palivová lišta

Vše o motoru, převodovce, spojce...
Odpovědět
Zpráva
Autor
máca

palivová lišta

#1 Příspěvek od máca »

Prosba. Praskla mi plastová palivová lišta na themě benzínu 2,0 16v. Je od Bosche a má číslo 0280151015 a nemůžu jí sehnat :cry: Všude maj jenom kovový

dj Levi

#2 Příspěvek od dj Levi »

Nevim kde ta lista je,ale jestli ja nekde na nadrzi,tak z toho samyho auta mam doma celou nadrz kompletni.

máca

#3 Příspěvek od máca »

Tahle lišta je přímo u motoru, vede do ní benzín a do ní jsou zasazený 4 vstřiky. Dělaly i kovový, ale já potřebuju plastovou. Je na ní číslo 0280151015 a je od Bosche. Kdyžtak můžu poslat fotku. :)

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

cau,zkus zavolat na cislo 00420/2-61300 600. je to do prahy primo k vyrobci.nasel jsem to na strankach bosche.jinak za chvili pojedu do dilny k mechanikovi a tam se ho zeptam jestli to muze sehnat v replice. dam ti vedet jeste dnes navecer.zatim si zkus zjistit cenu novyho
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

máca

#5 Příspěvek od máca »

Tak cena nový lišty je cca 240 euro :cry: Na to že to je kus plastu je to docela drahý[/img]

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#6 Příspěvek od Dan 1 »

Foto od Mácy
Obrázek
Obrázek
Obrázek

dj Levi

#7 Příspěvek od dj Levi »

A myslis ze ten plast nepujde svarit?

máca

#8 Příspěvek od máca »

Teď sem to nechal vařit potřetí, respektive lepit a je to furt na ho... :cry:

dj Levi

#9 Příspěvek od dj Levi »

A kdyz zajdes do fiatu,aby ti to objednali tak by to bylo v poho ne?I kdyz si vubec netroufam rict kolik za to budou chtit.Ja jsem platil na naftovy cerpadlo jen kousek plechu co se prevlece pres lanko tahla plynu,aby nevypadavalo kolem 4 stovek.Sice to byl original lancia,ale stejne sem to tam nakonec nedal a kamos mi tam navaril takovy elko,aby to nevypadavalo.A to vse za jedny cigara :)

máca

#10 Příspěvek od máca »

Tak ta lišta stojí bez vstřiků 11 tisíc. Až sem se z toho posadil na CENSORED!

Uživatelský avatar
Jaroslav 11
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 132
Registrován: stř dub 20, 2005 19:43
Bydliště: Most

oprava lišty

#11 Příspěvek od Jaroslav 11 »

Mam malou firmu a zabívám se opravou plastů nárazníků,sahar, apod.
Už jsem opavoval plast. sání vypadá to že je to stejný materiál, než koupíš novou tak to můžem zkusit opravit. Jsem z Mostu tak to pro tebe nebude zas takovej problém. Napiš kde to máš rozbitý. Nesmí to být u toho kovovýho pertlu.

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

tak hele maji ji tady na vrakaci a rikal ze by chtel tak 500,- jestli bys ji chtel tak ti ji muzu vzit na sraz ,a nebo bych tam zajel driv a poslal ti ji dobirkou.
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

máca

#13 Příspěvek od máca »

Ahoj Tomáši. Prosím tě, kup mi tu lištu a pošli na dobírku. Adresu sem ti napsal do mailu. Díky moc. Bohužel na sraz nemůžu. Dík za nabídku Jaroslavovi. Kdybych měl i nadále problémy, tak bych se ti ozval.Hezký týden přeji 8)

máca

#14 Příspěvek od máca »

Děkuji všem, co mi dali typ na palivovou lištu. Podařilo se mi ji sehnat a auto už zas jezdí jak ďábel :D

Odpovědět