Karbonová folie na to žluté svinstvo co má lybra na palubovce

Vše o karosérii, interiéru...
Odpovědět
Zpráva
Autor
libors 645
Příspěvky: 505
Registrován: úte říj 01, 2013 17:14
Bydliště: Chrudim

Karbonová folie na to žluté svinstvo co má lybra na palubovce

#1 Příspěvek od libors 645 »

Zdravím zkušené kolegy, tak se mi definitivně nechtěně podařilo částečně (až na modrou barvu) smýt to žluté svinstvo ze zavíraní kastlíku. Uvažuji o tom dát tam folii. Mladej mě sprdnul na 3 doby, že to bude jako pěst na oko když to bude jen tam. To víko mám sundaný takže nebude problém to omýt, ale ostatní bych musel sundávat nebo složitě mýt v autě. Zkoušel to prosím někdo lepit přímo na to žluté svinstvo? S jakým výsledkem? Děkuji všem za zkušenosti a případné rady a přeji krásný prodloužený víkend.

libors 645
Příspěvky: 505
Registrován: úte říj 01, 2013 17:14
Bydliště: Chrudim

Re: Karbonová folie na to žluté svinstvo co má lybra na palubovce

#2 Příspěvek od libors 645 »

Opravdu nikdo? Nebo se nám jen nechce psát? :D :roll: Myslím, že případná pozitivní zkušenost by spoustě lidí tady udělala radost, protože to lepidlo je tam strašné a pokud by ta folie šla dát přímo na něj tak myslím, že by to mělo jít bez montáže, což při mytí, ale především při stříkání nové barvy určitě nejde. Děkuji

hugoventill
Příspěvky: 31
Registrován: pon pro 01, 2014 14:28
Bydliště: Mladá Vožice

Re: Karbonová folie na to žluté svinstvo co má lybra na palubovce

#3 Příspěvek od hugoventill »

[nejde to... respektive jde, ale výsledek tristní. Vzal jsem to nakonec W5-tkou z Lidlu a je to. Ale pokud chceš aby to vypadalo, tak nic jiného než kompletní rekonstrukce nepomůže...
Lancia Lybra Berlina 1,8 LPG
Lancia Lybra SW 2,4 JTD

libors 645
Příspěvky: 505
Registrován: úte říj 01, 2013 17:14
Bydliště: Chrudim

Re: Karbonová folie na to žluté svinstvo co má lybra na palubovce

#4 Příspěvek od libors 645 »

Díky za odpověď, ale nejsem si jistý jestli chápu dobře. Vyčistil jsi to tím čím píšeš a pak polepil? Barva jestli se můžu zeptat? Já mám auto tmavě modré a vnitřek béžový. Díky

Uživatelský avatar
David-SK
Příspěvky: 448
Registrován: úte lis 22, 2011 17:01

Re: Karbonová folie na to žluté svinstvo co má lybra na palubovce

#5 Příspěvek od David-SK »

V tejto teme sa to riesilo. A su tam aj gotky ako to vyuera pod tym lepkavym ked to das dole. Aj pod ciernym ajbpod bezovim co som daval hore ja. Tam to ostane sede.
http://lanciaklub.cz/viewtopic.php?f=8&t=231351
Lancia Lybra SW Executive 2.4JTD, 110kW, r.v. 2002

ex. Lancia Lybra wagon 1,9JTD 77kW, r.v. 2000

Odpovědět