světla

Vše o karosérii, interiéru...
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jirka 18
Příspěvky: 4638
Registrován: ned dub 24, 2005 22:28
Bydliště: hnedka u Benešova

#31 Příspěvek od Jirka 18 »

vyvařit zadní lemy asi nebude problém,nebyl bych si až tak jistej předníma a hlavně kapotou,jak chceš tu masu tenkýho plechu vařit aniž by se ti to zohýbalo??? a dávat tam tuny kytu??? S laminátem to není až tak složitý,na originál plácneš něco-pěnu,polystyrén,sádru,vybrousíš svoje tvary,nastříkáš plničem,potom seperátorem,potáhneš to laminátem,po zatvrdnutí to sundáš a máš kopyto----to zas stříkneš separátorem a můžeš si vylaminovat třeba deset blatníků :lol: akorát tě to přijde na víc peněz než vaření,zabere spoustu času,budeš přidušenej z toho smradu a laminát ze sebe budeš loupat ještě měsíc,ale jinak pohoda :wink: kdysi sem tak dělal "tuning" Š 110,jenže to stávala litrovka epoxidu dvacku :(

Uživatelský avatar
Pavel 37
Příspěvky: 455
Registrován: čtv čer 16, 2005 22:23
Bydliště: Nové Hrady

#32 Příspěvek od Pavel 37 »

No taky bych byl pro ten laminát, dělat z plechu oblouky co má EVO na blatníkách nevím,asi laminát teda můj názor :idea:

Uživatelský avatar
Jaroslav 11
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 132
Registrován: stř dub 20, 2005 19:43
Bydliště: Most

#33 Příspěvek od Jaroslav 11 »

Já mám taky laminát,protože origo plechoví je dost drahá záležitost.Co se týče toho že si je chceš udělat sám tak klobouk dolu,ale bude to makačka.Já mám taky kapotu dělanou z plechu,ale ty blatníly,Fakt nevím.

Vít 50
Příspěvky: 79
Registrován: pon črc 18, 2005 19:00
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

#34 Příspěvek od Vít 50 »

Tak já nad tím uvažuju fakt strašně dlouho!!! Když nalepím na moji káru polystyrén, ten zařezat, vybrousit, sundat, zaměřit si to do souřadnic. Potom podle těch souřadnic můžu na vyvrtávačce udělat dřevěné kopyto, na kterém si už můžu vyklepnout třeba deset blatníků. A jestli by se mě s tím nechtělo tak pracně, půjde to svařit z několika kusů, které si můžu poohýbat podle šablon a vyklepat na kůži. A ta kapota by šla nejlíp taky na dřevěném kopytě......jako Hurvínek válku :lol: Dávat laminát na plech mě příjde zvrhlé, vždyť to pod ním musí rezavět......

Uživatelský avatar
Pavel 37
Příspěvky: 455
Registrován: čtv čer 16, 2005 22:23
Bydliště: Nové Hrady

#35 Příspěvek od Pavel 37 »

Jestli máš takovou možnost tak bych asi neváhal.

Vít 50
Příspěvky: 79
Registrován: pon črc 18, 2005 19:00
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

#36 Příspěvek od Vít 50 »

Myslíš, že kdybych měl nějakou korunu navíc, tak bych se s tím sr...? Mé možnosti jsou takové, že mám doma svářečku a taky nějaké kontakty. Možná se mi to jednou povede, třeba ne napoprvé!

Uživatelský avatar
Kůrkyn 38
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 7053
Registrován: čtv čer 30, 2005 14:50
Kontaktovat uživatele:

#37 Příspěvek od Kůrkyn 38 »

co koupit dva origo blatníky, kopyto vyřešit jako odlitek a pak toho naflákat x tausend? nevim z čeho ten odlitek. Akorát by ten blatník byl o tloušťku plechu menší a některý firmy v druhovýrobě to tak dělaj.

Uživatelský avatar
Jirka 18
Příspěvky: 4638
Registrován: ned dub 24, 2005 22:28
Bydliště: hnedka u Benešova

#38 Příspěvek od Jirka 18 »

snad se tím nechceš živit :roll: pár blatníků by si prodal,to jo,ale nemysli si,že bys na tom zbohatnul,ono udělat to z lamina zas tak levný nebude

Pavel

Blatniky

#39 Příspěvek od Pavel »

Blatníky udelej 100% plechovy.Je to celkem jednoduchy,kdyz se podivas na original blatnik integrale tak je ze dvou dilu,je delanej z obycejnyho blatniku z Delty.Nad vykrojenim pro kolo je podelne preriznuty,na konci jsou nechane 1cm prouzky.Pak jsou vsazene dva dily,ktere si udelas podle šablony podle orig. blatniku.Ty šablony snad ještě někde najdu.Všecny 3 dily zevnitr poheftujes COčkem a zvenci zacinujes,aby se ti to nezkroutilo.Takhle udelanej blatnik neni poznat od originalu.Jestli chces jeste s necim poradit,tak se ozvi na Tel:602224931

Uživatelský avatar
Pavel 37
Příspěvky: 455
Registrován: čtv čer 16, 2005 22:23
Bydliště: Nové Hrady

#40 Příspěvek od Pavel 37 »

Na INTEGRALE je uděláš z přehledem ale já dělám na INTEGRALE EVO tam sou úplně jiný ty opravdu sám z plechu nevyčaruješ.Leda že bych napsal Ježíškovi a ten mi je dal pod stromeček. :lol:

Uživatelský avatar
Marek 43
Příspěvky: 1592
Registrován: pát črc 15, 2005 21:41
Bydliště: Havířov

#41 Příspěvek od Marek 43 »

No kromě barvy nevidím rozdíl............ :D
Subaru Legacy Outback, 2,5i
Kappa 2,4i na díly
Yamaha TDM 850

Uživatelský avatar
Pavel 37
Příspěvky: 455
Registrován: čtv čer 16, 2005 22:23
Bydliště: Nové Hrady

#42 Příspěvek od Pavel 37 »

Počkej tak podle tebe mezi INTEGRALE a INTEGRALE EVO (EVO 2-3)není rozdíl ve vzhledu je tam jenom jiná barvě. To si snad děláš :lol: :lol: srandu.EVO je víc roztáhlý O.K. :roll:

Odpovědět