Delta 1 - co pod koberec.

Vše o karosérii, interiéru...
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8397
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Delta 1 - co pod koberec.

#31 Příspěvek od Harous 239 »

Kolik toho je pod ten koberec potřeba? Co jsem dával odkaz tak stojí metr od 465 Kč což zase není tolik ne?
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
Kůrkyn 38
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 7053
Registrován: čtv čer 30, 2005 14:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Delta 1 - co pod koberec.

#32 Příspěvek od Kůrkyn 38 »

jde o to, ž eorigo je pěkně vytvarované, rozkuchaných delt a prisem je hafo, takže neni potíž tam dát to, co tam má být.
xxxx

Uživatelský avatar
Jan 69
Příspěvky: 2331
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:53
Bydliště: Praha 6

Re: Delta 1 - co pod koberec.

#33 Příspěvek od Jan 69 »

Šušeň 463 píše:zase prehanite...uprimne,hodte kamenem,kdo z vas ma uplny original....
asi tak, mimochodem,já se tu celou dobu bavím o unu, který už mám jenom na blbnutí, protože na nic jinýho to auto už není a nějaká originalita je mi celkem fuk, spíš řeším aby zbytek auta zvládal větší turbo co tam je atd.

v případě Lancií je situace trochu jinde, tam nanášení sněhu vážně nehrozí, deště si taky moc neužijou a tak není problém dát pod koberec to co tam patří 8-)
Lancia Beta Coupe 1300,2000,VX
Alfa Romeo 75, Sprint, 159 SW
Fiat 127, Uno, 600D, 131

Uživatelský avatar
Šušeň 463
Příspěvky: 1735
Registrován: úte bře 03, 2009 22:52
Bydliště: Zásmuky

Re: Delta 1 - co pod koberec.

#34 Příspěvek od Šušeň 463 »

v případě Lancií je situace trochu jinde, tam nanášení sněhu vážně nehrozí, deště si taky moc neužijou a tak není problém dát pod koberec to co tam patří 8-)[/quote]

v pripade,ze to mas,nebo to nekde sezenes,coz je si myslim dost velky problem......
Lancia Delta II 1.6 16v "šmoula" v matu...

Uživatelský avatar
Šušeň 463
Příspěvky: 1735
Registrován: úte bře 03, 2009 22:52
Bydliště: Zásmuky

Re: Delta 1 - co pod koberec.

#35 Příspěvek od Šušeň 463 »

Kůrkyn 38 píše:jde o to, ž eorigo je pěkně vytvarované, rozkuchaných delt a prisem je hafo, takže neni potíž tam dát to, co tam má být.
to je sice pravda ale pochybuju,ze by zrovna ten slepenec,co je pod kobercem nekdo pri kuchani zachranoval nebo to schovaval pro jine,notabene,kdyz se to pri sundavani stejne roztrha...........ale jestli mas origo do delty,ja to od tebe vezmu,lepsi nez tam neco vymyslet a shanet buhvi kde......
Lancia Delta II 1.6 16v "šmoula" v matu...

Uživatelský avatar
Kůrkyn 38
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 7053
Registrován: čtv čer 30, 2005 14:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Delta 1 - co pod koberec.

#36 Příspěvek od Kůrkyn 38 »

je tu prisma na díly, můžeš si to přijet vyndat
xxxx

Uživatelský avatar
Jirka 18
Příspěvky: 4639
Registrován: ned dub 24, 2005 22:28
Bydliště: hnedka u Benešova

Re: Delta 1 - co pod koberec.

#37 Příspěvek od Jirka 18 »

Kůrky ty jsi detailista ale ne každý má elán generálkovat auto 10 let :twisted: :twisted: Co je pod kobercem je vcelku fuk a nemyslím si že by cokoliv zpod koberce starý 20 let bylo vhodný tam dávat.Jízdu v deltě bez těch odhlučňovacích materiálů jsem si vyzkoušel a na sraz kamkoliv dál než 200 km bych v tom nejel :? :?
723 498 670
ji.mudra(@)seznam.cz
Bára II (psssst :-) )
Volvo 740 kombi :-)
Ford focus
Lancia Kappa 2,4 jtd

Jura 197

Re: Delta 1 - co pod koberec.

#38 Příspěvek od Jura 197 »

Šušeň 463 píše:
Kůrkyn 38 píše:jde o to, ž eorigo je pěkně vytvarované, rozkuchaných delt a prisem je hafo, takže neni potíž tam dát to, co tam má být.
to je sice pravda ale pochybuju,ze by zrovna ten slepenec,co je pod kobercem nekdo pri kuchani zachranoval nebo to schovaval pro jine,notabene,kdyz se to pri sundavani stejne roztrha...........ale jestli mas origo do delty,ja to od tebe vezmu,lepsi nez tam neco vymyslet a shanet buhvi kde......
Při rozebírání Delty ( červené ) jsem si dal sakra pozor, když jsem vytahoval ten filc s popraskaným asfaltem. I ten co je pod palubovkou. Některé části jsem rozřízl tak, aby jsem je mohl implantovat zpět, nosil jsem to jako křišťál a i když je to pod nohama řidiče popraskané, ten filc to drží pohromadě a půjde dát krásně zpět.

Já se pokusím mít originál, hlavně pro to, že na kterém koliv sraze veteránů nejde vidět Lancii Deltu a všichni jen vidí škodovky, fiaty a jiné auta a budu rád, že tam budu moct ukázat, jak vypadá Lancia Delta, která tam prostě není ...
Přál by jsem Vám vidět v Rakousku, na Viva Italia ty nádherné originální auta, žádný zbastleniny, ale krásná auta.... To jem my češi šmudláme, patláme a bastlíme....

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8397
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Delta 1 - co pod koberec.

#39 Příspěvek od Harous 239 »

Je vidět, že myslíš dopředu už když to rozebíráš a to je super. :wink: Pak to můžeš zase vrazit zpátky a nedělat si vrásky kde to seženeš. Pokud nejde sehnat originál tak se mě osobně zdá nejčistší způsob použití tlumících hmot přímo určených do auta.
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
Šušeň 463
Příspěvky: 1735
Registrován: úte bře 03, 2009 22:52
Bydliště: Zásmuky

Re: Delta 1 - co pod koberec.

#40 Příspěvek od Šušeň 463 »

ja bych si taky daval pozor,kdyby se mi to nerozpadalo v ruce,navic,deltu jsem nerozebiral sam a tak nebylo mozne uhlidat,aby bylo vse v poradku,to proste neslo takze krom tlumicich platu pod koberec budu urcite jeste shanet nejake drobnosti

harous:naprosto souhlasim a pokud se nesezene origo,pouziju neco z toho,co se na auta vyrabi......

jura: nikdy nebudes mit original,vzdycky to bude slepenec z nekolika delt dohromady (a pokud bych mel vzit v potaz projekt,o kterem vim,tak ten je originalu taky na hony vzdaleny a tudiz taky bastl) kdyz uz jsme u toho :)


holt proste ne vsichni mame penize a prostredky na to,aby jsme to udrzeli v tovarnim stavu a jak rikam ja,porad lepsi slepena delta ale ziva delta nez chodit pesky.

a jinak uz jsme trosku OT :)
Lancia Delta II 1.6 16v "šmoula" v matu...

Uživatelský avatar
Radek 188
Příspěvky: 804
Registrován: stř led 24, 2007 20:16
Bydliště: Hluboká nad Vltavou

Re: Delta 1 - co pod koberec.

#41 Příspěvek od Radek 188 »

jestli má někdo zájem o tu vatu co je pod kobercem tak jí mam z HF, nechám jí zadarmo nebo de do popeláku
Renault Clio Sport ph.2
Škoda Favorit 136 L/A
Fiat Ducato 2.0JTD


Něco s o nás: http://www.johnhistoricrallyteam.estranky.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Tomáš 599
Příspěvky: 197
Registrován: úte kvě 29, 2007 23:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Delta 1 - co pod koberec.

#42 Příspěvek od Tomáš 599 »

Já tohle na tipu nahradil karimatkou , vhodně jsem jí vyřezala vyšla mi v kuse od obě přední sedačky. tepelná izolace to je určitě ,jestli hluková to nevím a ani to neřeším. je to o dost pevnější než ten origo filc a taky se to nenasákne vodou.

Jura 197

Re: Delta 1 - co pod koberec.

#43 Příspěvek od Jura 197 »

Ta vata má hlavně tlumit hluk, ne teplo.

Míra 36
Příspěvky: 912
Registrován: čtv čer 09, 2005 20:40

Re: Delta 1 - co pod koberec.

#44 Příspěvek od Míra 36 »

tohle všechno mámkk dispozici z integrale včetně plastových lišt na sloupky a jiné, už to potřebovat nebudu, takže kdo to užijete ozvěte se , nebo to jde do kamen :-)

Uživatelský avatar
Jirka 18
Příspěvky: 4639
Registrován: ned dub 24, 2005 22:28
Bydliště: hnedka u Benešova

Re: Delta 1 - co pod koberec.

#45 Příspěvek od Jirka 18 »

Tý jo,nechtěl bych vedle tebe bydlet a zrovna třeba sušit venku prádlo :weedman: :weedman:
723 498 670
ji.mudra(@)seznam.cz
Bára II (psssst :-) )
Volvo 740 kombi :-)
Ford focus
Lancia Kappa 2,4 jtd

Odpovědět