šíbr na Kappě - problem

Vše o karosérii, interiéru...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Marek 199

šíbr na Kappě - problem

#1 Příspěvek od Marek 199 »

Nevíte někdo kde vyůsťuje odtok od šíbru na Kappě, zkoušel jsem to profouknot a nejde to ani drátem. Díky za radu.

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#2 Příspěvek od Dan 1 »

Nejde to předními sloupky do podběhu?
Lancia Kappa Coupé 2.0t 16v
Lancia Kappa SW 2.0t 16v (RZ v depozitu)
Lancia Lybra SW 2.4 JTD

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

a ty mas sibr? :shock: to sem jeste nevidel kappu s sibrem
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

DJ Levi 159

#4 Příspěvek od DJ Levi 159 »

odvodnovaci kanalky tam jsou 4...v kazdem rohu jeden a vede to o sloupku.....jestli ti protika tak to bude mozna praskly stredovy svar primo nad vnitrnim zpetnym zrcatkem.Je to stejny jak na theme a byli s tim jen problemy...diky bohu ze uz sibr nemam :prayer:

Marek 199

#5 Příspěvek od Marek 199 »

takže myslíte, že když odělám přední platové podběhy že to tam najdu a vzadu teda nevím

DJ Levi 159

#6 Příspěvek od DJ Levi 159 »

covece bych kecal jestli to vede nad kola...vim ze ale hadice ustili do sloupku..nevim jak to maj dale reseny,ale myslim ze do podbehu to nepujde skrze necistoty.A proc to chces vlastne vedet?Tece ti do auta?

Uživatelský avatar
Kůrkyn 38
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 7053
Registrován: čtv čer 30, 2005 14:50
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Kůrkyn 38 »

ty hadice vedou okenním sloupkem do dveřních sloupků a končí v prazích. Voda vytéká do prahů, kde pomáhá korozi a odtud teprv ven. V zadní části šíbru je to podobně, nevim jestli u kappy jdou hadice sloupky zadních dveří nebo až posledním sloupkem. Ale přímo ven vyústěné nejsou. Zkusil bych je profouknout kompresorem, můžou být někde zmáčklé a přicpané.
xxxx

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#8 Příspěvek od Dan 1 »

U Delty jsem měl ty kanálky ucpané, voda neodtékala a kapala přesně na sedadlo řidiče. Byl jsem překvapený, když se mi to stalo poprvé a já sednul do "rybníka". Nejjednodušší bylo nalepit na těsnění ještě jedno slabé, mezery se utěsnily a voda do kanálku netekla.
Lancia Kappa Coupé 2.0t 16v
Lancia Kappa SW 2.0t 16v (RZ v depozitu)
Lancia Lybra SW 2.4 JTD

Marek 199

#9 Příspěvek od Marek 199 »

Tak tak, tečemi do auta,zkoušel jsem to profoukmout a nejde to, hadice se naplní vodou a potom to přetíká až na místo řidiče

Petr 143

#10 Příspěvek od Petr 143 »

Ahoj, já jsem to na Prismě protlačil plastovým elektrikářským pérem a bylo po starostech.

Odpovědět