DOTAZ

Vše o motoru, převodovce, spojce...
Odpovědět
Zpráva
Autor
FANDA

DOTAZ

#1 Příspěvek od FANDA »

ZDRAVIM FANOUSKY LANCII.
MAM JEDEN TECHNICKY DOTAZ,KDE HLEDAT[A NAJIT]DIAGNOSTICKOU ZASUVKU NA LANCII DEDRA 2,0.DIKY ZA ODPOVED.
FANDA

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#2 Příspěvek od Honza 2 »

Ještě napiš jakej motor přesně, resp. r.v. auta.

FANDA

DOTAZ

#3 Příspěvek od FANDA »

AHOJ.
JEDNA SE O ROK VYROBY 1992.TYPOVE CISLO MOTORU NEVIM,NEMAM U SEBE DOKLADY.JEDNA SE ME O TO.KDE JE ULOZENA RIDICI JEDNOTKA A HLAVNE ,KDE JE DIAGNOSTICKA ZASUVKA.TAKY BY ME ZAJIMALO ,JESTLI NEKDO NEVI JAKA DIAGNOSTIKA SE POUZIVA KE CTENI ZAVAD NA LANCIICH.NA SKODOVKY SE POUZIVA VAG,VAS ATD.
DIKY FANDA

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

na italsky auta se pouziva examiner,zasuvka byva pod volantem,ale nejsem si jist jestli ji tam budes mit.richii ji taky nema jeste,jsou to starsi modely
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Franta 47

zásuvka

#5 Příspěvek od Franta 47 »

zásuvka je vpravo v motorovém prostoru ( když stojíš proti motoru tak vlevo) visí z kabelového svazku.3- vtupová, zakrytá krytkou,Jsou u těchhle typů od rv 89 - 94, k měžení je nejlepší BOSCH na diagnostiku, ještě je třeba vědět jakou máš řídící jednotku IAW nebo IAW, - on je chztrej , ale tohle rozlišit mu dělá potíže.

Franta 47

zásuvka

#6 Příspěvek od Franta 47 »

ty ř.j. jsou IAW 04 , nebo IAW 4

Franta 47

zásuvka

#7 Příspěvek od Franta 47 »

Ty ř.j. jsou IAW 4, nebo IAW 04

fanda

diagnostika

#8 Příspěvek od fanda »

DIKY ZA ODPOVED.MAM TAM R.J. IAW4.JA JINAK POUZIVAM NA DIGNOSTIKU VAG-COM[SKODA,VW ATD.]JE TO MOJE PRACE.
NENI ME ,ALE NIKDO [ANI PRODEJCI DIGNOSTIKY]SCHOPEN,ZARUCIT ,JESTLI BUDE KOMUNIKOVAT VAG-COM .PO ROZSIRENI DIAGNOSTIKY[,ZAKOUPENI SOFTWERU], I S MOJI LANCII DEDRA INEGRALE.JE TO MIMO JINE TA OD RAPTORA.1.
NEJLEPSI BY BYLO ODZKOUSET TO PRIMO NA VOZE.BOHUZEL,UZ JSEM SE MUSEL VRATIT DO PRACE [CHINA].TAK ,ZE LANCIA JE ZAZIMOVANA V DILNE A MANZELKA JI CHODI S [LASKOU] OPECOVAVAT.
JINAK MAM PRES ZNAMEHO DOBRY KONTAKT,PROMO DO ITALIE NA FIRMU ,KTERA UPRAVUJE ZAVODNI AUTA[KAMOS OD NICH MA JWRC 1600 FORD FIESTA].A HLAVNI JEJICH CINNOSTI JE UPRAVA A RENOVACE LANCII DELTA INTEGRALE.MAJI TAM NEUVERITELNE PREKRASNE KOUSKY.
PEKNY DEN VSEM FANDUM LANCII.FANDA

fanda

diagnostika

#9 Příspěvek od fanda »

DIKY ZA ODPOVED.MAM TAM R.J. IAW4.JA JINAK POUZIVAM NA DIGNOSTIKU VAG-COM[SKODA,VW ATD.]JE TO MOJE PRACE.
NENI ME ,ALE NIKDO [ANI PRODEJCI DIGNOSTIKY]SCHOPEN,ZARUCIT ,JESTLI BUDE KOMUNIKOVAT VAG-COM .PO ROZSIRENI DIAGNOSTIKY[,ZAKOUPENI SOFTWERU], I S MOJI LANCII DEDRA INEGRALE.JE TO MIMO JINE TA OD RAPTORA.1.
NEJLEPSI BY BYLO ODZKOUSET TO PRIMO NA VOZE.BOHUZEL,UZ JSEM SE MUSEL VRATIT DO PRACE [CHINA].TAK ,ZE LANCIA JE ZAZIMOVANA V DILNE A MANZELKA JI CHODI S [LASKOU] OPECOVAVAT.
JINAK MAM PRES ZNAMEHO DOBRY KONTAKT,PROMO DO ITALIE NA FIRMU ,KTERA UPRAVUJE ZAVODNI AUTA[KAMOS OD NICH MA JWRC 1600 FORD FIESTA].A HLAVNI JEJICH CINNOSTI JE UPRAVA A RENOVACE LANCII DELTA INTEGRALE.MAJI TAM NEUVERITELNE PREKRASNE KOUSKY.
PEKNY DEN VSEM FANDUM LANCII.FANDA

FANDA

OMLUVA

#10 Příspěvek od FANDA »

OMLOUVAM SE ,ALE PO CESTE Z CINY, SE TEN EMAIL OKOTIL A ZOBRAZIL SE DVAKRAT.FANDA

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#11 Příspěvek od Honza 2 »

To Fanda :> Tak to gratuluju ke krásnýmu autu, je fakt moc hezká.

FANDA

DODATEK

#12 Příspěvek od FANDA »

DIKY ZA GRATULACI.MUSIM NAPSAT ,ZE RAPTOR.1 JE VAZNE POCTIVEC A AUTO BYLO[JE] V TAK DOBREM STAVU JAK PSAL .NAKONEC TO BYLO VIDET I NA FOTKACH.PREDAL ME VESKEROU DOKUMENTACI I S CTYRMA NAHRADNIMA KLICEMA.DOKONCE AUTO MELO NEKOLIK TECHNICKYCH VYCHYTAVEK O ,KTERYCH JSEM ANI NETUSIL ,ZE V LANCII JSOU.ME SLO HLAVNE O TECHNIKU LANCIE[MOTOR,PREVODOVKA ,PODVOZEK ATD.]
JEN VICE ,TAKOVYCH POCTIVCU JAKO JE RAPTOR.1 A LANCIE PREZIJI I ROK 3000.
HODNE ZDARU FANDA

Uživatelský avatar
Marek 43
Příspěvky: 1592
Registrován: pát črc 15, 2005 21:41
Bydliště: Havířov

#13 Příspěvek od Marek 43 »

Tak já mám na Kappě ty zásuvky 4 ( co jsem zatím našel).
1 je v motoru před ABS modulem a je jen pro diagnostiku ABS. 2 je pod volantem a je " mrtvá". 3 je v prostoru pod palubkou - vedle levého kotníku spolujezdce- je tam v čalounění vycvakávací obdélník tak 10x10cm a tam je koncovka pro diagnostiku všeho ostatního - motor, airbagy atd. Ta funguje. Další jsem našel v kufru na pravé straně pod kapsou na drobnosti, ale zatím jsem nezkoušel k čemu je.
Subaru Legacy Outback, 2,5i
Kappa 2,4i na díly
Yamaha TDM 850

Franta 47

diagnostika,zásuvka

#14 Příspěvek od Franta 47 »

-s tím VAG -em na Škodovky si nejsem jistý, umí jen základní diagnostiku. Když jsem se sním pokoušel diagnostikovat jednotlivé komponenty, (mám v souč době velkou spotřebu) tak to neuměl. Museli jsme napíchnout Bosch-ten určil - potenciometr snímání klapky a snímání otáček motoru. VAG to neuměl, neumí totiž najít Ř.j.
Konzultovali jsme to se sowtverařema ale ani oni (i když se dostali do zdrojového programu BOSCHE a porovnávali to s VAG - em nedokázali říct jestli by upravený SW nebo i koupený s VAG em chodil. víc k tomu asi nejsem schopen říct. (asi by to s VAGem šlo, ale musel by být SW který umí komunikovat s procesorem VAGu).

Odpovědět