Delta a Plasti Dip?

Vše o karosérii, interiéru...
Odpovědět
Zpráva
Autor
kapper
Příspěvky: 3
Registrován: sob lis 10, 2012 21:29

Delta a Plasti Dip?

#1 Příspěvek od kapper »

Dobry den, nedavno som v jednom nakupnom centre objavil Deltu v matnom ciernom laku uz priamo z vyroby. Teda predpokladam. Vcelku ma to zaujalo, a tak som zacal patrat po tom ake moznosti by prichadzali do uvahy ak by som to chcel tiez. Ja mam na mojej Delte (2010) biely lak a uvazujem nad matnou ciernou. Najviac ma zaujal Plasti Dip a potom folie, ale tie su drahe a neviem si to sam "demontovat". Tymto by som sa chcel opytat ci sa uz niekto s tymto Plasti Dipom stretol, pokial ano tak ake su pocity, dojmy, skusenosti, pripadne nejake rady a pod. Uvazujem o tom dost intenzivne a rad by som to stihol este zaciatkom zimy, uvitam kazdy nazor, radu, prispevok do diskusie. Vopred vdaka.

Uživatelský avatar
Michal 236
Administrator
Administrator
Příspěvky: 1603
Registrován: úte črc 10, 2007 08:14
Bydliště: kolem Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Delta a Plasti Dip?

#2 Příspěvek od Michal 236 »

Zdravim, s celym autem nastrikanym PlastiDipem jsem se nazivo nesetkal. Videl jsem ale udelana kola a zrcatka a vypada to bezvadne. Prace je s tim pry celkem snadna, da se to jak strikat tak nanaset stetcem. Osobni zkusenost s aplikaci zatim nemam.
Chystam se to ale pouzit na interier v Lybre (typicka vada plastu u Lybry, kdy tyto plasty zacnou jakoby mokvat a povrch je pak lepivy).

Jinak nasel jsem u kolegu z Nissan clubu vlakno tykajici se PlastiDipu vcetne kompletni upravy auta.
http://www.nissanclub.cz/forum-tema/pla ... uma-158963" onclick="window.open(this.href);return false;

Nejlepsi asi bude obratit se sem: http://www.plastidip.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Jeste si dovolim maly komentar k cene - myslim, ze folie vyjdou na stejne penize jako PlastiDip. Co jsem se docetl, tak cena za cele auto v PlastiDipu je min. 500EUR, coz vicemene odpovida i foliim.
Naposledy upravil(a) Michal 236 dne sob lis 10, 2012 22:37, celkem upraveno 1 x.
Předseda Lanciaklub.cz
predseda@lanciaklub.cz
________________________
Lancia Ypsilon 1.2 8V (843)
Lancia Musa 1.9 JTD Platino
Lancia kC 2.4

kapper
Příspěvky: 3
Registrován: sob lis 10, 2012 21:29

Re: Delta a Plasti Dip?

#3 Příspěvek od kapper »

Bude to dostatocne odolne na miesta ktore su casto "chytane"?

Uživatelský avatar
Michal 236
Administrator
Administrator
Příspěvky: 1603
Registrován: úte črc 10, 2007 08:14
Bydliště: kolem Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Delta a Plasti Dip?

#4 Příspěvek od Michal 236 »

Prave se to pouziva na nachylna mista jako zrcatka, kola, narazniky. Odolnost je bezproblemova, vyhoda je, ze pokud dojde k vetsimu poskozeni, da se jednoduse misto bud zatrit nebo strhnout a znova nanest.
Kazdopadne bych s tim ale nejezdil do strojove mycky.
Předseda Lanciaklub.cz
predseda@lanciaklub.cz
________________________
Lancia Ypsilon 1.2 8V (843)
Lancia Musa 1.9 JTD Platino
Lancia kC 2.4

Uživatelský avatar
Michal 236
Administrator
Administrator
Příspěvky: 1603
Registrován: úte črc 10, 2007 08:14
Bydliště: kolem Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Delta a Plasti Dip?

#5 Příspěvek od Michal 236 »

jeste jedna vec - http://www.plastidip.sk" onclick="window.open(this.href);return false; - maji ted akci na 400ml sprej za 12EUR. Podrobnosti muzu poslat do SZ.
Předseda Lanciaklub.cz
predseda@lanciaklub.cz
________________________
Lancia Ypsilon 1.2 8V (843)
Lancia Musa 1.9 JTD Platino
Lancia kC 2.4

Odpovědět