslo vím.Teda nevím,protože jsem ho hned zapoměl.V barvách mi ho přímo našli v katalogu,ale zase tam jsou 4 odstíny.Rozdíl mezi nimi je ale minimálni.

Uživatelský avatar
Jirka 15
Příspěvky: 908
Registrován: úte dub 26, 2005 19:30

#9 Příspěvek od Jirka 15 »

V těch odstínech je trochu chaoz. Záleží jakou máš Deltu a z kterýho roku. Červený Delty byly světlejší než HF. Já mám Integrale s odstínem 155/F a ten má ještě dva pododstíny (tmavší a světlejší s jemnou perletí). Moje Prisma má zase modrou meltu, která má číslo běžné tmavě modré - jenže v poznámce k tomuto laku je uvedený limitovaný model s modrou perletí = můj model. Takže kdo hledá najde!

Pepe

#10 Příspěvek od Pepe »

Tak podle štítku je to 159/F ROSSO MONZA.A rok je 87.Podle katalogu barev MOTIP mi ten odstín našli a řekli mi i to číslo jejich,ale taky tam byly asi 3 odstíny tak nevím.

Uživatelský avatar
Jirka 15
Příspěvky: 908
Registrován: úte dub 26, 2005 19:30

#11 Příspěvek od Jirka 15 »

:lol: :lol: no vidíš, já mám na štítku mojí Delty taky rosso monza a číslo je 155

Pepe

#12 Příspěvek od Pepe »

No a jako co teď ??? Co mám chtít za odstín ? Jsem zmaten docela. :roll:

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od Pavel 3 »

nejlepší je půjčit tomu míchačovi nějakej díl z kastle třeba víčko nádrže a namíchají ti to přesně tady kousek ode mně mi to už několikrát dělali a docela to trefili

Uživatelský avatar
Jirka 15
Příspěvky: 908
Registrován: úte dub 26, 2005 19:30

#14 Příspěvek od Jirka 15 »

Dnes jsem si dovezl Intoše z lakovny, tak Ti můžu poslat foto, ať máš představu. Je to 155/F - tmavší odstín. Ty bys ale měl mít ten světlejší.

Odpovědět