Sůrně potřebuji pomoc se zrcátkem

Vše o karosérii, interiéru...
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Brudrabrudra 482
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 158
Registrován: pon dub 27, 2009 08:30
Bydliště: Orlová

#16 Příspěvek od Brudrabrudra 482 »

Gianni 271 píše:Tapec budeš muset sundat tak jako tak,protože káble od zrcátka jdou myslím až hluboko do dveří,pokud se nepletu...Až bude tapec dole,zároveň líp uvidíš jak a kde zabrat u toho trojúhelníku..Teď si ale matně vzpomínám,jestli on náhodou není zacvaklej i v tom tapecu...No musíš koumat..
Ne v tapecu to zacvaknuté není. Sundal jsem šroub, který je hned pod tím trojúhelníkem a který drží tapec, abych ho odlehčil a získal více prostoru. To se mi povedlo, ale trojúhelník stejně drží - přes škvíru jsem viděl nějakou packu, která ten trojúhelník držela. No prostě tapec asi bude muset jít ven. Taky to vidím na ten e-per, abych zjistil všechny skryté šroubky tapecu a budu si muset pohrát.
Ale kdyby měl ještě někdo nějakýž nápad, tak sem s ním. Jinak všem díky.
Lancia LYBRA - 1,9 JTD/2005 černometalická krasavice

Uživatelský avatar
Pepazdepa 408
Příspěvky: 3795
Registrován: úte zář 16, 2008 17:36
Bydliště: Velvary
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od Pepazdepa 408 »

Napiš mi maila - mám to v pdf, ale má to tak 5 Mega
Lancia Lybra SW 1,9JTD

Kelter 544

Re: Sůrně potřebuji pomoc se zrcátkem

#18 Příspěvek od Kelter 544 »

Akoj lidičky, mám prasklé sklo vyhřívaného zrcátka u řidiče a teď sháním náhradní, otázka zní jestli mám pořídit jen sklo nabo cely komplet s vyhříváním, měnil už to někdo? Dík za radu.

Uživatelský avatar
Bonanza 270
Příspěvky: 4403
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:59
Bydliště: u Kyjova

Re: Sůrně potřebuji pomoc se zrcátkem

#19 Příspěvek od Bonanza 270 »

pokud mas praskle jen sklo tak kup zas jen sklo...nevim o tom jestli se da koupit ten vnitrek v zrcadku spis pak uz cele zrcadko
Lybra SW 2.4JTD 140hp

Obrázek

Kelter 544

Re: Sůrně potřebuji pomoc se zrcátkem

#20 Příspěvek od Kelter 544 »

Na e-cat.cz mají právě samostatné sklo nebo sklo s vyhříváním, otázkou je když to nalepím na to původní tak to asi nebude odmrazovat a když se budu snažit sundat to prasklé z toho topného podkladu tak ho asi zlikviduju co?

Uživatelský avatar
Szozda 190
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 3340
Registrován: sob led 13, 2007 00:28
Bydliště: Brno--608753688
Kontaktovat uživatele:

Re: Sůrně potřebuji pomoc se zrcátkem

#21 Příspěvek od Szozda 190 »

Čau,můžeš ho nalepit i na původní prasklý,odmrazuje skoro stejně,mám to na Themě už 6 let a bez problémů.Akorát bacha na lepidlo,u mě to někdo paplal asi vteřiňákem a žere mi to tu stříbrnou odraznou plochu,takže nejlépe silikon.
Dá se i demontovat původní,opatrně odlepit od výhřevné dečky a nalepit nový zrcadlo.
Fiat Tipo 1.4 16V 2017
Ex : Lancia Delta II 1.6 8v
Ex : Lancia Kappa 2.0 20V V.I.S.
Ex : Lancia Thema 2.0i.e.
Ex : Fiat Tipo 1.4 i.e. DGT

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sůrně potřebuji pomoc se zrcátkem

#22 Příspěvek od Pavel 3 »

když jde koupit vyhřívaný sklo tak to není problém to zrcátko je nalepený oboustrannou páskou na plastovou destičku která je do toho mechanizmu jenom nacvaknutá dá se to celkem lehce sundat. Je to tam zajíštěný takovým drátkem když to zrcátko vykloníš maximálně jako k autu tak tam ten drátek vidíš jou tam dva dráty směřující ven ze zrcátka, ty dráty stáhneš k sobě a vyhákneš je z toho plastu a tím se to celý sklo i s tím plastem uvolní. Pak jenom odpojíš konektory vyhřívání a celý zrcátko odřízneš nožem od toho plastu ten pak očistíš benzínem od zbytků tý pásky a nalepíš tam nový sklo je to práce na půl hodiny. Taky klidně můžeš koupit zrcátko na jiný auto a nechat si to u sklenáře upravit to vyhřívání je stejně jenom nalepená folie která není na celý ploše
Lancia Thema SW 2.0 16V V.I.S.

Odpovědět