Prosba

Vše o karosérii, interiéru...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

Prosba

#1 Příspěvek od Richie 10 »

Mel bych velikou prosbu na cleny klubu ,kteri jsou z prahy a jedou na sraz do Dvora Kralove.....Na vrakovisti na Kutnohorske maji jeden dil co bych chtel,ale kdybych si pro nej mel dojet,tak se mi to nevyplati....nepojedete tam nekdo v dohledne dobe? Nez bude sraz??

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#2 Příspěvek od Honza 2 »

Hele domluv se třeba s Pavlem... Myslim že bude ochotnej.. Přes Prahu pojedu ale sám se tam nevyznám, takže se s ním budu muset někde sejít a pak pojedeme hromadně.

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Pavel 3 »

napiš co potřebuješ já se ti tam zastavím nejlépe hned zítra pojedu okolo

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Pavel 3 »

jestli se dostaneš na internet až zejtra tak mi zavolej na 603418729 já se zítra nedostanu k počítači a potom se na to vrakoviště těžko dostanu mám to docela z ruky ale zítra dopoledne pojedu okolo

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Pavel 3 »

tak jsem tam dnes byl ale ten prodavač mi vysypal asi deset různejch nápisů snažil jsem se ti volat ale nedovolal jsem se nevím přesně jak to vypadá a ten chlap co tam prodával byl dost neochotnej a taky věděl prd tam mají i alfy a fiaty a tak je vtěch cedulkách zmatek jestli můžeš tak mi to vyfoť a pošli na e-mail

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Richie 10 »

Aha.....tak to me mrzi ze jsi tam jel zbytecne.....Je to napis 1.6 IE .....kouknu jestli to nekde nenajdu......zatim diky moc......

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Pavel 3 »

to je právě ten problém 1,6ie jsou i fiati a ty cedulky jsou hodně podobný a ten prodavač nevěděl a já taky neznám v okolí žádnou dedru abych se podíval jak to vypadá a zrovna jako na potvoru nemůžu na žádnou narazit

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Richie 10 »

Mam problem.....mam tedka auto u lakyrnika aby mi z nej udelal krasku a tak to nemuzu vyfotit...fotku poslu v pondeli...zatim diky....

Odpovědět