firma s úpravama

Vše o motoru, převodovce, spojce...
Odpovědět
Zpráva
Autor
krosmen
Příspěvky: 116
Registrován: pon kvě 23, 2005 19:02
Kontaktovat uživatele:

firma s úpravama

#1 Příspěvek od krosmen »

Nevíte někdo o firmně nebo i o jednotlivcích kteří by se zajímaly o úpravy lancií????Chci dělat malou přestavbu a potřeboval bych se poradit s někym kdo má zkušeností víc než já a potřebuju nějaký speciení díly,který nevim kde sehnat,respektive vim kde draho......

Honza 2.0 16v
Příspěvky: 470
Registrován: pon čer 13, 2005 21:17
Bydliště: lomnice nad popelkou

#2 Příspěvek od Honza 2.0 16v »

tady v CR firma co dela jen lancie /italy asi neni ... leda nejakej fanda kteryho to bavi a hraje si ve volnym case...(mezi ne patrim da se rict i ja , ale nemam moc casu a vybaveni na to..takze bych behal po znamostech at mi ten udela to, tamto.....)

jestli potrebujes neco na motor , tak to bude hoode tezky... specializovanejch upravcu je tu hoodne malo , neb vsichni delal only kocern VW + nejaky bokovky

clovek kterymu nechavam delat motor stavel vsehosudy par italskejch motoru coz je mizivy % proti tomu co se mu vali na dilne a rocne mu projde pod rukama
coupe 2.0 16v NA (>200PS/8000rpm)
tipo 2.0 8v -> 16v
Giulietta 125kW
156 SW 2.5 V6
feličita kit car
VW GII 2.0 16v
ex: stilo 2.0 16v, bravo HGT

Karel9

#3 Příspěvek od Karel9 »

Tak se ozvi,ted je tu pár fotek,je to pod názvem- Motor by karel-co sem v posledku dělal.Nejenom že sou hezký ale i výkoný,Ten v chromu je postaven na 300k.Stavím ted pro sebe 2litra 16v 2x přeplněnýho.A rád bych překročil pětistovku.Jinak existuje firma někde v Brně co se tím zabývá,ale co sem zjistil tak si učtujou 1k=1000kč.Taky motory brzdím,musí být vyndanej z auta.

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#4 Příspěvek od Honza 2 »

Tyjo Karle, ty jsi ďábel. Do čeho ten motor chceš posadit?

Karel9

#5 Příspěvek od Karel9 »

nejspíš do nějaký Delty/Synek dělá venku tak dostal úkol sehnat Integr.nejlépe Evo./Nebo do Stratose.Začínám ho stavět.Nebo do čehokoliv co bude k mání.

krosmen
Příspěvky: 116
Registrován: pon kvě 23, 2005 19:02
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od krosmen »

Karel9 píše:nejspíš do nějaký Delty/Synek dělá venku tak dostal úkol sehnat Integr.nejlépe Evo./Nebo do Stratose.Začínám ho stavět.Nebo do čehokoliv co bude k mání.
nikde nic nemůžu najít.....Hoď mi SZ potřebuju sehnat kovaný ojnice a chromový kroužky,jinak písty bych měl turbo mám CT26-MKIII měl bych se s nim dostat nad 300.Jinak bych určitě potřeboval poradit jak na elektroniku,vstřiky atd...po mechanický stránce to dámn dokupy ale ta elektronika mě zabije......

Odpovědět