kappa zamok

Vše o karosérii, interiéru...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Alojz 327

kappa zamok

#1 Příspěvek od Alojz 327 »

Caute mam taky problem s kappu v nedelu som sadol do auta a neisli zavret dvere potom sa zavreli a uz sa neotvorili nejdu vobec otvorit zamok sa zasekol mal niekto takyto problem? poradte co stym a nahodou nema niekto Predny lavy zamok?

Uživatelský avatar
Aleš 337
Příspěvky: 403
Registrován: čtv úno 28, 2008 21:18
Bydliště: Doma v Praglu
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Aleš 337 »

Tak presne ta sama zavada u me na Kappe :?
Peknej opruz to otevrit :x
Po otevreni a kuchani zamku jsem nasel prasklej takovej malej bazmek v tom mechanizmu,takze zamek na CENSORED a jde otevrit jenom sroubovakem zevnitr dveri.
Tak ted lezu do auta od spolujezdce pekna pakarna :x
Jinak bez zniceni toho zamku ty dvere neotevres 8-)
Lancia Kappa 2.4 JTD
Fiat Grande Punto 1.9JTD
Ex:Fiat Punto 1.2 16V
Ex:Lancia Y 1.2 16V
Ex:Lancia Kappa 2.0 20V V.I.S Comfort Drive :-)
Ex:Lancia Kappa 2.0 20VT SW
Ex:Kappa 16VT
Ex:Thema 16VT

Vlastík
Příspěvky: 659
Registrován: čtv kvě 17, 2007 19:51
Bydliště: Havířov

#3 Příspěvek od Vlastík »

Nechci zasírat toto fórum,tak to píši zde.Mám trochu jiný problém se zámkem.Dveře od spolujezdce mi jdou otevřít jenom z kabiny.Centrál odemkne,ale tahám zvenku za kliku a nic.Jenom zevnitř jdou otevřít.Na co se mám připravit?Je tam něco ulomené přímo v zámku,nebo se ulomilo táhlo?Má s tím někdo zkušenost?díky
Lancia Kappa 2.0-16V turbo

Uživatelský avatar
Alena 133
Příspěvky: 2472
Registrován: stř říj 15, 2008 16:00
Bydliště: Návsí
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Alena 133 »

Vlastík píše:Nechci zasírat toto fórum,tak to píši zde.Mám trochu jiný problém se zámkem.Dveře od spolujezdce mi jdou otevřít jenom z kabiny.Centrál odemkne,ale tahám zvenku za kliku a nic.Jenom zevnitř jdou otevřít.Na co se mám připravit?Je tam něco ulomené přímo v zámku,nebo se ulomilo táhlo?Má s tím někdo zkušenost?díky
Venkovní klika může mít vypadnuté táhlo nebo pružinu ale to by zřejmě lítala volně. Pokud ty dveře centrál otevře a vnitřní klika taky tak by hlavní mechanizmy měly být v pořádku a bude problém jenom ve venkovní klice, určitě rozebrat, bude to zas beztak nějaká prkotina jak je u nich zvykem.

A jinak pro zadavatele, zámek bude zřejmě KO, tyhle věci je třeba občas promazat. Stalo se mi to u Themy a lézt přes spolujezdce může být občas velmi nepříjemné, zvláště v sukni. Původně jsem myslela že zamrznul jelikož byla zima, ale houby dělal to nepravidelně i když bylo teplo. Je lepší jej vyměnit než se s tím otravovat. Občas se stalo že jsem auto otevřela a už nezavřela a ten zajišťovák tam lítal a vůbec nedržel, to pak šlo šroubovákem ho zajistit a zabouchnout. Taky mi dělal to že se otevřel jen napůl, to už pak nechtějte vědět jak jsem ho otvírala :oops: .
Lancia Phedra 2.2 JTD
Jeep Commander 4.7 V8
Lancia Lybra 1.9 JTD - Zápůjční vozidlo
Jeep Commander 5.7 V8 Hemi
Alfa Romeo 164 2.0 TS
http://www.carsch-auto.cz/

Uživatelský avatar
Pepazdepa 408
Příspěvky: 3795
Registrován: úte zář 16, 2008 17:36
Bydliště: Velvary
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Pepazdepa 408 »

Alena 133 píše: Stalo se mi to u Themy a lézt přes spolujezdce může být občas velmi nepříjemné, zvláště v sukni.
Vlastiku nosíš mini nebo maxi??? :haha:
Lancia Lybra SW 1,9JTD

Uživatelský avatar
Alena 133
Příspěvky: 2472
Registrován: stř říj 15, 2008 16:00
Bydliště: Návsí
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Alena 133 »

To je tak jak vždy uvádím příklady na sobě no. Já měla smůlu jelikož jsem byla zrovna na benzín a naproti byla kamera. Zase pak asi někdo zasmál a ještě k tomu svítila lampa přímo na přední šibu. Hlavně jsem teda chtěla říct že je to otravné, zvláště v tak bytelných autech. Třeba u Phedry by to už nemuselo být tak drastické.
Lancia Phedra 2.2 JTD
Jeep Commander 4.7 V8
Lancia Lybra 1.9 JTD - Zápůjční vozidlo
Jeep Commander 5.7 V8 Hemi
Alfa Romeo 164 2.0 TS
http://www.carsch-auto.cz/

Vlastík
Příspěvky: 659
Registrován: čtv kvě 17, 2007 19:51
Bydliště: Havířov

#7 Příspěvek od Vlastík »

Pepazdepa 408 píše:
Alena 133 píše: Stalo se mi to u Themy a lézt přes spolujezdce může být občas velmi nepříjemné, zvláště v sukni.
Vlastiku nosíš mini nebo maxi??? :haha:

Podle situace,jestli fouká vítr tak rozhodně mini :finga:



Jinak děkuji Alči,za pozvbuzující zprávu.
Lancia Kappa 2.0-16V turbo

Uživatelský avatar
Lubos 42
Příspěvky: 4536
Registrován: sob črc 09, 2005 14:10
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Lubos 42 »

A proč jsi toho spolujezdce nenechala vystoupit prvního :-)
integrale
aktualně AR 159 SW

proital
Příspěvky: 99
Registrován: pát led 05, 2007 19:53
Bydliště: Ostrava jih

Re:

#9 Příspěvek od proital »

Aleš 337 píše:Tak presne ta sama zavada u me na Kappe :?
Peknej opruz to otevrit :x
Po otevreni a kuchani zamku jsem nasel prasklej takovej malej bazmek v tom mechanizmu,takze zamek na CENSORED a jde otevrit jenom sroubovakem zevnitr dveri.
Tak ted lezu do auta od spolujezdce pekna pakarna :x
Jinak bez zniceni toho zamku ty dvere neotevres 8-)
A jak jsi ty dvere otevrel, me zadni dvere taky nejdou otevrit vypada to jako by se seklo zamykani a zamek zustal furt zamknuty, zatim me nenapadlo nic jak dvere otevrit a nebo as alespon dostat k zamku aniz bych znicil tapec.
Lancia Kappa SW 2.0 TB 16V r.v. 1998
Alfa 75 TD r.v. 1988

Odpovědět