Delta II - dálkové ovládání centrálu

Vše o karosérii, interiéru...
Zpráva
Autor
lula

Delta II - dálkové ovládání centrálu

#1 Příspěvek od lula »

Ahoj lidi,
koupil jsem si po půl roce od koupě Delty baterii do dálkového ovládání centrálu - ale po libovolném počtu zmáčknutí k ničemu nedojde. Ovládání vypadá, že by fungovat mohlo - tedy podle toho, že se rozsvítí ty červené diody..

Na ovládání je vyraženo logo Lancie, ale otázkou teď je jestli to ovládání vůbec patří k mému autu :-) Kde má být u Delty uložen nějaký přijímač? A co by s ním případně mohlo být?

Díky za odpovědi
Naposledy upravil(a) lula dne pát kvě 11, 2007 07:07, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kůrkyn 38
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 7053
Registrován: čtv čer 30, 2005 14:50
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Kůrkyn 38 »

přijímač je u vnitřního zpětného zrcátka.
Copak máš za motor?
xxxx

lula

#3 Příspěvek od lula »

Tak toho jsem se obaval.. takze jsem bez prijimace a mam jen ovladani?? nemuze byt jinde nebo jen docasne odpojene a zastrcene? 8-[

Motor mam 55kW - 8v... To ma na neco vliv?

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8397
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

#4 Příspěvek od Harous 239 »

Stejnej problem sem mel u Alfy a byla jen v tom ovladaci uklepana ta IR LED z plosnaku. Stacilo pripajet a chodi to dodnes... Jinak ja mam cidlo prijmu u zadniho vnitrniho osvetleni a je tam i mala LED ktera blikne pri prijmu signalu z ovladace...
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
Kůrkyn 38
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 7053
Registrován: čtv čer 30, 2005 14:50
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Kůrkyn 38 »

"Motor mam 55kW - 8v... To ma na neco vliv?"

Ne nemá, jen aby byl přehled o stádu :lol:
xxxx

lula

#6 Příspěvek od lula »

U zadniho osvetleni bohuzel nic, co by pripominalo prijimac take nevidim.. Ani u vnitrniho zpetneho zrcatka.. Muze to byt jeste nekde? :roll:

Pro predstavu jak vypada ovladani prikladam obrazek. Vypada vase ovladani take tak tezke a velike? :) Muze vubec patrit k Delte II ?

Obrázek

lula

#7 Příspěvek od lula »

Kůrkyn 38 píše:"Motor mam 55kW - 8v... To ma na neco vliv?"

Ne nemá, jen aby byl přehled o stádu :lol:
Aha :) No popravde bych chtel vyzkouset nejakou silnejsi verzi, pac jsem se dostal k te nejslabsi, ze... :) Az na spotrebu jsem ale spokojen - nedari se mi dostat se na slibenych 7litru. Porad se pohybuju tak kolem 8.2-8.6.. Ale na druhou stranu na lepsich silnicich dodrzuju poctivy prumer 140kmh. Btw: Nemate nekdo navod na dosahnuti nizke spotreby? :evil:

Uživatelský avatar
Kůrkyn 38
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 7053
Registrován: čtv čer 30, 2005 14:50
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Kůrkyn 38 »

To u Lančky není jednoduché, když neumí jezdit pomalu :twisted:
Senzor u zrcátka má tvar polokoule vystupující z plochy
xxxx

Uživatelský avatar
Dresik 28
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9943
Registrován: pát kvě 13, 2005 12:03
Bydliště: Praha-východ

#9 Příspěvek od Dresik 28 »

To LULA: Mám stejnou motorizaci a jezdím také za těch 7.6 a výš.....centrál na DO bohužel nemám.
Lancia Delta HF Integrale 8v
Lancia Beta 1300
Alfa Romeo 75 1600 carb
Alfa Romeo MiTo 1.4TB QV
Iveco Daily bus
Iveco Daily I odtahový speciál
ITALMOTORI

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od Richie 10 »

lula píše:
Kůrkyn 38 píše:"Motor mam 55kW - 8v... To ma na neco vliv?"

Ne nemá, jen aby byl přehled o stádu :lol:
Aha :) No popravde bych chtel vyzkouset nejakou silnejsi verzi, pac jsem se dostal k te nejslabsi, ze... :) Az na spotrebu jsem ale spokojen - nedari se mi dostat se na slibenych 7litru. Porad se pohybuju tak kolem 8.2-8.6.. Ale na druhou stranu na lepsich silnicich dodrzuju poctivy prumer 140kmh. Btw: Nemate nekdo navod na dosahnuti nizke spotreby? :evil:
jendoduche..nikdy neslapej na plyn vic nez na 50% ...nejezdi nad 100km/h ...ber kvalitni palivo....vymen svicky,kabely ke svickam a vzduchovej filtr....a je to.... :D

ale to jsme uz hodne OT !!!
Mazda 6 GH 2.5i Dynamic (Sport)
EX - Lancia Dedra SW 1.6 16v, EX - Lancia Dedra 1.6 ie
EX - Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v, Alfa Romeo 156 2.4 JTD, Alfa Romeo 33 1.5 4x4, Alfa Romeo Alfetta GTV 2.0

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

Richie píše:
lula píše:
Kůrkyn 38 píše:"Motor mam 55kW - 8v... To ma na neco vliv?"

Ne nemá, jen aby byl přehled o stádu :lol:
Aha :) No popravde bych chtel vyzkouset nejakou silnejsi verzi, pac jsem se dostal k te nejslabsi, ze... :) Az na spotrebu jsem ale spokojen - nedari se mi dostat se na slibenych 7litru. Porad se pohybuju tak kolem 8.2-8.6.. Ale na druhou stranu na lepsich silnicich dodrzuju poctivy prumer 140kmh. Btw: Nemate nekdo navod na dosahnuti nizke spotreby? :evil:
jendoduche..nikdy neslapej na plyn vic nez na 50% ...nejezdi nad 100km/h ...ber kvalitni palivo....vymen svicky,kabely ke svickam a vzduchovej filtr....a je to.... :D

ale to jsme uz hodne OT !!!
a kdyz si pozorne prectes tema richiiho dedra tak sme mu radily takhle predloni :lol: :lol: :lol: nakonec to nevydrzel a koupil naftaka
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

lula

#12 Příspěvek od lula »

Tomáš-Oaza 7 píše:a kdyz si pozorne prectes tema richiiho dedra tak sme mu radily takhle predloni :lol: :lol: :lol: nakonec to nevydrzel a koupil naftaka
hezky to konec 8) ale mne se to nestane. Dnes uz se diesel zas tak moc nevyplati...

zrovna jsem se vratil od jednoho deltadieslaka a ten ma prijimac toho dalkace mezi volantem a palubkou, takze mam jeste nadeji, ze ho nekde najdu. snad se zadari :shock:

Uživatelský avatar
Dresik 28
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9943
Registrován: pát kvě 13, 2005 12:03
Bydliště: Praha-východ

#13 Příspěvek od Dresik 28 »

Když tak písni na kjůčko..můžem pokecat o těch našich slavných osmi ventilech :) Máš ABS? Zrovna řeším drobný problémek.
Lancia Delta HF Integrale 8v
Lancia Beta 1300
Alfa Romeo 75 1600 carb
Alfa Romeo MiTo 1.4TB QV
Iveco Daily bus
Iveco Daily I odtahový speciál
ITALMOTORI

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8397
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

#14 Příspěvek od Harous 239 »

Jinak jeste k vyzkouseni IR ovladace. Vezmi telefon s fotakem, zapni si fotak a zkus tim dalkacem namirit do objektivu a zmacknout ho. IR svetlo ty neuvidis, ale cocka fotaku jo, funguje to i u ovladace treba k televizi. Takze takhle zjistis jestli je problem v ovladaci nebo jinde...
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

lula

#15 Příspěvek od lula »

Harous píše:Jinak jeste k vyzkouseni IR ovladace. Vezmi telefon s fotakem, zapni si fotak a zkus tim dalkacem namirit do objektivu a zmacknout ho. IR svetlo ty neuvidis, ale cocka fotaku jo, funguje to i u ovladace treba k televizi. Takze takhle zjistis jestli je problem v ovladaci nebo jinde...
No videl jsem i bez toho fotaku slaby cerveny svetlo a nejen ja.. Ale pravda ze v tom fotaku to je videt mnohem silneji a bile.

Jinak ten prijimac muze byt zabudovan i nekde jinde a nemusi byt videt. Tak snad ho najdu :)

Odpovědět