světla

Vše o karosérii, interiéru...
Zpráva
Autor
Vít 50
Příspěvky: 79
Registrován: pon črc 18, 2005 19:00
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

#16 Příspěvek od Vít 50 »

Ale to není to co myslím, já se sice v BMW moc nevyznám, ale vtom případě to bude nějaky starší exponát!

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#17 Příspěvek od Dan 1 »

Určitě myslíš E30.
Obrázek

Vít 50
Příspěvky: 79
Registrován: pon črc 18, 2005 19:00
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

#18 Příspěvek od Vít 50 »

nevím jak se tu vkládají obrázky ale mrkněte http://www.usedcars.ru/view_news.phtml?ID=1504

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#19 Příspěvek od Dan 1 »

No jo, já tam dal trojku místo pětky.

Tady je obrázek z tvého odkazu.
Obrázek

Návštěvník

#20 Příspěvek od Návštěvník »

tak co ten mikeš??j.[/img]

Uživatelský avatar
Pavel 37
Příspěvky: 455
Registrován: čtv čer 16, 2005 22:23
Bydliště: Nové Hrady

#21 Příspěvek od Pavel 37 »

Chlapi to si snad už děláte CENSORED.Jako ta podobnost je tam opravdu zřejmá. :D :D :D

Vít 50
Příspěvky: 79
Registrován: pon črc 18, 2005 19:00
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

#22 Příspěvek od Vít 50 »

Však jenom si ze mě dělejte srandu, já myslím pouze hrnce, nikoliv celkově světla, koumám to už dlouho má to přibližně stejný průměr, přibližně stejně sférický tvar, přibližně stejné vzorkování. Pokud si na ně vyrobíš vhodnou konstrukci tak chci vidět borce, který to z metru rozezná od originálu! (omlouvám se, není to originál Fiat-Lancia, ale vyjde mi to jako nejlevnější ekvivalent, v případě, že seženu člověka, který má 525ku po nějaké kolo-střešní kombinaci a prodává ji na díly)

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od Pavel 3 »

stejně to můžeš sehnat z ritma nebo z čehokoli co má kulatý světla ty průměry jsou normovaný a jsou snad jenom tři takže to stačí jenom nějak dobastlit jestli chceš kulatý světla tak tam půjdou i třeba ze škody 120.Originál světla na ritmo stojí asi 3000,- nový a není problém je sehnat

Vít 50
Příspěvky: 79
Registrován: pon črc 18, 2005 19:00
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

#24 Příspěvek od Vít 50 »

To vím, že z Ritma světla tam pasujou, ale abych řekl pravdu moc se mi nelíbí (teď nechci nikoho urazit), ty z Eva mě příjdou o něčem jiném. No a když jsem jednou na ně dostal nabídku za 15000Kč, tak mě to dostatečně odradilo od originálu! Potom nejsou kulatá světla jako kulatá světla. O 120GLS jsem taky uvažoval, jenže jsou asi o 2 cenťáky větší než by měly být, navíc jsou příšerně vypouklé a vypadalo by to příšerně....

Uživatelský avatar
Pavel 37
Příspěvky: 455
Registrován: čtv čer 16, 2005 22:23
Bydliště: Nové Hrady

#25 Příspěvek od Pavel 37 »

Tobě to asi dost vrtá hlavou co ty světla já dneska koupil ty z ritma a sem maximálně spokojenej pasujou držáky takže je to bez problémů.Víš co bude za práci předělat ty světla z toho BMW no váhal bych jestli bych se do toho pouštěl. :D

Vít 50
Příspěvky: 79
Registrován: pon črc 18, 2005 19:00
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

#26 Příspěvek od Vít 50 »

To mě teda vrtá hlavou, jestli si viděl tu konstrukci, ve které jsou uchycené, tak ta je opravdu jednoduchá, budu jí vyrábět tak jako tak, myslím, že to zabere několik dní, ale určitě se mi to vyplatí! Vím, že to sem nepatří, ale dokonce si troufám svařit a vyklepat si integrálové lemy a kapotu, připadne mi to všechno poměrně jednoduché.....taková hrana :lol:

Uživatelský avatar
Pavel 37
Příspěvky: 455
Registrován: čtv čer 16, 2005 22:23
Bydliště: Nové Hrady

#27 Příspěvek od Pavel 37 »

Ty seš fakt psichopat udělat INTEGRALOVÍ blatníky a kapotu z plechu a s ve pomocí hele taky sem na tom u ty mí přemejšlel ale asi za pět minut sem to vzdal a koupil laminátoví, plech ha ha to auto bude vážit 2,5tuny.:lol:

Vít 50
Příspěvky: 79
Registrován: pon črc 18, 2005 19:00
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

#28 Příspěvek od Vít 50 »

No neyslím, já jsem nad tím celkem dost uvažoval, jestli si je vylaminuju, nebo je klepnu, ale radši si je zkusím svařit a vyklepat! Nevím jak by to dopadlo s tím zadním lemem, ten je tam přidělaný na plechu??? A nebude to vážit o moc víc než originál, pokud použiješ tak 0,8mm plech, není co řešit....

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#29 Příspěvek od Pavel 3 »

nad výrobou blatníků na integrálu přemejšlím už hodně dlouho a myslím že by to z toho plechu neměl bejt problém a nebude to o nic težší než normálně laminát sice taky není špatnej ale s tím neumím dělat

Jindra 49

#30 Příspěvek od Jindra 49 »

To Pavel2 :
Být Tebou tak bych červenou moc nepoužíval, pokud jsi ovšem nechtěl upozornit na to, že jsi v těch 2 řádcích napáchal 4 ( slovy čtyři ) hrubky. :D

Odpovědět