sterace u Kappy

Vše o karosérii, interiéru...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

sterace u Kappy

#1 Příspěvek od Richie 10 »

kamos si koupil Kappu a neprisli jsme na to jak se maji sklopit sterace.. :) ..nejde to ani se zavrenym motorem ani s otevrenym......
Mazda 6 GH 2.5i Dynamic (Sport)
EX - Lancia Dedra SW 1.6 16v, EX - Lancia Dedra 1.6 ie
EX - Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v, Alfa Romeo 156 2.4 JTD, Alfa Romeo 33 1.5 4x4, Alfa Romeo Alfetta GTV 2.0

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#2 Příspěvek od Dan 1 »

Tak až na to přijde, rád se přiučím.

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

musis oddelat z kloubku tu druhou vzperu ,jinak to nepujde ,mam ten dojem :wink:
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

pz

#4 Příspěvek od pz »

sklapeni steracu hosi v italii u kappy nejak nezvladli... no abych pravdu rekl, mi to ani neva :)

pz

#5 Příspěvek od pz »

tome, ten jak ty rikas "kloubek" neni pojistka proti sklapeni, ale upravuje uhel ramenka a lamely, aby u ridice to stiralo krasne az ke sloupku po cele delce lamely ;)

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

aha,vida zase o neco chytrejsi, ja jsem si to jen myslel,sterace jsem menil a slo to i bez uplnyho zvednuti :wink:
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Milan 41

#7 Příspěvek od Milan 41 »

Já je měnil už dvakrát a na nějaký zvedání peču - stejně to podle mě nejde... Takže jenom nadzvednu, vycvaknu, zacvaknu novej a pohoda...

Jedi

#8 Příspěvek od Jedi »

Otázka zní jak to vycvaknout, teď jsem to narychlo zkoušel a chtěl dát novej celej stěrač, ale nějak jsem zatím nepochodil? :oops: Dost špatně se tam dostává když si stěrač nepřitáhnu.

Uživatelský avatar
Marek 43
Příspěvky: 1592
Registrován: pát črc 15, 2005 21:41
Bydliště: Havířov

#9 Příspěvek od Marek 43 »

Zapni si stěrače a až budou nahoře, tak rychle vypni klíček a máš k nim pohodlný přístup a půjdou i kousek odtáhnout od skla. :wink:
Subaru Legacy Outback, 2,5i
Kappa 2,4i na díly
Yamaha TDM 850

Jedi

#10 Příspěvek od Jedi »

Přesně to jsem udělal aniž bych to četl, zkrátka trochu selského rozumu :wink:

pz

#11 Příspěvek od pz »

sterace na kappe maji "parkovaci polohu" takze pokud je zaple sterac, tak v dolni poloze nezajizdi uplne dolu, ale to je nepodstatne

vycvaknout to de uplne v poho, ale zpravidla si musis k novemu staraci sehnat i novou plastovou kostku na tento typ ramenka, protoze nove sterace se delaji na "nemecke" auta - prodejci soucastek ji maji a casto je i u neznackovech steracu sada trech nebo dvou typu kostek v cene

jinak nedoporucuji silikonove sterace (casto v cire, bile nebo zelene barve) - lamela je moc mekka a tak perfektne funguji za lehkeho deste, na husty dest a spinu jsou ale k nicemu

Odpovědět