váha vzduchu kappa 2,4 td

Vše o motoru, převodovce, spojce...
Zpráva
Autor
mr

#16 Příspěvek od mr »

Tomáš-Oaza 11 píše:no nevim o repasovanych,ale autokelly nabizi vahy,ale jak sem ti rikal nejsou to ty nase typy. jestli ji chces tak ji budes muset koupit asi novou a ta stoji 12950,-. ale nedjriv bych zajel na examiner aby ti rekli ze je to opravdu ona,a nebo ji vyzkouset z jinyho auta,treba z te kamosove marei kdyz rikas ze ma ten stejnej typ.

chcel by som sa spytat ohladom tej vahy v autokelly (na 2.4 jtd) - nevies co je to za vahu? ja by som asi potreboval moju vymenit, ale pocul som ze niektore neznackove vahy funguju dost zle.... takze potom asi radsej ten drahsi bosch...

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

je to nejaka neznackava "nouname" tak nevim,jeste nemam nikoho ze znamych kdo ji zkusil. jinak vyroba je od cinanu a nebo tamanu,uz maji pry i autodily pod palcem.rekl mi to prodejce v kelly
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Návštěvník

#18 Příspěvek od Návštěvník »


Honza čl.36

#19 Příspěvek od Honza čl.36 »

S odpojením váhy to funguje,auto opravdu jede normálně.jinak jsem sehnal jetou na vrakovišti v Holubicích u Brna za 2 tis.,Zatím ji zkouším,uvidíme.

Honza čl.36

#20 Příspěvek od Honza čl.36 »

Tak všechno jinak,váha,co jsem koupil,byla taky špatná,tak jsem váhu rozkuchal a přesadil jazýček potenciometru z vydřených drážek na zdravou část a funguje to!! 12 950,-,co chtějí za novou,jsou doma :D

Odpovědět