Slnecna clona - Lybra

Vše o karosérii, interiéru...
Zpráva
Autor
Kamil 372
Příspěvky: 1049
Registrován: sob kvě 31, 2008 20:33
Bydliště: Hodonín, Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Slnecna clona - Lybra

#16 Příspěvek od Kamil 372 »

to je snad lepší koupit celou tu co potřebuje a ne to rozebírat a skládat ze dvou. Stejně když to složí tak to pak neslepí tak aby to nebylo vidět. Lyber na díly je docela dost...
Lancia Lybra 2.4 JTD SW

tomi6677
Příspěvky: 214
Registrován: stř kvě 18, 2011 19:53

Re: Slnecna clona - Lybra

#17 Příspěvek od tomi6677 »

toto je totálne nezmyselná téma .ved kúpim druhú za pár ojebov-€ vymenim a je klud a ne to rezat..

Uživatelský avatar
Juro 601
Příspěvky: 74
Registrován: čtv led 20, 2011 00:35

Re: Slnecna clona - Lybra

#18 Příspěvek od Juro 601 »

Alena 133 píše:Mám ji no, ale je to zatavené a nejspíš by se to muselo rozříznout, furt se nemůžu rozhodnout zda to řezat nebo ne :lol:
A akej je farby? Ak je seda ako ta moja na fotkach tak by som ju asi len predsa ocenil celu. Ak je bezova tak by mi tam aj tak nesadla a bude mi bohate stacit ten pliesok.

Kazdopadne vdaka za ochotu a snahu pomoct =D>


Pre panov pohorsujucich sa nad nezmyselnostou tejto temy: clona nedrzala tak som ju dal dole, ked uz bola dole a teda nebolo uz na nej co pokazit a bol som zvedavy co je tam zle tak som ju rozrezal, zistil som ze je zly pliesok. tak som sa tu spytal ci to uz niekto riesil. nemyslim si ze tu denne pribuda tolko tem aby sa ta moja dala povazovat za spam. osobne by som bol rad keby som tu obdobnu temu nasiel. som proste zvedavy a chcem vediet ako veci funguju, keby to rozobral a nafotil niekto predomnou, nemusel som to robit ja :wink:

sivu clonu som samozrejme zhanal ale neuspesne. vzdy si ju bral clovek co bral cely interier.
Lancia Lybra SW, 1,9jtd, r.v. 05

Uživatelský avatar
Alena 133
Příspěvky: 2472
Registrován: stř říj 15, 2008 16:00
Bydliště: Návsí
Kontaktovat uživatele:

Re: Slnecna clona - Lybra

#19 Příspěvek od Alena 133 »

Je stejné barvy jako ta tvoje na fotce. Kdyžtak mi napiš do SZ
Lancia Phedra 2.2 JTD
Jeep Commander 4.7 V8
Lancia Lybra 1.9 JTD - Zápůjční vozidlo
Jeep Commander 5.7 V8 Hemi
Alfa Romeo 164 2.0 TS
http://www.carsch-auto.cz/

Uživatelský avatar
Juro 601
Příspěvky: 74
Registrován: čtv led 20, 2011 00:35

Re: Slnecna clona - Lybra

#20 Příspěvek od Juro 601 »

Vyskedok mojho badania je nasledujuci, mozno to niekomu raz pomoze :)

- samotne telo slnecnej clony medzi soferovou a spolujazdcovou stranou samozrejme zamenitelne nie je
- pliesok, ktory zabezpecuje fixaciu clony (odfoteny na na zaciatku) zamenitelny je
- plast do ktoreho je zastrcena clona, ten co je nasrobovany na strope, by tiez mal byt zamenitelny.

Na vymenu zlomeneho pliesku je treba clonu trochu narezat, ale da sa to potom celkom dobre zlepit.
Lancia Lybra SW, 1,9jtd, r.v. 05

Odpovědět