Prehrievanie motora HF 1.6

Vše o motoru, převodovce, spojce...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jirka 18
Příspěvky: 4638
Registrován: ned dub 24, 2005 22:28
Bydliště: hnedka u Benešova

#91 Příspěvek od Jirka 18 »

klon píše: Jinak jsem zkoušel zapojit ventilátor napřímo z baterky a taky nic, ale do poslední chvíle než šel ven tak fungoval.
Jak napřímo??Jako žes oba kontakty větráku dal na kontakty baterky a nic??????To je pak v čudu :wink:
723 498 670
ji.mudra(@)seznam.cz
Bára II (psssst :-) )
Volvo 740 kombi :-)
Ford focus
Lancia Kappa 2,4 jtd

Uživatelský avatar
Lubos 42
Příspěvky: 4536
Registrován: sob črc 09, 2005 14:10
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

#92 Příspěvek od Lubos 42 »

Které Valteřice jseš ? Domluv se s někým kdo to skoukne, myslím že diagnostika někým zběhlým bude rychlá
Nutná znalost 50tky. :-)
Někdo blízko nebo kde se někdy vyskytuješ.
integrale
aktualně AR 159 SW

klon

#93 Příspěvek od klon »

Pánové děkuji za rady, větrák naštěstí funguje, ale docela mě to zarazilo když jsem ho napřímo zapojil a nic. Ale nechal jsem to ohřát a na čtvrtý pokus to fungovalo, při prvních jsem si ještě vypálil pojistku. Ale už je vše jak má být. Jen jak říkal Jura musí se dát pozor na ty svody. :)

klon

#94 Příspěvek od klon »

Jinak jsou to Valteřice okres Semily.

Jura 197

#95 Příspěvek od Jura 197 »

jj svody pálí jako čertovi rohy :lol: Akorát jak píšeš s tou pojistkou, je to zvláštní...

klon

#96 Příspěvek od klon »

No tak ta pojistka vím proč shořela, malinko jsem si to zkratoval, ale hned mě to nenapadlo... :)

Jura 197

#97 Příspěvek od Jura 197 »

To sedí 8-) takže vyléčeno :rally:

klon

#98 Příspěvek od klon »

Jo jo, vyléčeno, díky moc za rady...

Tomáš 309

#99 Příspěvek od Tomáš 309 »

trosku odbocim od temy, tiez som mal problem s chladicom, sice sa mi neprehrieval, ale za to kvapkal...asi na 2 miestach. chcel som kupit novy, ale ked som videl tu cenu, malem som spadol na zadadok...... tak som pozrel katalog, a nasiel som chladic z VW Golf II 1,6 Td, rozmerovo je presne taky isty, ma to vyvod na chladenie turba, len trosku upravit uchyt.... inak cela vymena trva asi dve hodiny.... tolko zatial

Uživatelský avatar
Jirka 18
Příspěvky: 4638
Registrován: ned dub 24, 2005 22:28
Bydliště: hnedka u Benešova

#100 Příspěvek od Jirka 18 »

Hele to je nějaké divné,autokelly mi na toho golfa vyplivlo délku chladiče 67,5 cm,ale turbová delta má něco okolo 48 cm???
723 498 670
ji.mudra(@)seznam.cz
Bára II (psssst :-) )
Volvo 740 kombi :-)
Ford focus
Lancia Kappa 2,4 jtd

Tomáš 309

#101 Příspěvek od Tomáš 309 »

aha ano ... prepac ja som zabudol napisat ze ja som mal pred tym Deltu GT a len som vymenil motor za HFkovy...a vodny chladic mi ostal stary..... teda GTckovy.....ospravedlnujem sa

Jura 197

#102 Příspěvek od Jura 197 »

Dát na moji Deltu něco z golfa, tak z pod auta vyleze výfuk a namlátí mi po tlamě :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Jirka 18
Příspěvky: 4638
Registrován: ned dub 24, 2005 22:28
Bydliště: hnedka u Benešova

#103 Příspěvek od Jirka 18 »

Jura 197 píše:Dát na moji Deltu něco z golfa, tak z pod auta vyleze výfuk a namlátí mi po tlamě :lol: :lol:
No jo,ty aby ses neozval :haha: :haha: by mě zajímalo co bude na tvý deltě původního v létě :weedman:

Já taky dal do svý Báry chladič z feldy,už jen proto že je rozměrově stejnej,výrobce taky a je o polovinu levnější :twisted: Růža má provizorně upravenej starej chladič z GTi a v létě tam pujde novej,ale rozhodně ne origo za xx tisíc,tak mě zastřel :twisted: :twisted:
723 498 670
ji.mudra(@)seznam.cz
Bára II (psssst :-) )
Volvo 740 kombi :-)
Ford focus
Lancia Kappa 2,4 jtd

Tomáš 309

#104 Příspěvek od Tomáš 309 »

presne...... mna ten golfovy stal 900 sk, tak som nevahal ani sekunudu, feliciovy nema vyvod na chladenie turba, preto som ho nepouzil....
a origo HFkovy stoji cosi pod 10 litrov.....

napriklad
http://www.aci.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=39347

http://www.eurosaturn.sk/produkt.php?ko ... yroby=1992

:oops:

Jura 197

#105 Příspěvek od Jura 197 »

Jirka 18 píše:
Jura 197 píše:Dát na moji Deltu něco z golfa, tak z pod auta vyleze výfuk a namlátí mi po tlamě :lol: :lol:
No jo,ty aby ses neozval :haha: :haha: by mě zajímalo co bude na tvý deltě původního v létě :weedman:
Kromě karoserie všechno :haha: :lol: :lol:

Odpovědět