rychlostka .spojka pritlacak atd.

Vše o motoru, převodovce, spojce...
Odpovědět
Zpráva
Autor
ada

rychlostka .spojka pritlacak atd.

#1 Příspěvek od ada »

mam problem s razenim kdyz chci zaradit rychlost tak to zlobi ale uz jsem psal v ve slozce ostatni ze by to mohli byt ty tahla ale zjistil jsem ze to bude asi spojka akorat se chci zeptat jak se to rozebira jestli to jde ven protoze mi pripada ze tam bude prekazet to rameno a jestli uz to nekdo delal to kolik to tak bude stat nejvic to zlobi u 1 a zpatecky a ted uz se zacina projevovat skoro uvsech kdyz chci zaradit tak to jde ztuha a jako pres zuby .

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Pavel 3 »

jestli ti to jde přes zuby tak je ta spojka v háji ale možná bude stačit napnout lanko na tý páce co mačká spojku jsou matky kterejma to můžeš přitáhnout opotřebovaná spojka by spíš klouzala ale tobě asi nevypíná možná tě opouští jenom lanko

ada zaspal

rychlostka .spojka pritlacak atd.

#3 Příspěvek od ada zaspal »

kde to je to lanko to by bylo dobry kdyby to bylo zatim dik

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Pavel 3 »

ado ta lamela to nebude jestli ti to nedělá lanko nebo třeba ta vypínací páka tak je špatnej přítlačák určitě to bude něco z toho.Převodovka jde vyndat bez motoru ale je to hrozná práce nezdá se mi to skoro bych se vsadil že to je to lanko nebo ta vypínací páka.Na VW transporteru jsme ji už dvakrát svařovali.
pořádně si to tam prohlídní ta spojka nevypíná a jediný co by to mohlo způsobovat je přítlačák a nebo ten mechanismus.Sehnat ho nebude asi problém ale bude drahej a jestli to budeš muset rozpůlit tak už to vyměň všechno.Podívej se na www.auto.klucka.cz

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Pavel 3 »

koukal jsem se ti na tu spojku není to tak hrozný komplet lamela,přítlačák a ložisko vyjde asi na 2500,- což si myslím není až tak hrozný ale napřed si prohlídni ten vypínací mechanismus

ada

rychlostka .spojka pritlacak atd.

#6 Příspěvek od ada »

Pavel píše:koukal jsem se ti na tu spojku není to tak hrozný komplet lamela,přítlačák a ložisko vyjde asi na 2500,- což si myslím není až tak hrozný ale napřed si prohlídni ten vypínací mechanismus
pavle zatim diky ja to zejtra zkusim jeste jednou obhlidnout a tu vuli te rad. paky kdyz je neutral ve kterej mistech to je na tom hlavnim tahlu nebo ve vnitr v aute v tom tunelu

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Pavel 3 »

ta vůle bude asi na tom čepu co je přidělanej na řízení

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Pavel 3 »

tak co Ado už ti spojka spojkuje?

Odpovědět