Palubka

Vše o karosérii, interiéru...
Zpráva
Autor
SiD.Vicious

Palubka

#1 Příspěvek od SiD.Vicious »

Nazdárek jsem beznadějný,potřebuju rozebrat palubku u Delty 1,9Tds a nevím furt jak na to,zkoušel jsem povolit všechno možné co mě napadlo a furt se do ní nemůžu dostat .........neví někdo jak na to?? :cry:

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Pavel 3 »

co chceš rozebrat jenom přístroje nebo vyndat celou palubku

Uživatelský avatar
Pepe 76
Příspěvky: 323
Registrován: úte lis 01, 2005 17:42
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Pepe 76 »

Ja bych věděl a Pavel 3 určitě taky,ale musíš říct co a jak moc chceš rozebrat :)
Lancia Lybra SW 1,8 VVT
ex: Lancia Delta 1,6 GT i.e.
Když jezdit, tak autem. Když autem, tak italským. Když italským, tak LANCIÍ.

SiD.Vicious

palubka

#4 Příspěvek od SiD.Vicious »

potřebuju se dostat pod palubku u dveří řidiče a kolem budíků

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Pavel 3 »

přístrojovku vyndáš když odšroubuješ dva šrouby co jsou zespodu toho kšiltu nad přístrojema ale je to práce pro gynekologa musíš odpojit náhon tachometru a všechny ty konektory a nedá se tam šáhnout doporučuju odpojit ten náhon od převodovky sice se tam taky nedá dostat ale jde to líp než u toho budíku.Když budeš vyndávat palubku celou tak musíš rozebrat skoro všechno i ten středovej tunel jsou pod ním schovaný šrouby a pak jsou asi čtyři šrouby zespodu tý palubky a až pod oknem je asi osm šroubů ke kterejm se dostaneš z motorovýho prostoru je to docela zážitek jestli to není nutný tak se na to radši vykašli

SiD.Vicious

palubka

#6 Příspěvek od SiD.Vicious »

Uffff :roll: no to je teda síla.....nejraději bych se na to vykašlal,ale bohužel mi přestaly svítit světla,což je dost zásadní problém a když jsem bouchl do palubky,tak se zase rozsvítily,ale jenom dočasně ..... teď už nesvítí vůbec,ani palubka,mlhovky .... asi se uklepal drát,je mi jasné že to bude jako vždy blbost .... akorát se k tomu dostat.No podle tvého popisu to bude asi o nervy,ale zkusím to,no a když to psychicky nevydržím,tak to předám do odborných rukou ... každopádně díkes za radu 8)

Sid.Vicious

palubka

#7 Příspěvek od Sid.Vicious »

Mimochodem výměna alternátoru je taky velice zábavná záležitost :shock: :lol:

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Pavel 3 »

problém se světlama nebude pod palubkou ale v přepínači světel už dvakrát jsem zažil že to nesvítilo kvůli vypálenýmu konektoru od přepínače světel a tam se dá dostat poměrně snadno

Fráňa 78

#9 Příspěvek od Fráňa 78 »

Jestli ti vypadává celá elektrika, tzn. světla,topení,palubka... tak je taky možnost že má špatnej kontakt hlavní přívodovej drát do pojistkový skříně (takovej tlustej červenej ohnutej parchant s obdélníkovou koncovkou z bílýho plastu,uvidíš ho hned jak se podíváš zespoda pod palubku v místě pojistkovky).Přesně tendle problém jsem měl i já že mi najednou vypadla celá elektrika v autě včetně sahary, a je to fakt zážitek když si člověk jede k večeru za deště a najednou mu zhasnou světla,vypnou stěrače,odfuky,prostě všechno :lol: :(

Giorgio 65
Příspěvky: 117
Registrován: pon zář 26, 2005 22:21
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od Giorgio 65 »

A zkus se ještě nejdřív podívat na všechny dráty od spínací skříňky a na spínací skříňku jako takovou, občas se v ní vypálí kontakty...
LANCIA LYBRA 1,9 JTD
AUDI Q7 3,0 TDI
VOLKSWAGEN TOUAREG TDI
LANCIA THESIS 2,4 JTD
ALFA ROMEO 159 1,9 JTD SW Q-TRONIC

SiD.Vicious

palubka

#11 Příspěvek od SiD.Vicious »

elektrika jede,akorát mi nesvítí světla ,přední a zadní mlhovky a paludní deska .... ostatní pracuje jak má :lol:

Giorgio 65
Příspěvky: 117
Registrován: pon zář 26, 2005 22:21
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od Giorgio 65 »

Něco podobného se mi stalo na transitu v zimě v noci na dálnici v mlze v rakouských horách, kdy zničehonic přestaly svítit všechna světla. moc fajn... Vypálila se svorkovnice před sdruženým přepínačem LUCAS pod volantem.
LANCIA LYBRA 1,9 JTD
AUDI Q7 3,0 TDI
VOLKSWAGEN TOUAREG TDI
LANCIA THESIS 2,4 JTD
ALFA ROMEO 159 1,9 JTD SW Q-TRONIC

Uživatelský avatar
Marek 43
Příspěvky: 1592
Registrován: pát črc 15, 2005 21:41
Bydliště: Havířov

#13 Příspěvek od Marek 43 »

Mně se to stalo už dvakrát, bráchovi jednou. Byla to taky vadná páčka pod volantem ( přepínač tlumených a dálkových světel) . Bráchovi tak světla zhasly v noci v serpentinách na horách... Koupily se nové a byl klid.
Subaru Legacy Outback, 2,5i
Kappa 2,4i na díly
Yamaha TDM 850

Uživatelský avatar
Dresik 28
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9943
Registrován: pát kvě 13, 2005 12:03
Bydliště: Praha-východ

#14 Příspěvek od Dresik 28 »

mě takhle také přestaly svítit za jízdy světla!v noci!!!ještě na benzíně sem laboroval, co to může být a že pojedu na natvrdo zaplé mlhy,ale nakonec sem sundal obložení volantu a tam byl vypálený konektor!
Lancia Delta HF Integrale 8v
Lancia Beta 1300
Alfa Romeo 75 1600 carb
Alfa Romeo MiTo 1.4TB QV
Iveco Daily bus
Iveco Daily I odtahový speciál
ITALMOTORI

SiD.Vicious

palubka

#15 Příspěvek od SiD.Vicious »

Tak už jsem ty světla spravil,byl to vypálený kontakt v přepínači světel :lol:

Odpovědět