tuning lancií

Vše o karosérii, interiéru...
Odpovědět
Zpráva
Autor
ick

#31 Příspěvek od ick »

Martin 127 píše:
ick píše: :lol: tak v tom případě já jsem letadlo :D
gratuluju ti k poznání tvého pravého já :lol:
:lol: no ty voe vy ste tu fakt samý dementi :lol: :shock: :lol: nechápu proč tu kritizujete cizí auta a nestaráte se o svoje? :lol:

Miky 201
Příspěvky: 4430
Registrován: pát led 12, 2007 11:08

#32 Příspěvek od Miky 201 »

ick píše:
Martin 127 píše:
ick píše: :lol: tak v tom případě já jsem letadlo :D
gratuluju ti k poznání tvého pravého já :lol:
:lol: no ty voe vy ste tu fakt samý dementi :lol: :shock: :lol: nechápu proč tu kritizujete cizí auta a nestaráte se o svoje? :lol:
Za A, bych se tu moc nerozkrikoval mladiku :) A uz vubec nevim, kde beres tu drzost tady nekoho urazet.
Za B, kdyz veskery tuning na aute konci tim, ze mam tisic spojelru, imitace vydechu na kapote (z 90% je tuzeri nasazuji stejne obracene :D ) mega subwoofer a obrovsky siroky kola (mimoto, kdyz na to nasadi 17" o sirce 225, tak je to pro ten motor vetsi valivy odpor - coz znamena mirny pokles dynamiky, kterou 1.2 HTP zrovna na rozdavani nema - jel sem s tim, tak vim o cem mluvim - kamos to kormidloval i 180 po dalnici, z kopce s vetrem v zadech, ale jelo to) tak je to porad jenom tuzing, a hyzdeni auta :) a pro stejny jako bych na trabanta dal nalepky 4.2 V8 Bi-Turbo. Hezka nalepka, ale stejne s tim budu vzdycky jenom zavazet. ;) a to je proc kritizujeme takova auta - teda spis hlavne jejich majitele.

(A moje Hedvika te fabine ujede driv nez stihne zaradit ;) ve meste i mimo)
Naposledy upravil(a) Miky 201 dne stř bře 21, 2007 11:49, celkem upraveno 1 x.
Lancia Kappa 20V Turbo - (Stařenka Hedvika - borok, má majitele na zastřelení, ale drží)

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8397
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

#33 Příspěvek od Harous 239 »

ick píše:jak tak koukám tak tu děláte akorát chytrý ... na tu fabii i když dá třeba 17" kola ale profil pneu 40 tak celkový kolo bude mít stejně velký .. to vás asi nenapadlo :lol: akorát bude trochu širší. Ale zase je to lehčí než ocelový disk. A pak jste asi slepí ... copak tam maj všichni mračítka?? :shock: ty má jen ta fabia a ta modrá škodovka je má spolený s maskou. Jinak nikdo. Další věc je ten subwoofer ... vy si myslíte že váží tunu ?? já mám podobnej a váží 3kg + ta bedna z lehkýho dřeva .. a ten laminát co plánuje?? ten taky asi váží podle vás tunu co? :lol: A že by při projížďce městem nestačili Lancii ??? :lol: :lol: Tak to mě docela rozesmálo. Co třeba ten Nissan? cca 230 koní na zadku ? hm ? ... vy si fakt myslíte že lancia je nejlepší auto na světě ? :lol: tak v tom případě já jsem letadlo :D
Tak to vezmem postupne. :wink:

Kola - 17" opravdu problem neni. Jen nevim jestli pujdou sehnat pneu o rozmeru 155/40 R17... :lol: Kazdym rozsirenim pneu se zvysuje valivy odpor a projevi se to na spotrebe a akceleraci...

Lehci nez ocelovy disk - ok, beru. Jen nevim jestli se vyplati davat na auto disky v nakupni cene celeho auta. :lol: Zkus si nekdy zvazit lity (bezne dostupny za normalni cenu) a ocelovy disk a nejspis budes velmi neprijemne prekvapen... On ten lity totiz bude tezsi... Takze jestli nechces aby jedno kolo stalo i desitky tisic, tak nepocitej se snizenim neodpruzenych hmot (ano - kvuli tomu se to dela, ne pro snizeni vahy auta).

Mracitka - byla tu hlavne rec o ty Fabii, jinak kdyz je ma i ta skodarna, tak je to z peti aut skoro pulka. Jakej je vlastne vyznam mracitek??? :shock:

Subwoofer + lamino: Az tak tezky neni, to mas pravdu. Nicmene z kufru nezbude uz vubec nic...

Snad vsechno... :wink:
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
Kůrkyn 38
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 7053
Registrován: čtv čer 30, 2005 14:50
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od Kůrkyn 38 »

Dneska je tady fakt sranda, ani se mi nechce ven do tý zimy :lol:
xxxx

Uživatelský avatar
Jan 69
Příspěvky: 2331
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:53
Bydliště: Praha 6

#35 Příspěvek od Jan 69 »

Harous píše: Jen nevim jestli pujdou sehnat pneu o rozmeru 155/40 R17...
:lol: :lol: :lol:
Lancia Beta Coupe 1300,2000,VX
Alfa Romeo 75, Sprint, 159 SW
Fiat 127, Uno, 600D, 131

Uživatelský avatar
Jan 69
Příspěvky: 2331
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:53
Bydliště: Praha 6

#36 Příspěvek od Jan 69 »

Harous píše: Jakej je vlastne vyznam mracitek??? :shock:
Vypadá to krutě, voe!!!
Lancia Beta Coupe 1300,2000,VX
Alfa Romeo 75, Sprint, 159 SW
Fiat 127, Uno, 600D, 131

Miky 201
Příspěvky: 4430
Registrován: pát led 12, 2007 11:08

#37 Příspěvek od Miky 201 »

Jan 69 píše:
Harous píše: Jakej je vlastne vyznam mracitek??? :shock:
Vypadá to krutě, voe!!!
jj, je to uplne COOL :D
Lancia Kappa 20V Turbo - (Stařenka Hedvika - borok, má majitele na zastřelení, ale drží)

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8397
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

#38 Příspěvek od Harous 239 »

Na me ty mracitka pusobej jako kdyby to auto bylo smutny... Asi z toho co mu majitel udelal...
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
Libor 30
Příspěvky: 635
Registrován: ned kvě 29, 2005 00:10
Bydliště: Praha 10 - Uhříněves, tel.: 774 822 346
Kontaktovat uživatele:

#39 Příspěvek od Libor 30 »

:lol: :lol: :lol: jen doufám že tak nedopadnu taky..... :wink:
Delta II 1.8 HPE
Gamma Coupe 2.5
Lybra 1.9jtd
Y 1.2 16v

EX: Delta II 1.6, Ulysse 2.0, Kappa 2.4 + Coupe 2.0, Prisma 1.9, Black Prisma 1.6, Alfa 75, Ritmo

Miky 201
Příspěvky: 4430
Registrován: pát led 12, 2007 11:08

#40 Příspěvek od Miky 201 »

Libor 30 píše::lol: :lol: :lol: jen doufám že tak nedopadnu taky..... :wink:
No zrovna tebe bych tady necekal :D :lol:
Lancia Kappa 20V Turbo - (Stařenka Hedvika - borok, má majitele na zastřelení, ale drží)

Uživatelský avatar
Libor 30
Příspěvky: 635
Registrován: ned kvě 29, 2005 00:10
Bydliště: Praha 10 - Uhříněves, tel.: 774 822 346
Kontaktovat uživatele:

#41 Příspěvek od Libor 30 »

žeo, zrovna já, majitel sériovky Prismy :lol:
Delta II 1.8 HPE
Gamma Coupe 2.5
Lybra 1.9jtd
Y 1.2 16v

EX: Delta II 1.6, Ulysse 2.0, Kappa 2.4 + Coupe 2.0, Prisma 1.9, Black Prisma 1.6, Alfa 75, Ritmo

Uživatelský avatar
Bryx 123
Příspěvky: 710
Registrován: stř kvě 03, 2006 17:00
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

#42 Příspěvek od Bryx 123 »

Ne kazdej tuning je tuzing.....
L. Thesis V6
EX - L. Lybra 2.4jtd Black
EX - 2x HPE 1.6 16V, HPE HF
EX - Fiat Bravo jtd
EX - Opel Kadett GSI 16V , Vectra 2.5 V6 CDX
EX - L. Dedra 2000 Turbo
EX - L. Dedra 1.8 VVTi
EX - L. Dedra 1.6ie

ick

#43 Příspěvek od ick »

Miky 201 píše:
ick píše:
Martin 127 píše: gratuluju ti k poznání tvého pravého já :lol:
:lol: no ty voe vy ste tu fakt samý dementi :lol: :shock: :lol: nechápu proč tu kritizujete cizí auta a nestaráte se o svoje? :lol:
Za A, bych se tu moc nerozkrikoval mladiku :) A uz vubec nevim, kde beres tu drzost tady nekoho urazet.
Za B, kdyz veskery tuning na aute konci tim, ze mam tisic spojelru, imitace vydechu na kapote (z 90% je tuzeri nasazuji stejne obracene :D ) mega subwoofer a obrovsky siroky kola (mimoto, kdyz na to nasadi 17" o sirce 225, tak je to pro ten motor vetsi valivy odpor - coz znamena mirny pokles dynamiky, kterou 1.2 HTP zrovna na rozdavani nema - jel sem s tim, tak vim o cem mluvim - kamos to kormidloval i 180 po dalnici, z kopce s vetrem v zadech, ale jelo to) tak je to porad jenom tuzing, a hyzdeni auta :) a pro stejny jako bych na trabanta dal nalepky 4.2 V8 Bi-Turbo. Hezka nalepka, ale stejne s tim budu vzdycky jenom zavazet. ;) a to je proc kritizujeme takova auta - teda spis hlavne jejich majitele.

(A moje Hedvika te fabine ujede driv nez stihne zaradit ;) ve meste i mimo)
jako já nechápu kde berete vy tu drzost tu pomlouvat cizí auta. To je snad jejich věc co si tam daj ne? A kdo tam má tisíc spoilerů? možná ty škodovky. Výdechy na kapotě obráceně? a falešný? to maj moožná ty škodovky ale nemužeš to vědět .. z těch fotek nepoznáš jestli je maj obráceně. A ten Hyundai tam má napsáno že ten nasávač na kapotě je funkční .. a jestli je podle tebe obráceně tak seš fakt divnej. A co máš proti subwooferu? tak má rád muziku no a co??? ... a když to uato neni pro rodinu tak je snad jedno že mu z toho kufru nic nezbyde ne? nechápu proč to tu řešíte je to snad vaše auto? a když mu nevadí že ztratí dynamiku tak to je jeho věc a ne vaše ne ? tak proč to řešíte? A ta tvoje hedvika ujede možná těm škodovkám a tý fabce jenže já tu zmiňoval toho nissana ... to by sis asi fakt neškrt. Jak tak koukám s váma to tu asi nemá cenu. Jste banda lidí který si všímaj jen toho co maj ostatní a kritizujou to.

Miky 201
Příspěvky: 4430
Registrován: pát led 12, 2007 11:08

#44 Příspěvek od Miky 201 »

No ano, to je jeho vec, ale Tuning to neni ani omylem :) A ten nissan, jo, mas recht, je to zadohrab, o pul tuny lehci a mozna bude mit trochu lepsi prevody a podle tebe, ma teda o 10 koniku vic nez Hedvika, no me je to jedno, ja s nim zavodit nejdu :D Krom toho, ten nissan nevypada spatne, vsak jestli si dobre vzpominam, o nem tu nikdo nerekl krivyho slova.
Co je na tom, ze se smejeme jak si nekdo dokaze ZPRZNIT auto :) to slovo zprznit je tam schvalne takhle zvyrazneno, protoze to podle me neni tuning, ale przneni auta :) Takze to je muj nazor. A krom toho, kdyz se mu to libi, tak proc ne, Kdyz se tobe budou libit Ruzovy vlasy do kohouta, tak proc ne, je to tvoje vec. Ale ja mam potom pravo si z toho delat legraci, a to pravo mi nikdo nevezme. Takze zklidni hormon, ok? A jeste mi teda vysvetli jednu vec: Proc jsi tihle tuzeri vetsinou prave takovy ti: Mam karu, co je nejlepsi na svete ??? :D
Lancia Kappa 20V Turbo - (Stařenka Hedvika - borok, má majitele na zastřelení, ale drží)

Uživatelský avatar
Marek 43
Příspěvky: 1592
Registrován: pát črc 15, 2005 21:41
Bydliště: Havířov

#45 Příspěvek od Marek 43 »

Co se rozčiluješ? To není proti škodovkám . Osobně jsem měl v minulém autě 4 ! subwoofry ( 30cm)a další 4 basáky! To je jen o tom, že jen "magor" si nacpe do auta ne levnou muziku a další capinku včetně spojlerů a má 40kW tříválec. Radši bych si za ty prachy připlatil lepší motor. a byl potichu bez muziky a křídel..... Ale každého věc !!!
. Osobně na Lanciaklubu patřím asi mezi největší zastánce Škodovek, ale při pohledu na takto "vytuněný" tříválec jsem pěkně nasmál. vzpomněl jsem si, jak kdysi dávno , bylo mi asi 10, si soused ( asi 15let ) pověsil na štangli od kola motor z fichtla. Jen tak, aby mu vrčel. A jezdil s tím kolem baráku, ž má motorku. Tak jsem si na to vzpoměl. Pro mě je základ auta motor, a až pak se starám o okolní plechy.... Ale opakuji, každého věc. Ale od toho je tady to fórum, abychom si každý napsali co si myslíme! :D :wink:
Subaru Legacy Outback, 2,5i
Kappa 2,4i na díly
Yamaha TDM 850

Odpovědět