ovládání plynu

Vše o motoru, převodovce, spojce...
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#46 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

tak je to jasny cim to je, pisu to teda az ted,ale uz to vim pres tyden a zjistili jsme to spolu s certikem. tak jak jsem si rikal nez jsme tokontrolovali ze to nebude ono ,tak to je.

je to regulator na alternatoru. a kdyby me nekdo rekl ze mu auto nepridava plyn kvuli tomu tak bych si asi potukal na celo, :oops: ale holt ta elektronika nas jednou zahlusi :lol:
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Uživatelský avatar
E-čertík 92
Příspěvky: 1786
Registrován: úte pro 13, 2005 10:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#47 Příspěvek od E-čertík 92 »

Jojo, cesty pane, a elektronika jsou nevyzpytatelne :lol:
Ex: Fiat Croma 2.0I-E Turbo
Ex: Lancia Thema 2.0I-E 16V
Ex. Lancia Lybra 2,4 JTD
Ex. Lancia THESIS Emblema 2,4 JTD-M

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#48 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

tak jsem se vcera vytocil a zajel to nechat udelat,byla spalena ta deska ci co,oprava stala 2500,- po nastartovani je to uz dobry,ale jen do te doby nez mi pri vyrazeni padnou otacky tak ze mi to zdechne,pak nastartuji a problem je tu znova. pri normalnim startovani ne. takze ted budu resit proc u auta pri vyrazeni padnou otacky az tak dolu ze to nekdy zdechne. je to des drzet furt nohu na plynu aby to nezdechlo. uz jsem z toho jelen :cry:
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Uživatelský avatar
Marek 43
Příspěvky: 1592
Registrován: pát črc 15, 2005 21:41
Bydliště: Havířov

potenciometr

#49 Příspěvek od Marek 43 »

No tak hurá, po cca šesti měsících jsem sehnal za "rozumnou cenu" potenciometr - snímač polohy plynového pedálu. Sehnal jsem ho použitý za 3000,- z Kappy JTD rv.2000. Snad nebude taky vadný , ale takový pech by snad už nebyl možný. V úterý mi odešel centrál zadních dveří a když jsem volal známému, ať mi ho sežene - tak úplně náhodou ležel v Kappě na vrakáči v Itálii a snažil se vymontovat ten potenciometr :D :shock: tak jsem ten motorek serva měl za tři dny. Při jednom jsem si koupil zadní nárazník - ta kappa byla ve stejné barvě a ten můj je nějaký pokroucený - už opravovaný. Budu mít i super elektrony - 16ky z Thesise - vzal mi dva na ukázku, jestli je budu chtít a přiště by je buď vrátil nebo by mi dovezl i další dva. Jsou na nich funglové Michelinky. Jsou pecka, takové decentní, ke kappě by nějaké " sportovní paprsky " neseděly. "Akorát" musím sjet cenu tak o 30% .Pak jak přijel - ta Kappa byla i ve stejné barvě interiéru- mě napadlo, co všechno jsem si mohl nechat dovézt. Taky třeba celý motor. Jako celek by byl za dobrou cenu a těch JTD tam na vrakáči prej taky moc není a takové díly se neztratí. Čerpadla , elektronika, turbo apod. Potom, co jsem tak dlouho sháněl jeden "blbý" potenciometr.
Subaru Legacy Outback, 2,5i
Kappa 2,4i na díly
Yamaha TDM 850

theo

#50 Příspěvek od theo »

Tomáš-Oaza 7 píše:tak jsem se vcera vytocil a zajel to nechat udelat,byla spalena ta deska ci co,oprava stala 2500,- po nastartovani je to uz dobry,ale jen do te doby nez mi pri vyrazeni padnou otacky tak ze mi to zdechne,pak nastartuji a problem je tu znova. pri normalnim startovani ne. takze ted budu resit proc u auta pri vyrazeni padnou otacky az tak dolu ze to nekdy zdechne. je to des drzet furt nohu na plynu aby to nezdechlo. uz jsem z toho jelen :cry:
Když je všechno podle diagnostiky OK, tak si fakt myslím, že to bude něco a ucpaným přívodem paliva. To pak chcípe hlavně když to prudce vytočíš a pak vyřadíš.

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#51 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

palivem to neni urcite,je to v te elektice,videl sem dycky podle Voltmetru kdy mi to udela, ted mam tip co by to mohlo byt,tak to pristi tyden udelam snad a pak reknu co a jak
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Uživatelský avatar
E-čertík 92
Příspěvky: 1786
Registrován: úte pro 13, 2005 10:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#52 Příspěvek od E-čertík 92 »

Tedy co ty te kape delas, ze tak zlobi? Co tipujes tentokrat? ;-)
Ex: Fiat Croma 2.0I-E Turbo
Ex: Lancia Thema 2.0I-E 16V
Ex. Lancia Lybra 2,4 JTD
Ex. Lancia THESIS Emblema 2,4 JTD-M

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

#53 Příspěvek od Richie 10 »

ze by jsme tema prepsali na Tomasova Kappa :)
Mazda 6 GH 2.5i Dynamic (Sport)
EX - Lancia Dedra SW 1.6 16v, EX - Lancia Dedra 1.6 ie
EX - Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v, Alfa Romeo 156 2.4 JTD, Alfa Romeo 33 1.5 4x4, Alfa Romeo Alfetta GTV 2.0

Uživatelský avatar
E-čertík 92
Příspěvky: 1786
Registrován: úte pro 13, 2005 10:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#54 Příspěvek od E-čertík 92 »

Asi jo :lol: :lol:
Ex: Fiat Croma 2.0I-E Turbo
Ex: Lancia Thema 2.0I-E 16V
Ex. Lancia Lybra 2,4 JTD
Ex. Lancia THESIS Emblema 2,4 JTD-M

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#55 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

ze by jsme jako zalozili tema kazdyho zvlast? :lol: to by nebylo spatny
to Certik: na vstrikovacim cerpadle je deklik kde ma byt nejaka elektronika ci co a to pry bude zoxidovany,ma se to rozdelat a vycistit,ale abych to pry radeji dal nekomu kdo dela cerpadla,tak to mrsknu do sabi asi pristi tyden :lol:
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Odpovědět