Držák křídla na integrale EVO

Vše o karosérii, interiéru...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Vít 50
Příspěvky: 79
Registrován: pon črc 18, 2005 19:00
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Držák křídla na integrale EVO

#1 Příspěvek od Vít 50 »

Prosím touto cestou kohokoliv, kdo by byl ochoten zapůjčit tento díl(y), nebo strojní výkres, nebo pouze detailní fotky s rastrem (tak na 2 týdny). Jsem schopen nechat tyto díly vyrobit za velice lidovou cenu, ale potřebuju předlohu. Kdo mi poskytne, zapůjčí potřebné materiály, toho odměním kopií dílů zdarma, případně kdo by měl zájem o zhotovéní, ať se ozve.

Vít 50
Příspěvky: 79
Registrován: pon črc 18, 2005 19:00
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

#2 Příspěvek od Vít 50 »

Prosííííím, já vás neokradu :roll: Nebo to někdo překreslete do autocadu je to určitě maximálně na půl hodiny a myslím že to pomůže více lidem....

Uživatelský avatar
Lubos 42
Příspěvky: 4536
Registrován: sob črc 09, 2005 14:10
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

držák

#3 Příspěvek od Lubos 42 »

mam nějaké fotky, pošlu na mail, ale jsou to nástavce na ten původní
Obrázek

Vít 50
Příspěvky: 79
Registrován: pon črc 18, 2005 19:00
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

#4 Příspěvek od Vít 50 »

to je tak jednoduché??? Myslel jsem, že se to nějak nastavuje ten sklon křídla....No a jak to drží v karoserii??? No ale ke zhotovení bych potřeboval výkres, nebo alespoň kdyby u té fotky byl rastr, protože takhle neurčím přesné rozměry....

Uživatelský avatar
Lubos 42
Příspěvky: 4536
Registrován: sob črc 09, 2005 14:10
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

držak

#5 Příspěvek od Lubos 42 »

podivej se do mailu na celk.foto, je to na původním držáku, ten asi na Deltě nemáš, mohl bych změřit rozteče děr jako vodítko příp. udělat fotku toho pův. držáku. Ale jestli to chceš dělat vcelku tak to bude jinak.

Jokr
Příspěvky: 19
Registrován: pát čer 17, 2005 20:22

Jokr

#6 Příspěvek od Jokr »

Zdar, vyrábět tyto dvě věci dohromady je abslolutní nesmysl!!!! Křídlo na EVO je polohovací tudíš by pak nemělo smysl. Origo silniční verze má jen dvě polohy křídla/sucho nebo osychající vozovka/ třetí poloha je na mokro .Křídlo je zvednuto do nejvyšší polohy z důvodu přítlaku.Toto zajistí právě tento,,plíšek" od Abartu. Cena tohoto dílu je asi 35euro

Uživatelský avatar
Pavel 37
Příspěvky: 455
Registrován: čtv čer 16, 2005 22:23
Bydliště: Nové Hrady

#7 Příspěvek od Pavel 37 »

Čau Vítku tak jsem ti poslal několik fotek snad ti pomohou.
Obrázek

Vít 50
Příspěvky: 79
Registrován: pon črc 18, 2005 19:00
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

#8 Příspěvek od Vít 50 »

Tak jak tak sleduju, tak ten originál nebude taková sranda! Ten plíšek je otázka chvíle, ale je k ničemu, pokud nemám alespoň starý držák...Ten originál EVO by šel udělat, ale jak tak na něho hledím, asi bych ho musel držet v ruce, nebo k němu mít strojní výkres, protože na to, abych ho udělal jenom z fotek a vypadal dobře, je složitější, než jsem myslel.

Odpovědět