Dedra - nejde podsviceni klimy a zadni mlhovka

Vše o karosérii, interiéru...
Odpovědět
Zpráva
Autor
drs
Příspěvky: 4
Registrován: pát kvě 23, 2008 19:50
Bydliště: Ostrava

Dedra - nejde podsviceni klimy a zadni mlhovka

#1 Příspěvek od drs »

Zdar. Tak mi odeslo podsviceni klimy. Nejdriv tomu pomahala facka, ale uz ne :( Povite mi nekdo jak ten panel dostat ven? Dostal jsem se do stadia, kdy jsem vytahl vydech topeni a odsrouboval to falesne drevo na klime, nicmene to uz se mi nepodarilo vyndat ven a nerad bych to zlomil.

Krome toho jsem prisel na to, ze mi nejde zapnout zadni mlhovka. Zatim jsem ji nepotreboval, tak je dost mozne, ze uz jsem to tak koupil. Pojistky jsou dobre a zarovka taky. Tlacitko ale nereaguje. Netusim jestli je to na rele jako vyhrivani na druhe pacce, tak nevim jestli to ma cvakat...protoze to teda necvaka. Nejake napady kde hledat??
Lancia Dedra SW '98 1.8GT

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

musis to prolezt a najit sroubky kde jsou schovany. packy kdyz tak nekde mam z dedry
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

drs
Příspěvky: 4
Registrován: pát kvě 23, 2008 19:50
Bydliště: Ostrava

#3 Příspěvek od drs »

Tomáš-Oaza 7 píše:musis to prolezt a najit sroubky kde jsou schovany. packy kdyz tak nekde mam z dedry
No jo, to je prave to, co jsem delal posledni 2 hodiny. Nakonec jsem pred maskovacim umem inzenyru kapituloval a sel se zeptat :P
O packu bych se kdyz tak prihlasil. Zvazuju, ze ji rozdelam a mrknu jestli ten spinac neco dela..
Lancia Dedra SW '98 1.8GT

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

ja si ted z hlavy nevzpomenu kde sou sroubky vsude, to spis poradi ten kdo ji ted min tyden kuchal
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Odpovědět