Dveře kufru na Dedře kombi

Vše o karosérii, interiéru...
Zpráva
Autor
Miky 201
Příspěvky: 4430
Registrován: pát led 12, 2007 11:08

#16 Příspěvek od Miky 201 »

Neboj, ta uz je zase pekna, krom toho je zlata :) Radek je holt docela schopnej :)
Lancia Kappa 20V Turbo - (Stařenka Hedvika - borok, má majitele na zastřelení, ale drží)

Uživatelský avatar
Radek 188
Příspěvky: 804
Registrován: stř led 24, 2007 20:16
Bydliště: Hluboká nad Vltavou

#17 Příspěvek od Radek 188 »

díky moc, vypádala takhle než sem jí prodal
Obrázek

Obrázek
Renault Clio Sport ph.2
Škoda Favorit 136 L/A
Fiat Ducato 2.0JTD


Něco s o nás: http://www.johnhistoricrallyteam.estranky.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kamil 372
Příspěvky: 1049
Registrován: sob kvě 31, 2008 20:33
Bydliště: Hodonín, Brno
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od Kamil 372 »

No pěkná, to sem mohl koupit rači tuhle...

No ale už bych měl jít spat, zítra jedu brzo ráno do práce a mam to asi 60 km :(
Lancia Lybra 2.4 JTD SW

Kamil 372
Příspěvky: 1049
Registrován: sob kvě 31, 2008 20:33
Bydliště: Hodonín, Brno
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od Kamil 372 »

Zdravim, tak to co spojuje kastlu a pant je snad nějaký nýt či co, to odšroubovat nepujde...
a ke své hrůze jsem zjistil že mám prorezlou nějakou trubku od klimy, proto asi fouká teplý vzduch :( . Navíc mě nefunguje ostřikovač zadních dveří :( .

Zkusim sem pak hodit nějaké fotky.


Obrázek
to asi neodšroubuju...

Obrázek

a tady je ta trubka od klimy, ale to sem moc nepatří...
Obrázek
Lancia Lybra 2.4 JTD SW

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

ta klima je pekne rezata, ale zavarit to pujde. nekde tu mam trubky z kappy kdybys je tam chtelk napasovat
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od Pavel 3 »

za prvé to odšroubuješ na dveřích a za druhý když sundáš čalounění stropu tak zevnitř bude matka
Lancia Thema SW 2.0 16V V.I.S.

Kamil 372
Příspěvky: 1049
Registrován: sob kvě 31, 2008 20:33
Bydliště: Hodonín, Brno
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od Kamil 372 »

Tomáš-Oaza 7 píše:ta klima je pekne rezata, ale zavarit to pujde. nekde tu mam trubky z kappy kdybys je tam chtelk napasovat
jj, rez je svině, ale Carcoflex je mocný pomocník proti ní. to mě naučili ve vozovně Komín :lol: .

Ale v tomhle případě zalepení moc nepomůže:(, jak moc sou ty trubky z kappy jiné? zkusim to zkonzultovat se svým známým mechanikem, o příštím víkendu k němu jedu na výměnu manžety na homokloubu (ta u kola na levé straně), filtrů a oleje, tak to zkonzultuju a poptam se i na ty dveře, případně něco zkusíme provést.
Pavel 3 píše:za prvé to odšroubuješ na dveřích a za druhý když sundáš čalounění stropu tak zevnitř bude matka
Na dveřích to sice odšroubuju, ale už s tím nepohnu. Jak moc složité je oddělat to čalounění stropu? Ale asi to udělam a rovnou vyměnim anténu, nějak mě blbě chytá rádio.
Lancia Lybra 2.4 JTD SW

africanxrv
Příspěvky: 33
Registrován: sob úno 02, 2008 21:55

#23 Příspěvek od africanxrv »

zadni ostřikovač ma zpětny ventil hezky schovany pod odhlučněním motoru. :shock: musíš sundat nadržku od serva i brzd a najdeš hadičku s ventilkem. :lol: ventil cca20kč
Obrázek

Odpovědět