Tlumiče

Vše o podvozku, kolech...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Tlumiče

#1 Příspěvek od Pavel 3 »

Máte někdo zkušenosti s renovací tlumičů koukal jsem na ceny nových a je to docela síla tak nad tím vážně přemýšlím ale docela se toho bojím

Martin 4

Tlumice

#2 Příspěvek od Martin 4 »

Pokud myslis opravit si tlumice doma, tak to lze, ale je to jen docasne reseni. Muzes tlumic znovu naplnit olejem. Jelikoz, ale hlavni pricinou proc olej z tlumice vytece je podrena pistnice, ktera ti ho vytahuje ven, je toto reseni na chvili. Pokud myslis koupit renovovane tlumice, kdy ti vymeni pistnici a gufera proc ne. Ja osobne mam, ale spatne zkusenosti s levnymi tlumici od nahradnich vyrobcu, takze popravde bych se obaval kvality u renovovanych.

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

u nekterych pprednich tlumicu se daji vymenit jen naplne,jsou to takovy naboje ,ale nevim jak je to u lancii

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Pavel 3 »

V Praze je firma motex kde ty tlumiče renovujou chtěj asi 500,- za tlumič ale nevím jestli to chvíli vydrží takže uvítám jakoukoli zkušenost

Honza

#5 Příspěvek od Honza »

U motexu radsi ne driv jsem byl skodovkar nechali jsme si tam renovovat a pritvrdit tlumice a teda nic moc a zkusenosti par kluku no nekdo si stezoval nekdo ne je jina firma v ostrave a te je pry dobra schrastim nekde telefon ta ten tlumic renovuje celej tesneni gumy a jeste ti to pritvrdi a vyzkousi za jeden tlumic chteli 650-800kč posles je tam a oni ti je vratej na dobirku zatim jsem slysel chvalu. Nezapomen musej byt ale rozebiratelny jinak neni sance

BAR

tlumice

#6 Příspěvek od BAR »

jezdim 2x rocne na bezplatne testovani.Menil jsem je pouze na stribrny a to zadni cena byla cca 1500/kus. Bohuzel maji najeto necelich 1000km a zakoupil pak jsem greena :( nevim jak u delty ale u dedry je pristup k hornimu uchyceni dost "povedenej".

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

zalezi na tom na jaky to testovani bezplatny jezdis. tady to co ti daj krabicku na blatnik a zhoupnou se na aute je nekdy nepresny uz se mi to stalo taky stalo, to najezdovy jak ti to rozvibruje auto je lepsi. ale jeste maji tady u nas jeden typ kde se rozjedes a na desce zabrzdis a to ti ukaze jaky mas tlumice a brzdy a rizeni. :!: :!: tak to radeji vynech protoze to pise uplny bludy :!: :!:
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

BAR

test

#8 Příspěvek od BAR »

jezdim na ty najezdy od Elitu viz : http://www.interdata.cz/auto/ dvakrat rocne mu to pujcujou :wink: jiny testovani ani neznam a to co pises uz by me dopredu dost odradilo :lol:

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od Richie 10 »

tlumice vam ..teda alespon myslim ...za par korun otestuji na kazde stk.....

BAR

tl.

#10 Příspěvek od BAR »

to asi jo, ale ja proste jen vyuzivam moznosti na jare a na podzim zdama si to nechat testnout na znackovy masine a nechat si vyjet grafik a porovnavat kolipa der jsem asi vymetl :shock:

kappa3.0v6sw

tlumice

#11 Příspěvek od kappa3.0v6sw »

Z vlastni zkusenosti jeste z Cromy musim rict ze repas je uplne na nic. Respektive tak cca na 5-6 mesicu. Pak se vlastnosti zacnou velice rychle blizit hooodne ojetym novym. Dival ses treba na nabidku kayaby ? Jsou to pomerne levny tlumice a velice kvalitni. Montuji se do spousty aut v prvovyrobe a to uz o necem svedci. Na kappu prisel predni na cca 3000,- ks !

Radek 22

#12 Příspěvek od Radek 22 »

Nevite nekdo kolik stojej zadni tlumice na novou deltu jednu jsem si privezl a hele ma krasne potekly tlumice.....:(

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od Pavel 3 »

nový tlumiče jsou drahý jako kráva kolem 4000,- za jeden řešil jsem to v Italcaru kde prodávaj nějaký repasovaný za 1500,- a zatím jsem spokojenej

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#14 Příspěvek od Honza 2 »

Na kulatou deltu snad ty tlumiče až zas tak extrémně drahý snad nejsou.. Teoreticky by to mělo být shodný s Fiatama.. Ale jen teorie, v praxi jsem se po tom zatím nepídil..

Uživatelský avatar
Velys 44
Příspěvky: 325
Registrován: ned čer 19, 2005 21:40
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od Velys 44 »

Já budu teďka asi kupovat přední tlumiče na Prismu v ADH v Ostravě a jeden by měl stát 2000,-. Za jeden zadní chtějí 2200,-. Myslím že na Deltu to bude to samé. Ale na výrobce jsem se neptal :cry:

Odpovědět