karosářské díly na lancia thesis

Vše o karosérii, interiéru...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Mirka
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 15, 2017 21:38

karosářské díly na lancia thesis

#1 Příspěvek od Mirka »

Ahoj mám Lancii Thesis 2,4 JTD vyrobena 12/2008 automat, šíbr, solární panel. Krásné auto a krásné svezení. Bohužel minulý týden jedna mladá řidička nedávala při jízdě pozor a trefila se do levého zadního boku. Nemá někdo představu, zda se dá sehnat zadní levý blatník a případně jiné díly karoserie? Díky

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: karosářské díly na lancia thesis

#2 Příspěvek od Vítek 4 »

To bude problem,jedine z jineho auta co bude na dily
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Jakub_mt
Příspěvky: 33
Registrován: stř bře 12, 2008 17:27
Kontaktovat uživatele:

Re: karosářské díly na lancia thesis

#3 Příspěvek od Jakub_mt »

Karosárske diely sú, ale také veci sa zisťujú vo Fiate, nie na fóre. Bohužiaľ ma nedávno trafila zozadu Audi a odhodila ma do auta predo mnou. Zisťoval som dostupnosť predného, zadného nárazníka, kufrových dverí, kapoty a mriežky kapoty a všetko je. LZ blatník je takisto.
Samozrejme, že si treba rozmyslieť či do toho ísť, lebo ceny sú ako na Thesis :)

Uživatelský avatar
vlad47
Příspěvky: 674
Registrován: čtv úno 10, 2011 22:57
Bydliště: BA/RS
Kontaktovat uživatele:

Re: karosářské díly na lancia thesis

#4 Příspěvek od vlad47 »

A hlavne zadne blatniky su sucastou karoserie cize by sa museli odbodovat, odpilit a pak navarit nove.
Lancia Thesis Emblema
- 3,2 07
- 3,0 04
- 2,0tb 02
- 2,4jtd 03
Lancia K coupe 20VT 99
Lancia Beta coupe 2,0ie 84
Alfa Spider 3.0 12V 00
Lancia Delta T-jet 110kw Platino
http://www.lanciathesis.eu

Mirka
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 15, 2017 21:38

Re: karosářské díly na lancia thesis

#5 Příspěvek od Mirka »

Díky za odpovědi a rady. Po zralé úvaze jsme se rozhodli auto prodat za nějakou cenu. Opravovat ho nebudeme. Přeji vám všem hezký den. : :(

Uživatelský avatar
Jiří 588
Příspěvky: 746
Registrován: stř říj 27, 2010 12:00
Bydliště: Rožnov p.R

Re: karosářské díly na lancia thesis

#6 Příspěvek od Jiří 588 »

Mirka píše: úte zář 04, 2018 19:44 Díky za odpovědi a rady. Po zralé úvaze jsme se rozhodli auto prodat za nějakou cenu. Opravovat ho nebudeme. Přeji vám všem hezký den. : :(
Mirko nechceš sem hodit nějaké fotky?
Třeba to není tak hrozné. Jsou lidi kteří dost věcí opraví.
WV Golf 7 2.0 TDI Blue Motion
Škoda Octavia 1.9 TDI 66kW
Ex: Opel Meriva 1.6 16V GPL - "eggy" , Lancia Thesis 3.2 V6 LPG , Lancia Lybra SW 1.9 JTD

Mirka
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 15, 2017 21:38

Re: karosářské díly na lancia thesis

#7 Příspěvek od Mirka »

Když se mi to podaří dám sem nějaké foto.
Přílohy
WP_20180903_16_38_19_Pro.jpg
WP_20180901_13_11_00_Pro.jpg
WP_20180901_13_10_02_Pro.jpg

Uživatelský avatar
Jiří 588
Příspěvky: 746
Registrován: stř říj 27, 2010 12:00
Bydliště: Rožnov p.R

Re: karosářské díly na lancia thesis

#8 Příspěvek od Jiří 588 »

Hmmm,
co vím, tak karoserie Thesisů které byly na díly se prodávají do šrotu za cenu železa.
Člověk od kterého jsem něco málo kupoval říkal, že kastli ještě nikdy nikdo nekoupil.
Z toho pohledu by sehnání "rohu auta" nemuselo být tak obtížné ani drahé.

Nevím kolik je v daném místě přepážek a nosníků. Třeba u Lybry je prostor v boku a okolo zadních světel dutý a dokážu si představit že tam by se to dalo opravit. V Thesisovi jsem se tolik nevrtal.

Dál asi bude hodně záležet na tom, jestli seženeš dobrého karosáře.
Strejda byl karosář (škoda jen, že dnes sedí někde na obláčku - snad mu tam dali aspoň nové BMW7) a tyto věci kdysi normálně dokázal opravit. Často dokonce i bez nových dílů - dokázal toho i hodně vyrovnat.
Na jednu stranu je škoda odepsat funkčního Thesise, ale na druhou stranu když bude oprava stát tolik co druhé auto.... :-k
WV Golf 7 2.0 TDI Blue Motion
Škoda Octavia 1.9 TDI 66kW
Ex: Opel Meriva 1.6 16V GPL - "eggy" , Lancia Thesis 3.2 V6 LPG , Lancia Lybra SW 1.9 JTD

Mirka
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 15, 2017 21:38

Re: karosářské díly na lancia thesis

#9 Příspěvek od Mirka »

Díky za příspěvky, auto jsem prodala a mladík, který si jej odvezl byl nadšený a říkal, že si auto opraví.Tak snad Thesis bude jezdit dál. Čím budu jezdit já zatím nevím. Je to těžké, ale dnes sehnat Thesis z roku 2008 případně 2009 v slušném stavu za rozumný peníz není lehké. Ceny nějak stoupají.

Miki
Příspěvky: 292
Registrován: sob kvě 10, 2008 10:22
Bydliště: Ostrava

Re: karosářské díly na lancia thesis

#10 Příspěvek od Miki »

jo, to je taky moje noční můra že mě nějaký jouda ve favoritu trefí
Lancia Thesis 2,4 benzin, 6M, 170k
Ex:Lancia Kappa 2.0, 155k (nechť je jí vrakoviště lehké)

Mirka
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 15, 2017 21:38

Re: karosářské díly na lancia thesis

#11 Příspěvek od Mirka »

Dnes mi nový majitel Thesis poslal fotky jak pokračuje oprava a auto už vypadá jako nové. Psal, že si máknul, ale že se to vyplatilo.
Já a můj muž jsme již starší ročník a asi takovou opravu bychom nezvládli. Ceny u opravářů mi připadaly šílené a není jistota, když to nedělají pro sebe, že to neodfláknou. Tak thesis bude jezdit dál, doufám, že ke spokojenosti majitele a nám se vrátili peníze, které jsme do ní investovali.
Zatím máme ještě kappu , sice starou 21 let, ale jezdí a lybru, která taky už něco pamatuje. :D

Jakub_mt
Příspěvky: 33
Registrován: stř bře 12, 2008 17:27
Kontaktovat uživatele:

Re: karosářské díly na lancia thesis

#12 Příspěvek od Jakub_mt »

Tak super, dnes už je škoda každého odpísaného Thesisa.

jardafox
Příspěvky: 309
Registrován: stř říj 09, 2013 18:52

Re: karosářské díly na lancia thesis

#13 Příspěvek od jardafox »

Mirka píše: pát zář 07, 2018 20:21 Díky za příspěvky, auto jsem prodala a mladík, který si jej odvezl byl nadšený a říkal, že si auto opraví.Tak snad Thesis bude jezdit dál. Čím budu jezdit já zatím nevím. Je to těžké, ale dnes sehnat Thesis z roku 2008 případně 2009 v slušném stavu za rozumný peníz není lehké. Ceny nějak stoupají.
to mi teda přijde, že je přesně naopak, co sleduju inzerci, tak thesis jde čím dál níž :(
Lancia Thesis 2.4 JTD Executive
Lancia Lybra SW 2.4 JTD Executive - ex

Uživatelský avatar
Dalin 580
Příspěvky: 529
Registrován: pon srp 06, 2007 14:26
Bydliště: Valašsko

Re: karosářské díly na lancia thesis

#14 Příspěvek od Dalin 580 »

Možná že jde s cenou níž, ale co tady čtu příběhy potencionálních kupujících, či novopečených majitelů, tak cena odpovídá stavu. A on se každý "nepochválí" s problémy. V podstatě je teď maloseriový, originální Thesis ve stejné fázi jako Kappa coupé před deseti lety. Pro spoustu majitelů starý, složitý, opotřebený vůz. Počkej však dalších deset let..
AR Giulietta 1.4 MA 150CV
Lancia k Coupe 20VT

Odpovědět