zadne lozisko lancia kappa

Vše o podvozku, kolech...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Lancoss

zadne lozisko lancia kappa

#1 Příspěvek od Lancoss »

ahoj ludia na mojej kappe 2,4tds mi huci zadne lozisko ... chcel som to objednat u jedneho chlapika ... a on mi povedla ze to sa objednava cele aj s nabojom je to pravda?? som si myslel ze to len lozisko staci stare vybrat a zalozit nove .. ale tak bol som informovani ze treba cele aj s nabojom :( a jedno lozisko aj s nabojom je dost drahe: tak ako to je staci len lozisko alebo to musim aj s nabojom dakujem za radu.

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zadne lozisko lancia kappa

#2 Příspěvek od Pavel 3 »

ložisko samotný prostě nevylisuješ musíš koupit komplet i s nábojem uvidíš sám když to rozebereš že ložisko prostě nevyměníš ale můžu tě uklidnit je to běžná praxe i u jinejch značek a to i vepředu
Lancia Thema SW 2.0 16V V.I.S.

Lancoss

Re: zadne lozisko lancia kappa

#3 Příspěvek od Lancoss »

takze mal pravdu neodrbaval ma : treba cele lozisko aj s nabojom hej? ale na internete som nasiel len lozisko bez naboja: a jeden typek sa mi ozval ze ma lozisko s nabojom ale ze vraj abs nefunguje ... mozem ho pouzit aj tak?

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zadne lozisko lancia kappa

#4 Příspěvek od Pavel 3 »

jestli si někde našel ložisko bez náboje tak to bude buď přední nebo dotyčnej neví co prodává ložisko prostě samotný bez poškození náboje nesundáš už ani stará thema ani delta to rozebiratelný neměla. Pokud ti nevadí že nebude fungovat ABS tak ho klidně použít můžeš
Lancia Thema SW 2.0 16V V.I.S.

Lancoss

Re: zadne lozisko lancia kappa

#5 Příspěvek od Lancoss »

a chlapik mi povedal ze kazda lancia ma rovnake loziska s nabojmy je to pravda? napriklad mam kappu 2,4tds ..a bude mi pasovat s kappa 2,4jtd? tu som to nasiel len tak som surfoval a toto som nasiel......http://www.webareal.sk/www-webreal-sk-a ... D-VKBA3544.....

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zadne lozisko lancia kappa

#6 Příspěvek od Pavel 3 »

ten obrázek na odkazu neodpovídá ty máš určitě ložisko s nábojem liší se to jedině pro auta s ABS a nebo bez něj jinak to mají všechny kappy stejný
Lancia Thema SW 2.0 16V V.I.S.

Lancoss

Re: zadne lozisko lancia kappa

#7 Příspěvek od Lancoss »

tak lozisko aj s nabojom by mi pasovalo aj s jtd-cka ? hej?

Odpovědět